Skocz do zawartości

Tribeca


sutribeca

Rekomendowane odpowiedzi

Muł bo docierasz? Czy też muł bo muł? Po dotarciu silnik powinien chodzić nieco lepiej ale podkreślam nieco.

 

A ile sie go dociera bo roznie wszyscy mówią

 

do pierwszej wymiany oleju, przewidzianej przez producenta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji pisze ze do 1600km mam nie przekraczac 4000obr/min .A w salonie powiedzieli ze dopiero od przejechanych 8 tys km bedzie lepiej

 

Nie jest to super szybkie auto ale mając wszystkie inne ( Subaru ) do dyspozycji zawsze wybiore Tribecę.Dobrze się w niej czuję mimo pewnych uwag do trzymania sie drogi przy dużych szybkościach ale to wina opon.Przyspieszeń trzeba się trochę nauczyc (mowie o wyprzedzaniu) bo ten AT nie jest zbyt szybki i pewne jego czynności trzeba prowokować wcześniej :mrgreen: Potrzebowałem tak z 500km żeby zaczęło mi sie podobać w Tribece.

Dużego spalania przy agresywnej jeżdzie nie unikniesz ale ma to pewną zaletę bo zaczynasz myśleć o tej benzynie i zastanawiasz sie czy te 2-3 minuty ktore zaoszczedzisz jadąc agresywnie maja jakieś znaczenie :?: O docieraniu po tych 1600km nie myśl , jeżdzij normalnie.Dobrze parę , kilkanaście kilometrow przejechac z max. predkością 195-200 mam juz trzecią Tribecę i pomaga.Każdemu nowemu to pomaga :mrgreen:

Pozdr.AK

ps. skąd te 8000tys nie wiem :shock: Jadąc 140-160 spala mi kolo 11.5 l ale tu b.dużo zależy od sposobu jazdy bo rownie dobrze może być 18 l/100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mając wszystkie inne ( Subaru ) do dyspozycji zawsze wybiore Tribecę

 

Czerpiąc cytat z filmu Vabank: "Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk [tu], a rośnie na święty spokój [tu]." :mrgreen:

 

Można tak powiedziec..... :mrgreen:

 

AK

 

ps.ale ta nowa Imprezka ładna...prawda :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.ale ta nowa Imprezka ładna...prawda :?: :mrgreen:

 

 

To podchodzi pod pranie mózgów. Przecież i tak Imprezy średnio się sprzedają to co tak Panu zależy na wmówieniu tej teorii innym? :mrgreen:

 

Jak wszyscy (prawie) krytykują to ktoś musi bronić tego ładnego w sumie auta :mrgreen::mrgreen:

 

Pozdr.AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.ale ta nowa Imprezka ładna...prawda :?: :mrgreen:

 

 

To podchodzi pod pranie mózgów. Przecież i tak Imprezy średnio się sprzedają to co tak Panu zależy na wmówieniu tej teorii innym? :mrgreen:

 

Jak wszyscy (prawie) krytykują to ktoś musi bronić tego ładnego w sumie auta :mrgreen::mrgreen:

 

Pozdr.AK

W kategoriach obiektywnych, to ta nowa Impreza na 100% nie jest brzydsza od poprzednich.

Jedynym powodem do uważania, że tak nie jest, jest przekonanie, że poprzednia była ładna...

 

PS. Grill jest koszmarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji pisze ze do 1600km mam nie przekraczac 4000obr/min .A w salonie powiedzieli ze dopiero od przejechanych 8 tys km bedzie lepiej

 

Rób tak jak jest w instrukcji, a nic złego z samochodem sie nie stanie. W OBK nie odczułem żadnej różnicy w mocy przed i po docieraniu, poza różnicą w sile i szybkości naciskania gazu przeze mnie :razz:

Ustal sobie np. stopniowe dochodzenie do katowania samochodu od 1600km do pierwszej wymiany oleju a będziesz spokojny i furze sie nic nie stanie :)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy (prawie) krytykują to ktoś musi bronić tego ładnego w sumie auta :mrgreen:

 

Ładna czy nie, to kwestia względna, najgorsze jest to, że (z wyglądu) nie budzi żadnych emocji. Koło dotychczasowych nie można przejść obojętnie - nawet jeśli brak obojętności objawia się w stwierdzeniu "Ale wiocha z tym złotem". A tej nowej można nie zauważyć, zwłaszcza jak obok zaparkuje Seat i Kia ceed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie martw i kop go na kazdych swiatlach bo zamulisz i tak juz zostanie. Bedziesz kiedys w okolicach dam ci 2 merce E klasse do sprobowania. Jeden kopalismy od dziecka a drug zamulil jeden starszy spokojny szofer. I tak mu juz zostalo. Jezdzic sie syfem nie da. Masz gwaracje, jak co ma sie urwac to lepiej teraz niz po gwarancji. Kick it! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...