Skocz do zawartości

Po prostu .... MUZYKA ....


piwozniak

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, malprz napisał:

@Neutrino33 cudne to zaskoczenie :) Proponuję częściej :) 
Za mną dziś chodził kawałek Everlong. Nuciłam całą drogę na basen i ciut na torze zanim wyłączyłam myślenie :P  

Jak to powiedział kiedyś Mat Malina - czołowy polski freediver - skupiam się na pauzach pomiędzy myślami ;)

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę tu troszkę nucenia przy okazji ujawniając moją słabość do muzyki elektronicznej :)  Ciekawa jestem czy na sali mamy jakiś fanów Moby`ego :P
 

 

 

edit:
Trzaski w tym kawałku przypominają mi stare dobre czasy, w których piosenki z radia nagrywało się na kasety. 

Edytowane przez malprz
  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Mobym to mam takie nietypowe wspomnienie, że 'Play' była chyba jedną z dwóch płyt, które 'leciały' na okrągło w krakowskim barze Oldsmobil, do którego w czasach studenckich zachodziłem ;) Więc ogólnie 'Play' lokuję gdzieś obok 'Chłopów' Reymonta, czyli powieści - jak dla mnie - zbudowanej wokół opisów różnych stadiów upojenia alkoholowego.

Właśnie sprawdziłem - Oldsmobil nadal istnieje! :biglol:

  • Super! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz coś z zupełnie innej beczki

 

 

tak na noc...

...albo na jutro rano ^_^

"Freak on a leash" według Gombrowicza

"Co więcej, to przejście w świat codzienny z dziedziny cofniętej w najdalszą głąb, nieomal w podziemie, jest dla mnie sprawą niezmiernej wagi. Chcę być balonem, ale na uwięzi, anteną, ale uziemioną, chcę być zdolny do przełożenia siebie na język zwyczajny. Ale – traduttore, traditore. Tu zdradzam siebie, jestem poniżej siebie."

 

 

 

 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...