Skocz do zawartości

Wiązka elektryczna do haka


Tomek1988

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.10.2021 o 13:53, Tomek1988 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie. Zamontowałem ori hak z Subaru i mam dedykowaną wiązkę elektryczna z 3 wtyczkami. Gdzie dokładnie je podłączyć w aucie? W którym miejscu jest wiązką do podłączenia instalacji haka?

Prawy tylny słupek. Zdejmij tapicerkę i powinna być tam kostka do podłączenia wiązki haka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomek1988 napisał:

Jest działa jest pięknie. Ale... Jak zawsze ale... Co mam zrobić z brakiem tabliczki znamionowej na haku? Można to gdzieś dostać załatwić przełożyć z innego haka???

Brak tabliczki haka nie interesuje nikogo ale do jego rejestracji potrzeba papierka od diagnosty SKP. W praktyce prawie nikt na nią nie patrzy ale jak trafi się służbista nie podbije papierka. Wtedy kontakt z producentem i prośba o kopię tabliczki...

 

Mi diagnosta na tabliczkę i na hak nawet nie spojrzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czaje. I właśnie mi diagnosta służbista powiedział że ma być. A jeśli chciał bym taka dabliczke to muszę się odezwać do producenta haka który nie wiem jaki jest, mieć nadzieję że w ogóle istnieje jeszcze, i następnie prosić o dostarczenie tabliczki do haka... Extra droga przez mękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj różnych producentów były haki, raczej jest ich dużo. Moje są, jeden Alko, a drugi Bizub. Wbij w google i popatrz w zdjęciach który jest bardziej podobny do twego. Albo zapodaj fotki swojego, może ktoś się odezwie kto ma podobny.

Aha nie było czegoś takiego jak ori hak Subaru, jedyne co to dedykowany do konkretnego modelu i też typu nadwozia. Bo i od Imprezy nie wsadzisz haka do Legacy, bo są inne punkty mocowań.

Edytowane przez MacGregor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...