Skocz do zawartości

[WLKP] Reaktywacja.


gimof

Rekomendowane odpowiedzi

Byliśmy dziś z Gimofem rowerami na Bednarach :cool: duże to lotnisko :mrgreen:

Ale dobre czasy Bednar umarły :/

 

Dlaczego?

 

Urządzają szkolenia, myśle że to świetna sprawa.

 

Szkolenie trwa w godzinach 10-16 w ttym obiadek.

Mają maty poślizgowe i ponoć dobrego trenera.

Uczą wiadomo, zakręty, hamowanie, nadsterowność, podsterowność itd.

A to wszystko za 350zł

Termin dla indywidualnych osób to 18 sierpnia.

 

Może warto by było pojechać na takie szkolenie w kilka subaraków? :cool:

 

 

PS.

gokarty jak najbardziej. Kiedy? jutro? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 464
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gdybys cos do skutku dochodzilo mozecie mnie liczyc

 

btw czy jest jakis wielkopolanin ktory mialby na sprzedaz niedrogie 4 felasie do wrx'07 ??

oponki mile widziane :)

 

pojawila sie mozliwosc treningu,gdzies koło Stęszewa jest genialny równiutki odcinek biegnący przez pola (dobra widoczność, więc bezpiecznie) . termin : sobota po 12

chetni ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawila sie mozliwosc treningu,gdzies koło Stęszewa jest genialny równiutki odcinek biegnący przez pola (dobra widoczność, więc bezpiecznie) . termin : sobota po 12

chetni ??

 

Jest, droga którą wrazie wojny zostanie wykorzystana jako lotnisko. Też o tym słyszałem, tyle że można na policję się natknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue76, A orientujesz się kiedy jest najbliższy sjs?

 

Mogę jutro przedzwonić do kolesia który prowadzi Sjsa, czy jest planowane jakieś szkolenie w najbliższym czasie na Bednarach. Ale generalnie kiedyś rozmawialiśmy że jeśli chcemy, to żeby nakręcić wiarę i jak byłoby trochę chętnych, to żebym dał mu znać, to przekaże szefostwu propozycję i może wypali.

 

Nie wiem jakiej jakosci jest to szkolenie w Poznaniu

 

Generalnie ja nigdy nie narzekałem (i wiele się tam nauczyłem), a byłem chyba już z 5 albo i więcej razy, organizacja dobra, atmosfera też miła. Jedynie w zeszłym roku w październiku jak dla mnie było beznadziejnie i wcale mi się nie podobało, ale to inna sprawa, bo straciłem wtedy na szkoleniu w wypadku miłość mojego życia :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybys cos do skutku dochodzilo mozecie mnie liczyc

 

btw czy jest jakis wielkopolanin ktory mialby na sprzedaz niedrogie 4 felasie do wrx'07 ??

oponki mile widziane :)

 

pojawila sie mozliwosc treningu,gdzies koło Stęszewa jest genialny równiutki odcinek biegnący przez pola (dobra widoczność, więc bezpiecznie) . termin : sobota po 12

chetni ??

 

Ja mam 4 fele stalowe z oponami, komplet głownie właśnie do upalania :)

Cena z oponami 800 zł

Tylko czy do WRX 07 będzie pasować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę jutro przedzwonić do kolesia który prowadzi Sjsa, czy jest planowane jakieś szkolenie w najbliższym czasie na Bednarach. Ale generalnie kiedyś rozmawialiśmy że jeśli chcemy, to żeby nakręcić wiarę i jak byłoby trochę chętnych, to żebym dał mu znać, to przekaże szefostwu propozycję i może wypali....

 

No to zapodawaj temat ! Dowiedz sie też jakie koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie mogę się do niego dodzwonić. Jakoś niechce mu się odebrać, może też zorbił sobie jakąś pojeżdżawkę i nie ma czasu :mrgreen: Koszt nic nie słyszałem żeby się zmienił, więc I stopień - 350, II - 450, oczywiście jeśli ktoś jest w klubie Subaru to 10% zniżki. Jak tylko się z nim skontaktuję to będę pisał.

 

A są jakieś plany na coś w weekend? Ktoś wspomniał coś o gokartach w Kinepolis. Jeśli tak to byłbym chętny na jutro, bo dzisiaj niestety nie dam rady. Chyba że jakoś w nocy :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie mogę się do niego dodzwonić. Jakoś niechce mu się odebrać, może też zorbił sobie jakąś pojeżdżawkę i nie ma czasu :mrgreen: Koszt nic nie słyszałem żeby się zmienił, więc I stopień - 350, II - 450, oczywiście jeśli ktoś jest w klubie Subaru to 10% zniżki. Jak tylko się z nim skontaktuję to będę pisał.

 

....

 

E no ja myślałem że kolega załatwi wjazd na Bednary dla ekipy poznańskiej... mi tam instruktorzy SjS nie potrzebni, jak ktoś chce mogę gadać jak oni :P

Przydało by się jakieś równe miejsce z małą ilością twardych przedmiotów w okolicach drogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no ja myślałem że kolega załatwi wjazd na Bednary dla ekipy poznańskiej

 

No z Bednar niestety nikogo nie znam, więc nie jestem w stanie załatwić żadnego wjazdu. Ale sądzę że jak byliby chętni żeby sobie razem pojeździć bez zadnego szkolenia, to dałoby radę wynająć od nich obiekt, nawet bez zanjomości, tylko kwestia ile by za to chcieli. Może ktoś kto ma blisko podjedzie i spyta? i wcale nie byłoby tak źle jakby rozłożyć koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś kto ma blisko podjedzie i spyta? i wcale nie byłoby tak źle jakby rozłożyć koszty.

Ja rowerem nie jade, spadajcie :razz:

 

Będąc tam, dostałem sliczną ulotke z wizytówką.

Tak po krótce z wiz.:

 

http://www.ttsc.pl

e-mail: k.sieminska@ttsc.pl

kom: 500 044 442

tp: 0618 15 60 01

 

Test & Training

Safety Centre Sp. z.o.o

Bednary 17. 62-010 Pobiedziska

 

Imienia i nazwiska pani ktorej jest wizytówka może nie będę podawał.

 

PS. mają tam nawet gokarty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowerem nie jade, spadajcie

Dlaczego nie pojedziesz, ej no, jedź :razz: jak ja bym miał to z tydzień by to potrwało zanim bym wrócił,zresztą narazie nie mogę jeździć na rowerze. A jak nie to wyślij Huzara on chyba też nie ma daleko.

 

PS. mają tam nawet gokarty

No to jakby jednak coś organizować to można pojeździć swoimi autkami i później polatać gokartami :mrgreen:

 

 

A co z tą propozycją na gokarty w kinepolis w weekend?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...