Skocz do zawartości

Po prostu .... MUZYKA ....


piwozniak

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Knurek1111 napisał:


Legenda mówi, że Hołdys do dzisiaj dopytuje o tłumaczenie: 

 

A propos tłumaczeń (i obcojęzycznych coverów) mam dla was taką listę (pod koniec są już takie numery, które tam trafiły jako obcojęzyczne ale bez związku)

 

 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Neutrino33 lista dość ciekawa, wpadło mi kilka kawałków, które znam :) Stąd moje pytanie: skąd zamiłowanie do tych w języku hiszpańskim? B)

Wrzucę tu taki hiszpański, melodyjny staroć 

 

 

 

I jeszcze coś w tym języku. Jestem ciekawa jak wam się tego słucha

 

A na koniec co byście mnie nie przegonili wrzucę jeszcze to. Obiecuję zastopować z kawałkami w języku hiszpańskim ;)

 

Edytowane przez malprz
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, malprz napisał:

@Neutrino33 lista dość ciekawa, wpadło mi kilka kawałków, które znam :) Stąd moje pytanie: skąd zamiłowanie do tych w języku hiszpańskim? B)

Wrzucę tu taki hiszpański, melodyjny staroć 

 

 

 

I jeszcze coś w tym języku. Jestem ciekawa jak wam się tego słucha

 

 

Obejrzałem film "El Angel" i muzyka tak mi się spodobała, że została ze mną. Po francusku natomiast zawsze lubiłem słuchać, czasami jest nawet na co popatrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Neutrino33 napisał:

 

A ja nie wiem jakim sposobem ale wciąż pamiętam tekst i pośpiewuję sobie niekiedy zupełnie nieświadomie :biglol:

 

Ale ale, grzebnąłem niechcący w Internetach i coś się szykuje:

 

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, malprz napisał:

@Neutrino33 filmu niestety nie widziałam ale nadrobię zaległość :)

Popi..lony jak cała sztuka zrodzona w kulturze ibero-amerykańskiej ...dlatego to lubię - w tym szaleństwie jest metoda. Zresztą jest tak jak w tym cytacie, czyim i jak on dokładnie brzmiał to już nie pamiętam, ale reszta świata niekiedy z pogardą lub litościwym pobłażaniem dla głupoty patrzy na wyginających się (metaforycznie) Hiszpanów (i całą resztę tej kultury), ludzie pukają się w głowę ...a oni tańczą, tylko cała reszta nie słyszy tej muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Neutrino33 napisał:

Popi..lony jak cała sztuka zrodzona w kulturze ibero-amerykańskiej ...dlatego to lubię - w tym szaleństwie jest metoda. Zresztą jest tak jak w tym cytacie, czyim i jak on dokładnie brzmiał to już nie pamiętam, ale reszta świata niekiedy z pogardą lub litościwym pobłażaniem dla głupoty patrzy na wyginających się (metaforycznie) Hiszpanów (i całą resztę tej kultury), ludzie pukają się w głowę ...a oni tańczą, tylko cała reszta nie słyszy tej muzyki.

 

Mañana ;) 

 

Polećcie proszę coś na wieczór do posłuchania. Przede mną dość pracowity wieczór. Z muzyką pójdzie łatwiej :) 
Świeża muzyka, lepsze podejście do tematu, który muszę zacząć dziś a skończyć w niedzielę :)

 

Edytowane przez malprz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, piwozniak napisał:

Jak do pracy to pewnie cos co nie przeszkadza, to moze znajdz sobie jakas playliste Jamie Cullum'a i niech leci.

 :)

 

thx poszukam na spotify.  Leci ale z poleconego yt :) brzmi zaskakująco dobrze :)

Edytowane przez malprz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola amigas y amigos ;)  Języki romańskie są fajne B)

 

23 godziny temu, Neutrino33 napisał:

Zresztą jest tak jak w tym cytacie, czyim i jak on dokładnie brzmiał to już nie pamiętam, ale reszta świata niekiedy z pogardą lub litościwym pobłażaniem dla głupoty patrzy na wyginających się (metaforycznie) Hiszpanów (i całą resztę tej kultury), ludzie pukają się w głowę ...a oni tańczą, tylko cała reszta nie słyszy tej muzyki.

 

Aaaa... czyli pomyłka Opatrzności, nie ten kraj urodzenia ;) Powinna być Galicja, ale ta hiszpańska ;) 

 

Nie wiem co wrzucić, więc wrzucę piękną kobietę z cudownym głosem, grającą na fajnym instrumencie :) Jak widać, może być muzykalnie, rytmicznie, mądrze i uroczo ;) 

 

PS

Koncert w San Sebastian a widownia jakaś drętwa, pewno turyści z Niemiec a nie rodowici Hiszpanie :) 

 

 

 

To w Polsce w poważnej sali koncertowej NOSPR jest już lepiej :) /choć w pewnym momencie sekcja nie nadążała za widownią albo widownia za sekcją ;) ... ale co tam ;) /

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez subleo
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila na mini podsumowanie tego co mi @piwozniak polecił :) 

 

Jamie Cullum całkiem spoko ale po odsłuchu Johna Mayer`a muszę przyznać, że to on zostanie ze mną na dłużej :) 
Przyjemny głos, bogata melodyjność piosenek ah i najważniejsze, tak jak mi obiecano.. nie męczy, ba wciąż u mnie gra :) 
Obecnie płyta z 2013r :) 

 

 

Edytowane przez malprz
  • Super! 2
  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...