Skocz do zawartości

Atak trolli


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 234
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

JachCiniSornineve

kollopuider

KulipMartelio

VelmutGreg

vunkPraikar

fabrizioitwloch

Klasuiops

Romalanin

VelmutGol

ManituIKOL

Klariusvanbroken

Klausfonneuman

:shock:

skad oni te nicki biora... :?: to brzmi jak imiona kolesi z Gwiezdnych Wojen albo Star Trek... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przemeq, weź tak obsesyjnie nie myśl o tych "17", bo to pod paragraf podchodzi. :wink:

 

 

Tak na poważnie to dobrze, że powiedziałeś. Ja bym np. nie wpadł, że prawidłową odpowiedzią jest 17 i myślę, że wielu nowych użytkowników może mieć ten sam problem. Sprytny sposób na zmniejszenie grona forumowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego "4" nie przechodzi?

 

Proste. Żeby wyeliminować wykształciuchów.

 

Za PRL był taki dowcip o egzaminach do MO.

 

Pytali kolejnych kandydatów, ile jest cztery razy cztery. Pierwszy zgadywał: "trzy, pięć, szesnaście?" Przyjęli go - z uzasadnieniem: "dociekliwy". Drugi na ponawiane pytanie twardo odpowiadał: "pięć". Też przyjęli - bo "konsekwentny i stanowczy".

 

Trzeci bez namysłu odpowiedział, że "cztery".

 

"Nie przyjmujemy. Sierżancie, odnotujcie w aktach - konszachty z inteligentami".

 

SIP wie, co robi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem (tzn. słyszałem) jak do ZOMO przyjmowali.

Dawali dwa klocki: okrągły i kwadratowy. Była też deska z dwoma otworami: okrągłym i kwadratowym.

Jeżeli kandydat włożył okrągły klocek do okrągłej dziury, a kwadratowy do kwadratowej to był przyjęty, bo inteligentny.

Jeżeli włożył klocki odwrotnie, to też był przyjęty, bo silny.

 

PS. Tak mię się skojarzyło z Przemqową 17-stką. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ilu fajnych będzie obchodzić lub obchodzi urodziny :twisted:

 

Użytkownicy obchodzący dziś urodziny: hornyevaa (19) (złóż życzenia) kiwaczek (26) Maciek1234 (29) marcin777 (28) Pietras (31) Woszkowaty (31)

Użytkownicy obchodzący urodziny w ciągu następnych 7 dni: Andreff(27) Bart900(33) Dawid_STi(12) DeJot(20) DerkinValino(22) fretioptyea(41) FUKS(42) fur_man(37) GeorgSapon(25) GloriusZernt(30) grze(32) hugojopers(28) Klavinkas(34) ludvigsram(31) M555(15) matt(21) mj(30) Nasrulikal(29) Paweł W(20) pawkers(27) pinder(20) RadRSTI(27) sadkljfgaskldjgiweutgc(45) SEBI.I(33) Seedvasd(33) Stander_M(25) StiliOni(43) sylvan(28) Theqbx(28) Tomo(32) ufojoper(33) wil3(27) Zukarina(45)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie uczulam, że sporo jest tych jubilatów co maja w zainteresowaniach sex, zawód sex itd.

Nie wiem na jakich zasadach są usuwani i ile to trwa i kto to robi- admin?

Ja ich tylko wskazuję.

Ok nie robię już tego jak to niepotrzebne. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi, usuniecie odbedzie sie 2 torowo. Z automatu :mrgreen: zostana wykasowani Ci, ktorrzy sie nie loguja od ponad roku i nie popelnili zadnego postu. Natomiast druga - bardziej mozolna praca Subaryty to bedzie usuwanie "trolli" jeden po drugim poprzez przejrzenie bazy pozostalych uzytkownikow. Na pewno Twoja koncepcja wylapywania "po urodzinach" jest jak najbardziej dobra - przy okazji czesto wylapuje sie "duble" :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Twoja koncepcja wylapywania "po urodzinach" jest jak najbardziej dobra - przy okazji czesto wylapuje sie "duble"

No właśnie patrzę i od razu rzuca się w oczy taki user jak: Nasrulikal(29), fretioptyea(41), ludvigsram(31) albo sadkljfgaskldjgiweutgc(45) czy adamusmax(28) :twisted:

Chociaż ten ostatni z kimś mi się kojarzy, to chyba nie jest troll ale może się mylę :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeszcze jeden się ostał. :roll:

 

Przedstawiamy profil :: sukaspamius Płeć:Mężczyzna

Avatar

 

 

Dołączył: Wto Maj 08, 2007 12:16 pm

Ostatnia wizyta: Wto Maj 08, 2007 12:16 pm (Minut: 0)

Wizyt: 1 Łączny czas wizyt Minut: 0

Postów: 0, tematów: 0, załączników: 0, ankiet: 0

Skąd: usa

Strona WWW: http://hometown.aol.com/terassi4/1.html

Zawód: pero

Zainteresowania: pero

Płeć: Mężczyzna

Data urodzenia: 17 Paź 1988

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...