Skocz do zawartości

Uchwyt na telefon


ewemarkam

Rekomendowane odpowiedzi


Nie wiem gdzie zadać to pytanie.
Szukam uchwytu na telefon. Macie jakieś propozycje? Telefon to POCO X3 NFC, mały nie jest, lekki też nie. Waży ok 250g. Odpada uchwyt w kratce. Mam na oku
https://allegro.pl/oferta/baseus-uniwersalny-uchwyt-samochodowy-grawitacyjny-7641283058
 
Ale może ktoś coś doradzi lepszego, wstępnie przymierzałem telefon do niego w salonie GSM. Może być spoko.
Grunt żeby był obsługiwany jedną ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnego Besusa i sprawdzał się więc mogę polecić. Ostatnio zmieniłem na uchwyt z magnesem i sprawdza mi się dużo lepiej. Też nie chciałem mieć montowanego na kratce więc znalazłem uchwyt który montuje się w slot cd. Telefon trzyma się pewnie i mimo wszystko wygoda z magnesem jest dużo większa.

 

https://www.izigsm.pl/sklep-produkt-uchwyt-samochodowy-id13014974.html?gclid=CjwKCAjwpKCDBhBPEiwAFgBzj2pah3LnGSDSQ8vLSbAo_AyOsUqm1dkZ7H558lh922R9xG7vIcvTdRoCBcwQAvD_BwE

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki i daje radę - sprawdź tylko czy Twój telefon się zmieści.
Fajne wykonanie, sama przyssawka ma jeszcze dodatkowo nano technologię i po przyssaniu do szyby atom tego nie ruszy.
 
https://allegro.pl/oferta/baseus-grawitacyjny-uchwyt-samochodowy-do-telefonu-8557124782
A trzyma się też deski?
Czy tylko szyba?

Do CD odpada bo nie mam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Pan Dziedzic napisał:

U mnie zawsze kobita trzyma telefon.

Działa, sprawdzone, reaguje na komendy.

Kobite zabieram tam gdzie jadę pierwszy raz i moge się zgubić.

wszystko fajnie, ale teraz w dobie pandemii trudniej wyrwać jakąś na stopa, zresztą jak chodzą zamaskowane to człowiek ma wątpliwość czy warto zaczepiać czy jednak będę później żałował, a jakoś nie mam serca tam nagle wyrzucać z samochodu, zresztą przecież jak trzyma mój telefon to tym bardziej

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki jak kornik wstawiał i mocowany do deski. Trzyma sie bardzo dobrze, odkleił sie kilka razy jak auto stalo na słońcu i deska mocno sie nagrzała. 

Jestem z niego na tyle zadowolny ze kupilem drugi dla mojej żony:)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki jak kornik wstawiał i mocowany do deski. Trzyma sie bardzo dobrze, odkleił sie kilka razy jak auto stalo na słońcu i deska mocno sie nagrzała. 
Jestem z niego na tyle zadowolny ze kupilem drugi dla mojej żony:)
Kąt tej przyssawki jest regulowany? Tzn czy można go jakoś bardziej płasko ustawić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki od kilku lat.

https://archiwum.allegro.pl/oferta/uchwyt-samochodowy-uniwersalny-do-slotu-cd-telefon-i6749820200.html

W slot CD wchodzi element z blachy aluminiowej, a rynienki na tel. są stalowe.

Przy dachowaniu telefon wypada.:D Jeszcze mi nigdy z tego uchwytu nie wypadł.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ewemarkam napisał:
3 godziny temu, evi napisał:
Ja mam taki jak kornik wstawiał i mocowany do deski. Trzyma sie bardzo dobrze, odkleił sie kilka razy jak auto stalo na słońcu i deska mocno sie nagrzała. 
Jestem z niego na tyle zadowolny ze kupilem drugi dla mojej żony:)

Kąt tej przyssawki jest regulowany? Tzn czy można go jakoś bardziej płasko ustawić?

Nie, nie jest. Regulacja jest tylko na uchwycie grawitacyjnym.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pan Dziedzic napisał:

U mnie zawsze kobita trzyma telefon.

Działa, sprawdzone, reaguje na komendy.

Kobite zabieram tam gdzie jadę pierwszy raz i moge się zgubić.

Możesz rozwinąć jaki to model kobita? Bo mój na pierwszą komendę gwałtownie wystrzelił i teraz mam krwiak wokół oka.

Edytowane przez rutra80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuuu, Panie Kolego, programujesz a później co jakiś czas trzeba reagować czy aktualizacja jest działająca i włala. 

A jak system sie sfoszy, bo sie sfasza, nie oszukujmy sie, to zostawiam w domu. ;) 

 

Edytowane przez Pan Dziedzic
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuuu, Panie Kolego, programujesz a później co jakiś czas trzeba reagować czy aktualizacja jest działająca i włala. 
A jak system sie sfoszy, bo sie sfasza, nie oszukujmy sie, to zostawiam w domu.  
 
Tylko w razie focha jedziesz na pamięć default_smile.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ewemarkam napisał:
3 godziny temu, evi napisał:
Nie, nie jest. Regulacja jest tylko na uchwycie grawitacyjnym.

A gdzie go masz, na schowku czy po lewej stronie?

I tu niestety Cie zaskocze, ja go używam w cytrynie, a Żona w foce.

W Forku mialem uchwyt montowany do szyby, ale to rozwiązanie mnie drażniło.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam złotego środka. Nie chcę do szyby, bo wiem że będzie mnie denerwował. Optymalnie jest w kratce, ale ta cegła swoje waży i widzę jak wygina kratkę. Ewentualnie coś wymyślę bo nie mam cupholder. Tzn na razie nie mam bo@kriskristoffers ma mi pojedynczy przywieźć. Więc odpada. Dylemat a to tylko uchwyt na telefon.
A jeszcze jedno ktoś się spotkał może z taśmą taka "gecko" np szerokości 1cm? Taka jak te maty do telefonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dłuższego czasu używam takiego

 

https://www.neonet.pl/uchwyty-do-telefonow/baseus-uchwyt-samochodowy-magnetyczny-czarny-sugent-nt0s.html?utm_source=Ceneo&utm_campaign=Smartfony i zegarki&utm_content= Uchwyty do telefonów&utm_term=357092&utm_source=ceneo.pl&utm_medium=bid

 

Pasuje do Forka SF, SG i Legacy/ Outback BH. Pasuje czyli na plastikach znajdzie się takie miejsce żeby go przykleić - oczywiście wzdłuż i ja mam lewej stronie kierownicy :)

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...