Skocz do zawartości

[WLKP] Reaktywacja.


gimof

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 464
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie zawiele, oto co przedstawił mi znajomy z innego forum :

Jeszcze jak się jedzie na stęszew skręca się na grodzisk wlkp. przed grodziskiem wlkp.
jest pas lotniczy on jest dla samolotów czynny gdy jest wojna ;D !

 

Koledzy z Wolsztyna powinni coś więcej wiedzieć ;)

 

Tak sobie myśle kiedy ostatnim razem tamtędy jechałem i faktycznie jest kawał niezlej drogi mogący być takim niby lotniskiem. Jednak jest to w pełni przelotowa trasa, więc nie wyobrażam sobie jak można tam jeździć? :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawiele, oto co przedstawił mi znajomy z innego forum :

Jeszcze jak się jedzie na stęszew skręca się na grodzisk wlkp. przed grodziskiem wlkp.
jest pas lotniczy on jest dla samolotów czynny gdy jest wojna ;D !

 

ludzie kochani, to zwykly kawelek dwupasa, czesc drogi publicznej nr 32 na Zielona Gore :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawiele, oto co przedstawił mi znajomy z innego forum :

Jeszcze jak się jedzie na stęszew skręca się na grodzisk wlkp. przed grodziskiem wlkp.
jest pas lotniczy on jest dla samolotów czynny gdy jest wojna ;D !

 

ludzie kochani, to zwykly kawelek dwupasa, czesc drogi publicznej nr 32 na Zielona Gore :wink:

 

PRzynajmiej teraz widać realia gdzie ludzie upalają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie kochani, to zwykly kawelek dwupasa, czesc drogi publicznej nr 32 na Zielona Gore
-==> nie o to nam chodzi

 

dostalem info ze odcinek o ktorym byla mowa jest szutrowy i jest pare km od Stęszewa - równiutki, biegnący przez pola (dobra widoczność, więc bezpiecznie) bliższa lokalizacja pozostaje tajemnica , chetnych zapraszam na PW

 

termin : sobota po 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia M rozumiem że reflektujesz na sjs-owe szkolenie. W poniedziałek zadzwonie się dowiedzieć czy byłaby możliwość i ile osób musiałoby być, bo już dzisiaj nie chciałem zawracać nikomu głowy wkońcu mamy weekend :mrgreen: Ale sądzę że szkolenie tak odbyłoby się najwcześniej we wrześniu, bo nie pamiętam żeby były kiedyś jakieś w ciągu wakacji, choć może się mylę. Zreszta teraz niewiem jak by było z uzbierać wiary, bo pewnie kto może to myśli o wakacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście również się pisze na Bednary

Ale na szkolenie Sjs-owe? Czy na jazdy we wlasnym zakresie. Bo ja postaram sie załatwić szkolenie jeśli będzie trochę chętnych, a tak samego wjazdy na Bednary nie jestem w stanie załatwić, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy dziś z Gimofem rowerami na Bednarach :cool: duże to lotnisko :mrgreen:

Ale dobre czasy Bednar umarły :/

 

Dlaczego?

 

 

Dlatego, że na upalanie w stosownych cenach nie ma co liczyć. SJS mnie/nas nie bawi!

Jeżeli dobrze pamiętam, zmienił sie zarządzający obiektem i nie ma już upalania za flaszkę tylko palant wymyśla karetki itp itd

 

Tyle na temat Bednar - umarły!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co wieczorem na małą przejeżdżke 12 minutową :roll: :twisted:

Ja dzisiaj odpadam, niestety raczej nie dam rady.Ale jakby miało coś się zmienić to dam wcześniej znać.

 

 

A jak chodzi o SJS to narazie zbyt wiele niewiem, przekazałem swoje myśli do odpowiednich osób, a one przekażą do jeszcze jeszcze odpowiedniejszych i jeśli coś będzie wiadomo. Jakiś bliższy termin w którym mogłoby się odbyć to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś jednak się namyślił to przedzwoń mi, żeby jeszcze można było na 20 zarezerwować tor, co w sobotę jest trudne dość...

 

Spoko, ale raczej na 90% nie dam dzisiaj rady, bo ide na grilla, no chyba że nie będzie mi się chciało siedzieć tam długo to może bym się zjawił. Do której ostatecznie musiałbym dać Ci znać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...