Jump to content

JAPFEST 2020 ODTJ Tomaszowo

Recommended Posts

Prawdopodobnie największy zlot w kraju w tym roku, w dodatku japoński, a wątku nie ma.. Jak to to tak? Tym, którzy będą tłumaczyć nie trzeba. W tym roku dla większości trochę dalej, dla mnie pod nosem. Z kim się widzimy? Jednocześnie jak macie pytania co do okolicy - pomogę jak mogę :thumbup:

Wiem już, że pojawić ma się @JoteeN

Ktoś jeszcze? Jako widz, uczestnik? 

Link do strony :

http://www.japfest.pl/informacje

Link do wydarzenia na fb:

https://facebook.com/events/s/japfest-2020-code-of-war-7th-i/641534209926454/?ti=cl

Edited by Danko
  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzięki wszystkim za spotkanie, dobrze było widzieć i pogadać z tyloma nowymi ludźmi o tym co nas wszystkich łączy czyli zajawka do fur! Super weekend i na prawdę konkret auta! Pozdro @Tinuviel za

No dobra! Powiedzmy, że się pozbierałem po sobotnim afterze i weekendzie latania po obiekcie  Co warte podkreślenia, mega szacun dla organizatorów (fast family) za to, że w tak trudnym czasie udał

Foto na dziś! Czekamy aż zapełnicie luki

Posted Images

Też będę! nie wiem, czy uda mi sie Subarakiem, ale na bank przyjadę pooglądać prawdopodobnie w komplecie dziewczyna + kudłaty bąbelek.

3 minuty temu, WaldekW napisał:

I ja się wybieram. Rozważam jeszcze zgłoszenie auta do tego celu ale nie mogę się zdecydowaćemoji1.png

Też się długo decydowałem, nie miałem nawet specjalnych zdjęć. A Ty Masz nietuzinkowe BP5:upside-down-face_1f643-small:

9 minutes ago, JoteeN said:

Też się długo decydowałem, nie miałem nawet specjalnych zdjęć. A Ty Masz nietuzinkowe BP5:upside-down-face_1f643-small:

Ja właśnie też się nie mogę zebrać żeby zdjęcia porobić takie za dnia ;) ale może na tygodniu wyskoczę na jakąś sesyjkę to wtedy wyślę zgłoszenie. Zobaczymy ;)

Posted (edited)
39 minut temu, mmarcinek napisał:

Też będę! nie wiem, czy uda mi sie Subarakiem, ale na bank przyjadę pooglądać prawdopodobnie w komplecie dziewczyna + kudłaty bąbelek.

Przemysl sprawę kudłatego, może to ciężko znieść ;)

@WaldekWdo końca miesiąca zgłoszenia, dajesz! Twojego Legwana zdecydowanie stawiam ponad mojego :thumbup:

Edit - albo nie zgłaszaj, bo mnie wydelegują:mrgreen:

Edited by Danko
2 minutes ago, Danko said:

do końca miesiąca zgłoszenia, dajesz! Twojego Legwana zdecydowanie stawiam ponad mojego :thumbup:

A Ty swojego zgłosiłeś też? Dostałeś już jakąś odpowiedź ? :)

3 minutes ago, Danko said:

Edit - albo nie zgłaszaj, bo mnie wydelegują:mrgreen:

Hahaha, nie sadze zeby Cie wydelegowali. Jak by się udało w kilka subaraków razem stać to by była bajka :D

6 minut temu, WaldekW napisał:

A Ty swojego zgłosiłeś też? Dostałeś już jakąś odpowiedź ? :)

Hahaha, nie sadze zeby Cie wydelegowali. Jak by się udało w kilka subaraków razem stać to by była bajka :D

Juz dawno :P

3 minuty temu, WaldekW napisał:

W jakim czasie dostałeś potwierdzenie ?

Po 2/3 tygodniach jakoś wtedy. Ale chyba trafiłem w największy boom, bo wtedy chyba 400 fur zatwierdzili 

6 minutes ago, Danko said:

Po 2/3 tygodniach jakoś wtedy. Ale chyba trafiłem w największy boom, bo wtedy chyba 400 fur zatwierdzili 

To nie tak źle. No dobra, to biorę się za fotki i wysyłam zgłoszenie :D

• Like 1

Ja dostałem osobiste zaproszenie, bez zgłoszenia :D , jednak zostaje na morzu :) bawcie się dobrze . Szkoda że nie uda się być .

1 godzinę temu, Danko napisał:

Wrzucone w pierwszy post, jakoś o tym nie pomyślałem :thumbup:

Nie ma sprawy. Polecam się:)

To zgłoszenie poszło. Ale nie jestem za bardzo przekonany zdjęciami bo wyszły bardzo średnio:/ coś nie miałem weny na ich porządna obróbkę dzisiaj :/

Posted (edited)
47 minut temu, WaldekW napisał:

To zgłoszenie poszło. Ale nie jestem za bardzo przekonany zdjęciami bo wyszły bardzo średnio:/ coś nie miałem weny na ich porządna obróbkę dzisiaj :/

Głowa do góry i pokaz fotki :thumbup:

Moje 3 poniżej - też żadna rewelacja 

20200622_223324.jpg

20200622_223031.jpg

20200622_222719.jpg

Edited by Danko
  • Like 3
Głowa do góry i pokaz fotki :thumbup:
Moje 3 poniżej 
20200622_223324.thumb.jpg.5a1edb783ffe80fc3371996ec4deb11c.jpg
20200622_223031.thumb.jpg.48ac8577af1e1023b5137d692b6936c4.jpg
20200622_222719.thumb.jpg.bd97322f379d80cdfd2668306d2e0fa8.jpg

To ja nawet nie będę się kompromitował bo moje to istna żenada przy Twoich...
  • Thanks 1

Twoja fura sama się obroni, ja musiałem kombinować :hi:

Teraz, Pan Dziedzic napisał:

Dziwny zlot że trzeba sie prosić o przyjęcie. :coffee:

A kto to przyszedł? Pan Maruda

Niszczyciel dobrej zabawy i uśmiechów dzieci :mrgreen:

Przestań sie mazać :biglol:

Człowiek od ust se odejmuje, ostatnie pinć złotych wydaje na alu nakrętki do kół w kolorze, jeździsz z kumplem w plener szukać ujęć do folderu, a jakiś pan x od seicento wpieprzając hotdoga z Orlenu, będzie mlaskał czy przyjąć czy nie.

Ogromne Bóg zapłać.

Edited by Pan Dziedzic
  • Like 1
  • Haha 1
59 minut temu, Pan Dziedzic napisał:

Przestań sie mazać :biglol:

Człowiek od ust se odejmuje, ostatnie pinć złotych wydaje na alu nakrętki do kół w kolorze, jeździsz z kumplem w plener szukać ujęć do folderu, a jakiś pan x od seicento wpieprzając hoddoga z Orlenu, będzie mlaskał czy przyjąć czy nie.

Ogromne Bóg zapłać.

Eee, jeden z Panow X niedawno sprzedał Skyline R34 gtt, około 500km I kupił nismo 370z ;) Poza tym mają Silvi S15, Miate, BMW e46 na tor. Mieli/mają Evo, preludy.. I to ich nie pierwszy zlot, logistycznie to też jest naprawdę nieźle ogarnięte. A co do selekcji.. Mi to się podoba. Jest jakaś kontrola nad tym kto, czym będzie. Ale z gustem jak z tyłkiem, wiadomo.. :thumbup:

Przywałuję   @przemorg  wjedzie Suprą :biglol:. znając życie już dawno zapisany :biglol:.

@WaldekW wpadajcie z Antkiem i resztą brygady czyli Agą :D na jakąś kawę procentową czy jakoś tak :mrgreen:. @przemorg liczę, że coś z Kaśką wypijemy ;).

Godzinę temu, Pan Dziedzic napisał:

Dziwny zlot że trzeba sie prosić o przyjęcie. :coffee:

Jak zgłosi się przykładowo z 23 Nissany Micra to wybierają ten z wisienką na dachu he he he. A jak zgłosi się jeden taki Pltatinium rdza Coolection  to wjeżdża złomek albo nie wjeżdża :biglol:.

PS:  Waldek jak Ty nie wjedziesz to ta Impreza jest nic nie warta ;).