Skocz do zawartości

Maglownica Legacy IV H6


ummagumma

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

 

potrzebuję pomocy w zlokalizowaniu numeru seryjnego przekładni kierowniczej w Legacy IV kombi 2005 3.0. Najbliższe co znalazłem to 34110AG05A, ale z kolei na parts.subaru pokazuje, że do mojego modelu nie pasuje. I teraz już trochę zwariowałem, bo powinna pasować, a nawet jeśli nie, to ni cholery nie mogę znaleźć właściwego numeru seryjnego... HELP!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzasz kupić nową/regenerowaną? Ja swoją oddaję wkrótce do regeneracji bo zaczyna "popuszczać". Sprawdzałem ceny takich regenrowanych, bo nowych już raczej nie ma i są to koszty pomiędzy 2 a 3 tysie, a regenracja z demontażem i montażem ma mnie kosztować 1200 więc nie widzę sensu.

Jak chcesz to jutro mogę jeszcze raz poprosić aby mi nzaleźli taką po regeneracji będę miał numer, OEM-owy chyba tez powinienem dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Prawdopodobnie kupię regenerowaną albo używaną (chociaż z używkami miałem już przygody). Z pomocą udało mi się ustalić, że to będzie ten nr: 34110AG040.

Generalnie ludzie którzy się tym zajmują nie byli mi w stanie po VINie sprawdzić czy maglownica będzie pasować czy nie, wiec stad szukanie numeru seryjnego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Neutrino33 napisał:

Zamierzasz kupić nową/regenerowaną? Ja swoją oddaję wkrótce do regeneracji bo zaczyna "popuszczać". Sprawdzałem ceny takich regenrowanych, bo nowych już raczej nie ma i są to koszty pomiędzy 2 a 3 tysie, a regenracja z demontażem i montażem ma mnie kosztować 1200 więc nie widzę sensu.

Jak chcesz to jutro mogę jeszcze raz poprosić aby mi nzaleźli taką po regeneracji będę miał numer, OEM-owy chyba tez powinienem dostać.

 

@Neutrino33Tylko polecam się upewnić, że regeneracja nie polega przypadkiem na zamontowaniu zregenerowanego magla od 2.0/2.5...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, frisco napisał:

 

@Neutrino33Tylko polecam się upewnić, że regeneracja nie polega przypadkiem na zamontowaniu zregenerowanego magla od 2.0/2.5...

 

Wstawiam samochód, zdejmują moja przekładnię, regenerują ją i zakładaja na miejsce...gwarancja 24 miesciące, legendarni jeśli idzie o te kwestie w Łodzi http://www.przekladnie-lubinowa.pl/ - przetestuję i zobaczymy, ale jestem dobrej myśli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ummagumma napisał:

A czym może skutkować założenie do h6 przekładni z 2.0/2.5?

 

 

Pasować bedzie ale jako ze jest inne przelozenie to bedziesz musial troche bardziej skrecic kiera w stosunku do h6 aby uzyskac ten sam stopien skretu kól. Generalnie dla wielu osob nie ma to znaczenia, ale sam magiel do h6 trudniej dostac, ceny wyzsze etc. Polecam robic swoj magiel a nie podmieniac na wersje od 2.0/2.5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Neutrino33 napisał:

Wstawiam samochód, zdejmują moja przekładnię, regenerują ją i zakładaja na miejsce...gwarancja 24 miesciące, legendarni jeśli idzie o te kwestie w Łodzi

Ja mam złe doświadczenia z Poznania. Regenerowałem magiel, gwarancja 12 miesięcy, wydałem 1200 zł, ale zadowolony nie jestem. Byłem na poprawie, tylko poprawy nie ma. Warsztat z polecenia warsztatu, co się specjalizuje w Subaru. Ja się tak naprawdę nie znam - może regeneracja nie powoduje, że maglownica jest jak nowa, a może u mnie nie zostało to zrobione zgodnie ze sztuką - ale dzisiaj kupiłbym nową. Koszt około 2500 zł, import do Polski ok. 3 tygodni.
Mimo wszystko trzymam kciuki, żeby w Łodzi robili to lepiej niż w Poznaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sartek napisał:

Ja mam złe doświadczenia z Poznania. Regenerowałem magiel, gwarancja 12 miesięcy, wydałem 1200 zł, ale zadowolony nie jestem. Byłem na poprawie, tylko poprawy nie ma. Warsztat z polecenia warsztatu, co się specjalizuje w Subaru. Ja się tak naprawdę nie znam - może regeneracja nie powoduje, że maglownica jest jak nowa, a może u mnie nie zostało to zrobione zgodnie ze sztuką - ale dzisiaj kupiłbym nową. Koszt około 2500 zł, import do Polski ok. 3 tygodni.
Mimo wszystko trzymam kciuki, żeby w Łodzi robili to lepiej niż w Poznaniu :)

A gdzie dokładnie można kupić nową ori?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...