Skocz do zawartości

Spotkanie 19.06.2004


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

No, Panowie ALEX i Siwy! Jakieś obiecane szczegółowe info by się zdało nt. Rajdu w tej WielkiejUliczce, czy jak jej tam. Załatwiliście już coś, czy nie mam co se łba zawracać. Prosze mnie również poinformować co mogiem wygrać tym razem: czy to bedzie nagroda gówna w formie soli delikatesowej Wieliczkowej, czy karnety na dzienny pobyt wraz z pilotem i rodziną w podziemnych lochach tyjże kopalni soli brunatnej, czy może cza se bedzie w nagrode posprzątać te WielkąUliczkę po balandze ?

 

Śmiech'u z małejuliczki

P.S.

może da się Wam namówić Finlandię, żeby tam przyjechali i otworzyli ten swój kiosk monopolowy troszku wcześniej, np. o czynastej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No, Panowie ALEX i Siwy!

 

Informuje sie niecierpliwych, że z powodu zależnych tyko od nas ( chlali my i my se zapomnieli czyli jak to ludzie mówio : SIŁA WYZSZA) cało impreze przenieśli my na temin : LIPEC godzi na 10,00. To jes najbardzi precyzyjna data jakom moge na dziś podać. Znaczy się tak naprawde zbiegli inne imprezy co się Ojciec Dyrektor zaaanaga......zaannnanga ....zaangażował ( se trudne słowo wybrałem ).

Znaczy dziś (wtrorek) majo zapaś się decyzje o 18 z minutami. Znaczy sie tak :

19.06 - impreza pod PLAZZA - Kuzaje bedo szaleć na parkingu i takie tam.

26.06 - Derekcja sie umówiła z żonom na radke. Raz na czas.... trza.

03.07 - Kormorany odlatujo

10.07 - IMPREZA - Wieliczka - majo być rajdowce bo majo wolne. Majo być piwa bo so pyszne, majo być kiełbasy bo sie nie dapić bez zagrychy. Majo być Ojce Dyrektory bo limit randek na to pienciolatke bedzie miał wyczerpany. Bedo koncerty ( Fog, Połomski ) abo nawet oszczejsza muzyka. Majo wpuszczać do kopalni i podobno również z niej wypuszczać ...... znaczy tych co trafio do wyjścia. Jazdy terenowe bedo tyko pod warunkiem że nie wyremontujo głównej arterii przelotowej. W przeciwnem razie ....dupa.

 

Wieczorem sie któryś z nas pewnie pojawi i coś napisze. Abo pewnie .... nie. Ale na pewno .....może. Piniondze można już przysyłać ...... a nawet czeba.

 

Matka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło Bogu dzięki - Śmiechu przemówił - więc żyje.

:lol:

 

ledwo żyje, zaharywuje sie łostatnio i jak to powiedział Walduś jezdem krańcowo wyczerpakowany, co oczywiście wpływa negatywnie na mojom forumową obecność. W łykend se kupie z litr chemikaliów i jak mię postawiom na nogi, to może ździebko nadrobie braki.

 

"żadnej roboty nie wezne, nie wiem, nie znam sie, nie orjentuje sie ... wogóle ... zarobiony jestem"

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielce Szanowni Forumowicze

Przepraszam wszystkich, za brak informacji na temat Zlotu w Wieliczce. Uwierzcie mi, zorganizowanie takiej imprezy na przyzwoitym poziomie jest bardzo praco- i gotówkochłonne. Oczywiście odczuliśmy na własnej skórze (organizatorzy) :) Jak pisał sznowny Patron imprezy ....WB :) termin napewno ulegnie zmianie. Powodów zmiany terminu jest wiele:

19.06 - już niestety nie realny

03.07 - zlot Kormoranów - czyli nikogo z naszych rajdowców nie przekonamy, żeby odpuścił eliminację RSMP i przybył do Wieliczki... No chyba, że kóraś z Pań się o to postara :)

10.07 - Rajd Krakowski, a co za tym idzie cała krakowska obsada sędziowska bardzo,bardzo zajęta (w tym ekipa SJS)

17.07 - termin ustalony dzisiaj z Ojcem Chrzesnym :)

plusy:

- ponad miessiąc na przygotowania

- możliwość ściągnięcia rajdowców

- obecność forumowiczów, którzy nie będą musieli stanąć przed wyborem życia: Zlot Wieliczka czy Kormoran lub Krakowski

- ukazanie się informacji w kolejnym numerze "Plejad", a co za tym idzie poinformowanie większości subarakoholików o okazji do "dotarcia" swoich maszyn

 

Zapewniam wszystkich, że od jakiegoś czasu moim drugim domem stał się salon SIP przy Konopnickiej. Mam nadzieję, że nasze wspólne starania (ukłon dla WB) zaowocują dużym zainteresowaniem z Waszej strony.

W najbliższych dniach ukażą się informacje o hotelach, cenach i dokładny program imprezy.

Zapraszamy wszystkich.

Pozdrawiam

ALEX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I 7-8 sierpnia tez zajety. Zgadzam sie, organizacja tak duzej imprezy pochlania niebotycznie duzo czasu. Nawet nie sadzilem ze to tak ciezka robota ;) Wierze w Was Panie i Panowie, mysle ze przyjedziecie. Tym bardziej iz dwie gwiazdy kultury juz mam potwierdzone, trzy nastepne potwierdze do konca miesiaca. Napewno pojawi sie tez polska mlodziez rajdowa, a moze i starszyzna. Szanowna Dyrekcja cos napatknela o promocji...Plejady itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19.06 - już niestety nie realny

17.07 - termin ustalony dzisiaj z Ojcem Chrzesnym

plusy:

- ponad miesiąc na przygotowania

To niewątpliwie fakt...

-możliwość ściągnięcia rajdowców

No i tu może być problem.... Chyba, że Rajd Nikon też odwołają, albo jego termin się zmienił (czego nie spostrzegłem :twisted: ), lub rajdowcy wybiorą tę imprezę, zamiast eliminacji RSMP... :wink:

- obecność forumowiczów, którzy nie będą musieli stanąć przed wyborem życia: Zlot Wieliczka czy Kormoran lub Krakowski

no tak, zagrożona będzie jedynie obecność forumowiczów stojących przed wyborem: Zlot Wieliczka czy Nikon...

A szkoda, bo w Morsku nie mogłem być, a z przyjemnością poznałbym resztę wyznawców religii subaru... Ale Nikon też warto zobaczyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pozwole sobie przyblizyc impreze w Kazimierzu Dolnym:

 

Impreza trwa dwa dni. Sklada sie z rajdu na orientacje, grilla i koncertu, jesli ktos lubi dobre kino ma mozliwosc wstapic na festival filmowy. Zalogi skladaja sie z kierowcy i umyslowego, na pokladzie moze znajdowac sie dowolna ilosc pasazerow ktorzy dzielnie pomagają w rozwiązywaniu wszystkich zadań na trasie. Wszyscy uczestnicy rajdy dostana mape z zaznaczonymi punktami ktore nalezy odkryc i opisac znak szczegolny, umieszony przez organizatorow. Rajd wygrywa zaloga, ktora odnajdzie wszystkie punkty i jako pierwsza stawi sie na mecie. Trasa przebiega po terenach szutrowych i asfaltowych, tak aby zarowno imprezy jak i forestery mogly brac udzial w rajdzie.

 

Program imprezy:

 

Godz. 9 rano zbiorka na rynku.

 

Godz. 11 chcemy zalatwic wszystkie sprawy zwiazane z przygotowaniem zalog do startu.

 

O godznie 11:30 startuje pierwsza zaloga, nastepne co piec minut.

 

Koniec rajdu o godzinie 16-17.

 

W tym miejscu wszyscy przenosza sie do jednego z wynajetych lokali. W godzinach nocnych kazdy wraca do wynajetego domku, pokoju

czy tez namiotu. W niedziele koncert Z. Preisnera, ok. godz. 17 po pozegnaniu wszyscy sie rozjezdzaja.

 

Teraz moze o warunkach mieszkaniowych. W Kazimierzu Dolnym istnieje mozliwosc wynajecia calego domku (do 6 osob) za 35-60 zl. za osobe, pokoju 30-50 zl. osoba albo pola namiotowego za ok.50 zl. Jest tez mozliwosc wynajecia pokoju w pensjonacie, jednak tu ceny oscyluja w okolicach 100 - 150 zl.

Rezerwacje nalezy wykonywac jak najszybciej, z powodu odbywajacego sie w tych dniach festiwalu filmowego moze zabraknac wolnych miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kazimierzu Dolnym istnieje mozliwosc wynajecia calego domku (do 6 osob) za 35-60 zl. za osobe, pokoju 30-50 zl. osoba albo pola namiotowego za ok.50 zl.

 

To ja mam pytanko, czy udział w rajdzie jest za friko, a drugie - czy mógłbyś podać sjakieś telefony, czy cuś - coby zaklepać miejscówke?

 

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...