Jump to content

Tribeca

sutribeca
 Share

Recommended Posts

Muł bo docierasz? Czy też muł bo muł? Po dotarciu silnik powinien chodzić nieco lepiej ale podkreślam nieco.

A ile sie go dociera bo roznie wszyscy mówią

do pierwszej wymiany oleju, przewidzianej przez producenta :wink:

No i przede wszystkim, nie zapomnij żeby Ci wtedy zdjęli ten fabryczny ogranicznik mocy. Bo jak nie - to ta Tribeca nigdy nie będzie normalnie jeździć.

No i przede wszystkim, nie zapomnij żeby Ci wtedy zdjęli ten fabryczny ogranicznik mocy. Bo jak nie - to ta Tribeca nigdy nie będzie normalnie jeździć.

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

W instrukcji pisze ze do 1600km mam nie przekraczac 4000obr/min .A w salonie powiedzieli ze dopiero od przejechanych 8 tys km bedzie lepiej

Nie jest to super szybkie auto ale mając wszystkie inne ( Subaru ) do dyspozycji zawsze wybiore Tribecę.Dobrze się w niej czuję mimo pewnych uwag do trzymania sie drogi przy dużych szybkościach ale to wina opon.Przyspieszeń trzeba się trochę nauczyc (mowie o wyprzedzaniu) bo ten AT nie jest zbyt szybki i pewne jego czynności trzeba prowokować wcześniej :mrgreen: Potrzebowałem tak z 500km żeby zaczęło mi sie podobać w Tribece.

Dużego spalania przy agresywnej jeżdzie nie unikniesz ale ma to pewną zaletę bo zaczynasz myśleć o tej benzynie i zastanawiasz sie czy te 2-3 minuty ktore zaoszczedzisz jadąc agresywnie maja jakieś znaczenie :?: O docieraniu po tych 1600km nie myśl , jeżdzij normalnie.Dobrze parę , kilkanaście kilometrow przejechac z max. predkością 195-200 mam juz trzecią Tribecę i pomaga.Każdemu nowemu to pomaga :mrgreen:

Pozdr.AK

ps. skąd te 8000tys nie wiem :shock: Jadąc 140-160 spala mi kolo 11.5 l ale tu b.dużo zależy od sposobu jazdy bo rownie dobrze może być 18 l/100

ale mając wszystkie inne ( Subaru ) do dyspozycji zawsze wybiore Tribecę

Czerpiąc cytat z filmu Vabank: "Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk [tu], a rośnie na święty spokój [tu]." :mrgreen:

ale mając wszystkie inne ( Subaru ) do dyspozycji zawsze wybiore Tribecę

Czerpiąc cytat z filmu Vabank: "Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk [tu], a rośnie na święty spokój [tu]." :mrgreen:

Można tak powiedziec..... :mrgreen:

AK

ps.ale ta nowa Imprezka ładna...prawda :?: :mrgreen:

To podchodzi pod pranie mózgów. Przecież i tak Imprezy średnio się sprzedają to co tak Panu zależy na wmówieniu tej teorii innym? :mrgreen:

To podchodzi pod pranie mózgów. Przecież i tak Imprezy średnio się sprzedają to co tak Panu zależy na wmówieniu tej teorii innym? :mrgreen:

Jak wszyscy (prawie) krytykują to ktoś musi bronić tego ładnego w sumie auta :mrgreen::mrgreen:

Pozdr.AK

Jak wszyscy (prawie) krytykują to ktoś musi bronić tego ładnego w sumie auta :mrgreen::mrgreen:

Pozdr.AK

W kategoriach obiektywnych, to ta nowa Impreza na 100% nie jest brzydsza od poprzednich.

Jedynym powodem do uważania, że tak nie jest, jest przekonanie, że poprzednia była ładna...

PS. Grill jest koszmarny.

W instrukcji pisze ze do 1600km mam nie przekraczac 4000obr/min .A w salonie powiedzieli ze dopiero od przejechanych 8 tys km bedzie lepiej

Rób tak jak jest w instrukcji, a nic złego z samochodem sie nie stanie. W OBK nie odczułem żadnej różnicy w mocy przed i po docieraniu, poza różnicą w sile i szybkości naciskania gazu przeze mnie :razz:

Ustal sobie np. stopniowe dochodzenie do katowania samochodu od 1600km do pierwszej wymiany oleju a będziesz spokojny i furze sie nic nie stanie :)

pozdr

Jak wszyscy (prawie) krytykują to ktoś musi bronić tego ładnego w sumie auta :mrgreen:

Ładna czy nie, to kwestia względna, najgorsze jest to, że (z wyglądu) nie budzi żadnych emocji. Koło dotychczasowych nie można przejść obojętnie - nawet jeśli brak obojętności objawia się w stwierdzeniu "Ale wiocha z tym złotem". A tej nowej można nie zauważyć, zwłaszcza jak obok zaparkuje Seat i Kia ceed.

Nic sie nie martw i kop go na kazdych swiatlach bo zamulisz i tak juz zostanie. Bedziesz kiedys w okolicach dam ci 2 merce E klasse do sprobowania. Jeden kopalismy od dziecka a drug zamulil jeden starszy spokojny szofer. I tak mu juz zostalo. Jezdzic sie syfem nie da. Masz gwaracje, jak co ma sie urwac to lepiej teraz niz po gwarancji. Kick it! :lol:

ahhhhhh.... jak mi się marzy taka Tribeca...

czy ona również posiada takie umiejętności jak Forester? Czy to jest raczej wygodna limuzyna o wysokim zawieszeniu? :wink:

ahhhhhh.... jak mi się marzy taka Tribeca...

czy ona również posiada takie umiejętności jak Forester? Czy to jest raczej wygodna limuzyna o wysokim zawieszeniu? :wink:

Bardzo wygodna limuzyna o wysokim zawieszeniu :lol: