Skocz do zawartości

PoMOcy


Loucyphre

Rekomendowane odpowiedzi

Wysoka temp tzn odczyt spowodowany był najprawqdopodobniej zwartym czujnikiem temp gazów spalinowych, natomiast czy po wywaleniu katalizatora turbina nie będzie dostawać w tyłek z powodu zbyt chłodnych gazów spalinowych ???

 

tzn. chodzi ci o ten pre-katalizator?

a jaki jest ewentualnie jego koszt i ile byś musiał czekać?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szanowny kolego Lucyperze, szerze współczuje problemów z maszyno i naturalnie znam przyczyne całego zamieszania orgazm ...sorry... oraz rónież naturalnie znam medykament na to dolegliwość. Problem leży głemboko w pychice waszy fury, którą obraziliście cienżko i wielokrotnie na Zleceniu sie Plejad ( na co so świdki ), nazywajonc swoje cacucho kawałkiem blachy, żelastwem i takie tam. Auto odczuwa cienżki uraz do waszy osoby i chodzić nie bedzie dokond go ładnie nie przeprosicie nie przetrzecie mu szybek i reflektorków. Tera se morzecie jeździć po mechanikach, cudotwurcach, i znachorach a i tak dupa blada. Możecie go co nawyży pocałować w d.. znaczy sie w rure wydechodo. Auta marki Subaru charakteryzujo sie dużo wrażliwościom i należy je traktować jak kochanke a nie jakom byle żone. Proponywuje połechtać swojo maszyne szmatkom z woskiem, wylizać jenzykiem przedniom atrape. Jak nie pomoże to niestety pozostaje wam ino wylizanie rury wydechowy .....czyli pełny anal połonczony z czułym głaskaniem tylny klapy.

Polecam sie na przyszłoś.

 

Matka żona i kochanka

 

Jeżeli to prawda, to faktycznie ............ tylko lizanie rury może pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

texty WALDKA to tylko moja dusze zkołataną lecza( prostują)

 

Wyleczyłam dusze Lucupera. Od dzisiaj jezdem Matka Boska Forumowa.

 

Matka jw.

 

quochana Matko jakeś yego dusze wyleczyła to trza by go nawrócić i imie mu jakie krześcijańskie dać..........

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

quochana Matko jakeś yego dusze wyleczyła to trza by go nawrócić i imie mu jakie krześcijańskie dać..........

 

Myśle że jak go okrzcimy LUCEK FELEK, to bardzo nie bedzie odbiegać od orginału.

 

Matka B.F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

No jezezli "Matka B F." tak chce mnie zwac to ja sie wypisuje...... to sformułowanie: FELEK to bym wyrzucil panie Biela z cala stanowczoscia. Nawet Matka Boska Forumowa nie ma monopolu i prawa na obrazanie innych nawet "między wierszami" panie "wszechwiedzący i wszeznający"( ale nie wszechmogący) Waldemarze...

 

P.S. Co do "oryginału" to jak życie uczy nie należy sądzić po pozorach. Jedni dużo mówią(piszą) a inni dużo robią(bokami)....

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loucypherku: wywal w cholerę tego uppipe'a z katem (zamień na rurę bez kata), sprawdź stan intercoolera, po wymianie U/P i wyczyszczeniu przepływki powolutku wyjeździj całą benzynę z baku, potem zalej na swojej wzorcowej stacji, dojedź spokojnie do domu, zdejmij klemę z akumulatora na noc, a od rana upalaj ile wlezie. Powinno być dobrze.

Brak prekata nic turbinie nie zrobi, spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loucyphre!!! Czemu odbierasz posty WB jakmo krytykę?!!! Poznałeś Pana Waldemara i chyba czytasz posty Matki na forum!!! Trochę poczucia humoru i będzie OK :D Ja też kiedyś dostałem "złośliwego" (proszę zwrócić uwagę na "" :D ), ale powiem Ci, że otwierając Plejady zaczynam od strony ostatniej...oczywiście nie chodzi mi o reklamę Pierre Cardin.

Pozdrawiam Was serdecznie....wkońcu jesteśmy wszyscy rodziną....i to bardzo wesołą!!!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

( ale nie wszechmogący) Waldemarze...

 

Znaczy sie ....zostawamy przy starym ??? No i to mię bedzie do M.B.F. bardzi pasić

 

a inni dużo robią(bokami)....

Wyrazy współczucia dla żony. Kochanki so pewnikiem kontent ?

 

Matka B.F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

ale za słabo znam M.B.F.;

 

Boś Cie sie kolego słabo starali.

 

BTW. Imie Felek przyprawia mnie o ataki epilepsji agresywnej.
..

 

Jak to mówio na Zlotach - Subaru to ino blacha, a Felek To ino imie.

 

Pozdro. Zero najazdu.

 

Matka Boska Forumowa Jajeczna.

Ps. Myślałam żeście to gałkom urwanom na luz wrzucili ?????????????!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lou: sprawdź czy jest szczelny i czy nie ma pozaginanych żeberek (nawet woda pod ciśnieniem potrafi je zgiąć).

 

oj tak mój drogi raz mi fachman mył samochód karscherem i chyba tą lance włożył do nawiewu....

całą sobote to pieroństwo prostowałem, potem miałem wymiane sprzęgła i mechanik też musiał kilka paluszków odbić....

 

tak to chcą bryczki osłabić...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

EE to ogłoszenie sprzedaży mojego auta to stara sprawa, jeszcze z przed prawie pół roku, kiedy chciałem wymienić na nowe. Ale rozsądek podpowiedział żeby lepiej nie. Poza tym panowie dzisiaj byłem s serwisie we wrocławiu i wyobraźcie sobie ... JEŹDZI...jezu ale frajda, żyje i dmucha jak należy. Furkę juzż przeprosiłem, teraz pora na przeprosiny dla wszystkich subaroholików za lamenty na tym foroom. Odszczekuje wszystko... znowu żyję...lalala. Dodam jeszcze, że tylko w 3 dni pod okiem p. Baniowskiego, zdiagnozowali, wyciągnęli z podziemi czujnik temperatury spalin (nawet w niemczech nie było go w żadnym serwisie), poskładali o oddali mi kluczyki do sprawnego auta, za marnych pare groszy. WIELKIE THX dla nich (jeżeli to czytają...?).

 

Pozdrawiam koledzy.

 

P.S.

http://www.trader.pl/details,131,70750415603092004131524.asp

Najbardziej podoba mi sie stan idealny

...teraz juz jest idealny... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...