Skocz do zawartości

Spotkanie 19.06.2004


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tam sie można zlecieć...jak na dwa księżyce (niewtajemniczonym moge wytłumaczyć na pw)...mam tylko takie banalne pytanie a może i nie bo to moje terytorium...wiem jak wygląda Kazimierz w normalny weekend, nie wspominając o Festiwalu Filmowym, chodzi mi owszelkie utrudnienia np.komunikacyjne...czy władze miejskie o tym wiedzą i co jest zorganizowane..

 

 

wiem ...tera wszyscy se pomyślom ze wsibsie babsko musi wszechno wiedzieć... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc ja jestem chętny, muszę jeszcze tylko w pracy coś poprzestawiać, żebym mógł spokojnie pojechać. Rozumiem, że ze względu na utrudnione parkowanie i poruszanie się po Kazimierzu w czasie trwania festiwalu, należałoby się zakwaterować gdzieś poza miastem lub na jego obrzeżach, czy tak? Może macie jakieś pewniaki, dobre miejsca w niedalekiej okolicy?

 

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Coś mi się wydaje" to nie "wiedzenie" tylko przypuszczenie :P

A wnoszę z "uwielbiam bociany", głosu w tle w komórce W.B. ( teraz to se nagrabiłem :wink: ) i ogólnego stanu rzeczy natury, która nielubi niebytu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Coś mi się wydaje" to nie "wiedzenie" tylko przypuszczenie :P

A wnoszę z "uwielbiam bociany", głosu w tle w komórce W.B. ( teraz to se nagrabiłem :wink: ) i ogólnego stanu rzeczy natury, która nielubi niebytu. :wink:

 

Nooooooooo ... to jes normalnie bestialska piermanentna inwaginacja, żeby mię przez moje okiennice stalowe, rolety, firanki genste i zasłony barchanowe do wnentrz zaglondać, a w komórkowcu stęknięć drugoplanowych nasłuchiwać. To so naturalne stalinoskie metody.

 

Matka Boska Wpierdzielona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, proponuje powrocic do pierwotnego tematu

 

To znaczy sie .....po jako cholere. A co to my som jakie pierwotniaki żeby sie tak daleko wracać ??? Jak bardzo Ciebie zależy żeby uczestniczć w imprezie w terminie 19 .06 to - jak to mówio glob trotuary - trampi na droge. Lipcowa końcepcja tyż jakby legutko poległa. Ni można pozwolić co by temat był zszedł śmierdzią naturystycznom. Temat musi chodzić na ssaniu.

 

Mamusia ......... też tak musi chodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, proponuje powrocic do pierwotnego tematu

 

Ja dzwonie od czwartku (zeszły tydzień) w sprawie rezerwacji miejsc w Kazimierzu, ale LIPA!!! wszystko już dawno zaklepane, cytuje "Panie, co Pan w takim GORĄCYM terminie jak lato filmów, to trzeba dzwonić ze 3-6 miesięcy wcześniej :lol: " :evil:

 

Chyba podjade pod most Poniatoszczaka i wypożyczę jakiś duży karton od JULI (z francuzka) na te sierpniową impreze ... :cry:

 

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzać mi sie nie chce no ale dobra...jak se panocku wpisecie w googlu "Puławy" to ci wyskocy oficjalna stronnica miasta...tam zapewne bedzie jkiś spis bazy noclegowy...to je co prawda jakies 10 km. od Kazimierza no ale zawsze można wylosować kierowce na powrót...o ile bedzie ktoś wracał na noc do hotelu...aaa...i tak na marginesie...na papu, piwo o miejscu w knajpie (nawet wiszącym) tez tza bedzie czekać wiec w bagaż podręczny radze zabrać 3 kg. cierpliwości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to mawiajo najstarsi górole: SZUKOJCIE, ZAŚ ZNOJDZIECIE, LI BYDZIE WOM DANE

 

mieszkam 150m od rynku we Kazimierzu (jakiś fart normalnie)

 

od teraz przyjmuje zgloszenia zalog

 

tak więc zgłaszam swój (i pilota oczywiście) udział w zabawie/rajdzie w Kazimierzu Dolnym 8) już wiem że będzie fajowo :wink:

 

Powtarzać mi sie nie chce no ale dobra...jak se panocku wpisecie w googlu "Puławy" to ci wyskocy oficjalna stronnica miasta...tam zapewne bedzie jkiś spis bazy noclegowy...to je co prawda jakies 10 km. od Kazimierza no ale zawsze można wylosować kierowce na powrót...o ile bedzie ktoś wracał na noc do hotelu...aaa...i tak na marginesie...na papu, piwo o miejscu w knajpie (nawet wiszącym) tez tza bedzie czekać wiec w bagaż podręczny radze zabrać 3 kg. cierpliwości...

 

wielkie wdzięki za rady, na pewno sie przydadzo

 

Śmiech'u zameldowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...na razie jedna zaloga - jak tak dalej to trza bedzie rajd odwolac.

 

O MATKO Forumowa !!! POMOCY, bo nam impreza bokiem ... przejdzie ... w mordę !!!

Ja rozumiem, że to wakacje i ten tego i wogóle, ale MOBILIZUJTA sie szubcitko, no już :!:

 

Tak, czy siak - Ja tam pojade

 

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...