Skocz do zawartości

JAPFEST 2020 ODTJ Tomaszowo


Danko

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, llkuba napisał:

Przywałuję   @przemorg  wjedzie Suprą :biglol:. znając życie już dawno zapisany :biglol:.

 

@WaldekW wpadajcie z Antkiem i resztą brygady czyli Agą :D na jakąś kawę procentową czy jakoś tak :mrgreen:. @przemorg liczę, że coś z Kaśką wypijemy ;).

Siemanko, 

Hehe tak, będę stac z innymi Mk4, będziemy mieć swoje stanowisko :). Ja jadę na cały weekend. 

 

Co do herbatki z prądem, to jak najbardziej :)! 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, przemorg napisał:

Siemanko, 

Hehe tak, będę stac z innymi Mk4, będziemy mieć swoje stanowisko :). Ja jadę na cały weekend. 

 

Co do herbatki z prądem, to jak najbardziej :)! 

Czyli rozumiem, że jako uczestnik? Można faktycznie zagadać, żeby razem nas ustawili 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, WaldekW napisał:

Okej. To jadę na ten japfest cały emoji12.png

e04a388538927fef541721e96c907575.jpg

Mówiłem :hi:

Zaatanawiam się, czy pisać I uprzedzać ich o tym, że będzie nas parę osób, czy dać sobie spokój i liczyć, że Legwany poustawiają obok sami z siebie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Danko said:

Mówiłem :hi:

Zaatanawiam się, czy pisać I uprzedzać ich o tym, że będzie nas parę osób, czy dać sobie spokój i liczyć, że Legwany poustawiają obok sami z siebie 

Zapisales sie moze na ta grupe na fejsie ? Moze warto tam podpytac ogolnie o to ile subarek bedzie i po prostu ustawic sie w kupie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, WaldekW napisał:

Zapisales sie moze na ta grupe na fejsie ? Moze warto tam podpytac ogolnie o to ile subarek bedzie i po prostu ustawic sie w kupie? 

Zapisałem. Samych Subarków sporo będzie

Tak I tak nas poustawiają mniej więcej obok, więc no

Edytowane przez Danko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, przemorg said:

Tak :). Ja będę na stanowisku z innymi suprami Mk4. Tak czy inaczej wpadnę się sponiewierać :drinks:

Noo to pasuuuje ! :D

 

A kto w ogole spi tam na miejscu ? Bo rozwazam wlasnie taki styl noclegowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam 15km od tego, więc to byłoby aż głupie :mrgreen:

To będziesz autem jeździł w ta i spowrotem? Bez alko-integracji? Spał w wygodnym domowym łóżku i brał prysznic jak codzień? Omijając atmosfere kampingu z ekipą rownie zajawionych petrolheadow?

Czy źle Cie zrozumiałem i śpisz z nami wszystkimi na terenie imprezy jak prawilny JDM fan ?
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy hotel w Żaganiu. Jazda z zepsuta klimatyzacja + czarne auto i czarne skóry, to nie najlepsze połączenie :). Rok temu to wysiadłem dosłownie prawie z udarem(dodatkowo miałem uszkodzony podnośnik szyby pasażera). Także ja w piątek około 12/13 ruszam. 

O a który to hotel? To może też bym się tam zametowal gdzieś jeśli zaraz tu nikogo na tym polu tam ze znajomych nie będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGŁOSZENIE PARAFIALNE :)

 

Razem z @Rafaelo lecimy na japfest jako uczestnicy (to znaczy Rafi jako osoba towarzyszaca - z dostepem do tego wszystkiego co przysluguje uczestnikom imprezy tj. after-party, pole kempingowe czy pakiet startowy ).

Wstępnie mamy jeszcze 3 miejsca w aucie więc jeśli ktoś chciałbym się załapać na takiego typu wstęp na cały weekend to bardzo chętnie przygarniemy :) More the merrier jak to mówią ;)

Koszt wjazdu dla os. towarzyszącej uczestnikowi to 150zł od osoby.

Dajcie proszę znać do jutra najlepiej bo muszę do poniedziałku wpłacić wpisowe a jednocześnie w ten sposób potwierdzić swoje uczestnictwo w imprezie :D

Edytowane przez WaldekW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla takich jak ja którzy rejestrowali się w terminie krótszym niż 7 dni od daty końca zgłoszeń to mam czas do poniedziałku włącznie na potwierdzenie / przelew kasy :)

Z lubą też może być spoko, tylko będziesz musiał uważać gdzie Ci oczy wędrują :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, WaldekW napisał:

Dla takich jak ja którzy rejestrowali się w terminie krótszym niż 7 dni od daty końca zgłoszeń to mam czas do poniedziałku włącznie na potwierdzenie / przelew kasy :)

Z lubą też może być spoko, tylko będziesz musiał uważać gdzie Ci oczy wędrują :biglol:

Mam już 2 japfesty wprawy :biglol: Ale tam podobno bardzo ładne auta myją, lubię pooglądać. Felgi tak lśnią i w ogóle... :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Danko said:

Ale tam podobno bardzo ładne auta myją, lubię pooglądać. Felgi tak lśnią i w ogóle... :ph34r:

Hahaha zaufam Twemu doświadczeniu w takim razie i bardzo chętnie zobaczę to mycie auta na żywo już :hi:

Może i swoje bym podstawił, da tak radę ? :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, WaldekW napisał:

Hahaha zaufam Twemu doświadczeniu w takim razie i bardzo chętnie zobaczę to mycie auta na żywo już :hi:

Może i swoje bym podstawił, da tak radę ? :D

 

A to akurat nie wiem, w zeszłym roku byłem tylko widzem, nie sprawdzałem namacalnie:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, HoQ napisał:

@Danko jak zobaczyłem twojego Legasia na miniaturce filmu fast family w podpowiedziach na yt, to musiałem kliknąć ;) Wyglada jak z komiksu, sztos!

Ano fajnie się wkomponować udało :biglol: I kolega z klubową koszulka przy okazji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...