Skocz do zawartości

Spotkanie 19.06.2004


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

W Kazimierzu bede na 600 % a chasło Monisi bym tak legutko zmodyfikował :

 

"Trza poleć, bo sie krew żyłach pokazała". Nie kce nikogo straszyć ale już przy śladowy ilości osocza, to so przypadki do leczenia klinicznego ......... dożylnie.

 

Mamusia ze złośliwą krwinką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no, toście mnie trochę poszyli ...

 

nie nie chopie...w jeden kawałecek to my cie bedziem zbierać ale po i8mprezie 8)

 

ma się rozumieć, że się pisze na tą impreze ... tylko żeby mi sie potem nie wymigiwali

 

czymam za słowo

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ma się rozumieć, że na imprezie ... mi sie wymgli

 

Jak by miało być unaczy, to po jako cholere ludzie by wymyślali słowo TRADYCJA.

 

mamusia

 

zgodnie z TRADYCJĄ jeszcze raz bardzo proszę WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW o pełną mobilizację i o przyjazd do Kazimierza, gdzie będziemy podtrzymywali TRADYCJĘ ... w wątrobie

 

Śmiech'us tradycyjnus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zgodnie z TRADYCJĄ jeszcze raz bardzo proszę WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW o pełną mobilizację i o przyjazd do Kazimierza, gdzie będziemy podtrzymywali TRADYCJĘ ... w wątrobie

 

Śmiech'us tradycyjnus

 

ja też sie pod wnioskiem kolegi podpisuje obiema łapkami...tradycje , zwłaszcza te godne należy podtrzymywać wiec otwieramy liste...nie ma nieobecności usprawiedliwionych a dla wszystkich co sie wychylą i nie przyjadą czeka surowa kara którą se wymyślimy potem, np przy ognisku w Kazimierzu... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja też sie będę obiema łapkami godne podtrzymywać przy ognisku w Kazimierzu... :twisted:

 

No zara, zara, w innem temacie jaśnie ksienżniczka robiła za małolate i się rumieniła, a tera chce imprezować do upadłego. Ty sie zdecyduj czy jesteś małoletnia laska, czy stara rura.

 

Mamusia zde zoo rientowana ....raczy na południe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zara, zara, w innem temacie jaśnie ksienżniczka robiła za małolate i się rumieniła, a tera chce imprezować do upadłego. Ty sie zdecyduj czy jesteś małoletnia laska, czy stara rura.

 

Mamusia zde zoo rientowana ....raczy na południe.

 

 

aaa...bo to zależy..od prędkości wiatru, ciśnienia nie koniecznie mojego..raczej towarzyszy imprezy...a tak właściwie to..ja mam zawsze w sam raz 8) oooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zara, zara, w innem temacie jaśnie ksienżniczka robiła za małolate i się rumieniła, a tera chce imprezować do upadłego. Ty sie zdecyduj czy jesteś małoletnia laska, czy stara rura.

 

Mamusia zde zoo rientowana ....raczy na południe.

 

 

aaa...bo nie koniecznie ... mam zawsze w sam raz 8) oooo[/b]

 

Nooooooo ..........to jakby wszystko tłumaczy.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to póki co to mamy takiego składa:

 

1. ymp - orgazmizmator (mógłby dać sjakiś namiar na siebie, albo na swoją komórkę - może na PW zainteresowanych osób, które się zdeklarowały)

2. Śmiech'u - chlejus nieprawdopodobnus

3. Moniqa - do upadłego

4. Siwa Mamusia - animator ... no kurna - wiadomo

 

i Pan Kazimierz Dolny - co bydzie na miejscu dbał o popitke

----------------------------------------------------------------------

Do ty pory to lista przerosła wszelkie obszczekiwania i jak tak dalej pójdzie to se bedziemy wzrok na filmy wyostrzali zamiast jeździć w te i na zad od PeeSa do PKaCa.

 

Śmiech'u listowny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ty pory to lista przerosła wszelkie obszczekiwania i jak tak dalej pójdzie to se bedziemy wzrok na filmy wyostrzali zamiast jeździć w te i na zad od PeeSa do PKaCa.

 

Śmiech'u listowny

 

co sie martwisz..więcej placu dla nas, moża będzie zabłysnąć i miejsce na pudle murowane :lol:

 

aaa..no i zapomniałeś jeszcze o studni...ale ta to raczej będzie nas interesować dzień po..znaczy sie zostawimy ją sobie na afterek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było rzucić jakiś konkretny termin przede wszystkim, jajuż nie wiem jak mam sobie wyjazdy planowac na przykład....

 

Znaczy się ...moderator jak zwykle nic nie wie....... tradycja.

 

ymp, jeżeli kierujesz się rozsądkierm ........ znaczy.... nie należysz do ty społeczności. Możesz se przsuwać, przenosić i zmieniać terminy .... kto sie miał umówić na ........ hmmmmmmmm ....zlot, to sie juz umówil i że tak sie kurturarnir wyrażę ... dupa blada .... sie zlecimy. Reszta niech se pluje w brudy.

 

Mamusia. Zycie polega na zlotach i odlotach a czsem to nawet na wzlotach i upodleniach .... znaczy ...upadłościach......cz też upadkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Matka widze mnie wydziedziczyla ;)

 

Od razu uspokajam, to tylko chwilowy zanik choroby, ktory tak szybko ustapil jak sie pojawil ;)

 

Wydziedziczenia przeprowadzam tyko w piontki od 13,00 do 13,05. W pozostałe dni jezdem nieczynny.

Po piersze wyjazd do Kazimierza planuje od 18 roku życia jakem tam był ostatni raz ............. czyli liczonc na palcach wyszło mię jakieś 400 lat i paznokieć. Po drugie zlatajo sie tam same najlepsze ...... no........te........ rajdowce i każden planuje zużyć beczke .......... tego ........... no ........paliwa. Po czecie w grupie jes dekorator co Kazimierz upienkszy ......a może nawet i dwuch.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... w grupie jes dekorator co Kazimierz upienkszy ......a może nawet i dwuch.

 

Mamusia

 

niech zgadne, pijesz do mnie? a ten drugi to kto?

 

Dzisiaj prawdziwych fachowców jak na lekarstwo, znaczy ze świecą trzeba szukać ... po nocy jak sie schleją :wink:

Śmiech'u dekorator-tynkarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze rozsadniej bedzie przesunac impreze np. na wrzesien czy nawet pazdziernik?

 

:arrow: Po pierwsze PRIMO: to dzięki za namiry, tera bydzie łatwiej sie odnaleźć

:arrow: Po drugie PRIMO: to nie ma co wkółko zmieniać i przesuwać bo sie w końcu NIC nie odbędzie, albo sie nie zlecom

:arrow: Po trzecie PRIMO: z uwagi na fakt iż nawet wMordęTerminator nie wie kiedy jezd wspomniana impreza proponuje dać nowy temat w "Forum Subaru" i napisać wyraźnie nawet w jednym poście co, gdzie i jak. Dodatkowo można dać linka do tego tematu albo przenieść posty dot. Kazimierza do nowego tematu np. pod tytułem "Kazimierz Wielki Dolny Zlotny 7-8 sierpnia".

:arrow: Po czwarte PRIMO: czy mam coś wziąć na te impreze oprócz napojów zmiękczających i szczoteczki do zębów?

 

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...