Skocz do zawartości

Spotkanie 19.06.2004


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

proponuje jeszcze papier miekki jak aksamit, szczegolnie przydatny w przydroznym wychodku ;)

 

Dzięki za dobrą radę - napewno się przyda, choć są tacy, co wolą metody naturalne, znaczy liściami - ponoć po takim zabiegu na zadzie niektórym majty farbują :lol:

 

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

NO NO TO JESTEM JA tak w woli przypomnienia 8) 8) 8)

 

Rodzyneczko, córuniu kochana, raczy sie nie staraj zrozumieć o co w tem chodzi bo to jes wysoce szkodliwe. Na tem forumie rzeczy cza przyjońć jakimi som bo inaczy mózg se uszkodzisz ........... znaczy skoroś tu wlazła, to ON już musi być letko uszkodzony niebieskim ......... no ......... cheba żeś sie uderzyła, to można jeszcze zoperować.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw to Ty sie naucz pisac haahahah :P:lol:

 

Walduś czyżby kolejna osoba która nie "łapie" Twojego specyficznego poczucia humoru :?

 

Pzdr M;)

 

Spokojna kiepea, Rodzyna sie wyrobi - bedzie poddana intenyfnemu szkoleniu w Kazimierzu

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ożesz w morde...ja zaczynam od 3 browarków ....hehe.... :wink:

 

Rodzyneczko, browry so w tem towarzystwie stosowane jako srodki rozcienczjonce, w formie kroplówki, jak juz ktory, po przegrany walce z grawitacjom ziemskom, odpoczywa se swobodnie pod stolem w pozycji wybitnie nieczynnej............ znaczy... jak zwalczy ostatniom czerwonom krwinke......pinde.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec jestes RoDzYnA.. bo jestem dziewczyną.. :lol: i jeśli kogoś by to interesowało...mam na imie Gosia :) heehhe :). Ja w Kazimierzy bede na 99,9% :) 8)

 

Dzięki Gosiu, już wiem że będziesz ... chodziło mi o naszego forumowego kolege BARTa (Bartka D.), którego niechcący/lub chcący nazwałem Rodzyną Forumową :wink:

 

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec jestes RoDzYnA.. bo jestem dziewczyną.. :lol: i jeśli kogoś by to interesowało...mam na imie Gosia :) heehhe :). Ja w Kazimierzy bede na 99,9% :) 8)

 

Dzięki Gosiu, już wiem że będziesz ... chodziło mi o naszego forumowego kolege BARTa (Bartka D.), którego niechcący/lub chcący nazwałem Rodzyną Forumową :wink:

 

Śmiech'u

ubolewam nad tym, ze moze nie ede w tym rajdze.. tzn..mialam byc golfem IV po tuniungu...ale narazoie tego koleszki zlapac nie moge :(..buu i mzoe nissanem combi wysartujemy ale.. wolalabym golfem IV... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...