Skocz do zawartości

Wolny bugeye


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, thomson0073 napisał:

Wrzucisz fotkę? Jak to wygląda?

 

A proszę bardzo, od wewnątrz, od strony splittera masz wpinkę i wpięty przewód a od strony wlotu jest cycek jak od spryskiwaczy

20200814_145156.jpg

20200814_145209.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No będzie będzie. Czekam na filmiki jak pali na zimnym ciepłym, bo nie mam możliwości logistycznych jechać na drugi koniec Polski posłuchać osobiście. Ale jeśli obraz jak i fonia nie ukaże nic niepokojącego to dobijemy deal, graty zostaną wyciągnięte z auta i przyjadą paletą wprost do warsztatu. Do końca września mam nadzieję wolny bugeye będzie szybki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, The_Sickness napisał:

No będzie będzie. Czekam na filmiki jak pali na zimnym ciepłym, bo nie mam możliwości logistycznych jechać na drugi koniec Polski posłuchać osobiście. Ale jeśli obraz jak i fonia nie ukaże nic niepokojącego to dobijemy deal, graty zostaną wyciągnięte z auta i przyjadą paletą wprost do warsztatu. Do końca września mam nadzieję wolny bugeye będzie szybki :)

Ale masz drugie auto gdyby termin się obsunął?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymocowałem dokładki progów. Częściowo na ori mocowaniach, częściowo nie. Dużo zabawy z tym było i to nie w pozytywnym sensie. Do tego te słońce. Ale już są, podoba mi się. Myślę o dokładce zderzaka, ale nie wiem. Jakoś zawsze wydawało mi się, że z taką dokładką auto wygląda jak pług, ale korci spróbować :)

20200815_130959.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A tymczasem tuż przed SWAPEM Subi sypie mi rodzynki. Sonda za katem, znowu stukowiec oraz czujnik biegu jałowego. Nic z tym robić nie zamierzam, tydzień - dwa zostały do wymiany silnika.

IMG_20200826_133034.jpg

Edytowane przez The_Sickness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Żeby nie było, że w temacie nic się nie dzieje, to dzieje się ale bardzo powoli. Z uwagi na brak czasu sprzedającego, graty z auta wyciągane są po godzinach i cały proces trwa już trzeci tydzień a i się szybko nie zakończy. Najwcześniej pod koniec września. No ale sprawa już przesądzona, swap będzie. Niestety na próbę została wystawiona cnota, która nie jest moją mocną stroną, a mianowicie cierpliwość. NIENAWIDZĘ CZEKAĆ! Usunąłem też wszechobecne świnki i naklejki, wiem, że świnka na lusterku jest kultowa etc ale mi jakoś nigdy nie wpadło do głowy je naklejać toteż obecnie naklejone usunąłem

118920063_1329952567204980_1221517172338048618_n.jpg

IMG_20200908_085423.jpg

Edytowane przez The_Sickness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2020 o 06:01, The_Sickness napisał:

Usunąłem też wszechobecne świnki i naklejki, wiem, że świnka na lusterku jest kultowa etc ale mi jakoś nigdy nie wpadło do głowy je naklejać toteż obecnie naklejone usunąłem

 

 

Dobre posunięcie dla mnie te ''świnie'' to kompletna głupota kilka lat temu wydawało mi to fajne ale teraz niektórym odbija z tymi świniami.

Edytowane przez Maniek95
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Maniek95 napisał:

Dobre posunięcie dla mnie te ''świnie'' to kompletna głupota kilka lat temu wydawało mi to fajne ale teraz niektórym odbija z tymi świniami

Czy kompletna głupota? Może aż tak brutalnie bym tego nie nazwał. Ale faktem jest, że jeśli wchodzi to w formę religii i fanatyzmu, to się mija z celem. :)

Dla mnie świnia to przynależność do specyficznego i fajnego grona ludzi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, thomson0073 napisał:

Dla mnie świnia to przynależność do specyficznego i fajnego grona ludzi. :)

O to głównie w tym chodziło i to jest jak najbardziej ok, może trochę źle się wyraziłem ale osłabia mnie jak niektórzy przykleją 10 naklejek i dodają opis "moja świnia":facepalm: ręce opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, thomson0073 napisał:

Czy kompletna głupota? Może aż tak brutalnie bym tego nie nazwał. Ale faktem jest, że jeśli wchodzi to w formę religii i fanatyzmu, to się mija z celem. :)

Dla mnie świnia to przynależność do specyficznego i fajnego grona ludzi. :)

 

Mi się te świnki nigdy nie podobały ani nie czułem potrzeby naklejania tego na auto :) Przynależność do specyficznego grona ludzi daje Ci samo posiadanie Subaru. Na drogach kto kumaty się pozdrawia tak czy siak. Mijam mnóstwo jakiś foresterów czy outbacków ze świnkami na lusterkach, którymi jedzie jakiś wąsacz czy grażyna i nawet nie odmacha. Ludzie ze środowiska już z daleka się namierzają, ja niejednokrotnie kątem oka w ostatniej sekundzie kogoś wyhaczę to się jeszcze złapiemy wzrokiem i jakaś heyka poleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, The_Sickness napisał:

Mijam mnóstwo jakiś foresterów czy outbacków ze świnkami na lusterkach, którymi jedzie jakiś wąsacz czy grażyna i nawet nie odmacha. Ludzie ze środowiska już z daleka się namierzają

To też jest prawda. :) Też to zauważyłem.

 

8 godzin temu, Maniek95 napisał:

niektórzy przykleją 10 naklejek i dodają opis "moja świnia"

O to, to, to :) Właśnie o to mi chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siadła. Oczywiście nie podłączyłem klaksonu bo kabelki w zestawie nijak się mają do kostki. Muszę usiąść na spokojnie. Feeling kierownicy jest mega. Jak dojdą jeszcze wskaźniki doładowania i temperatury, ciśnienia oleju to będzie już mocno rajdowo :) jedyne do czego bym się przyczepił w tej kierownicy to wypustki pod kciuki, które trochę przeszkadzają gdy się obraca kierownicą w pełnym zakresie. Ta kiera jest stworzona dla aut sportowych co to mają kąt skrętu 90 stopni 

 

IMG_20200926_094336.jpg

Edytowane przez The_Sickness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...