Skocz do zawartości

EA WRC | Dirt Rally 2.0 - competition


Jumpman

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, llkuba napisał:

Panowie liczona jest jedna próba czy najlepszy czas ?

Masz jedną próbę, zero restartów. Jak dopiero kupiłeś grę, pograj w tryb kariery albo tak o luźno, żeby poczuć model jazdy i w ogóle. Przed pierwszym etapem rajdu masz 10 próbnych, krótkich odcinków - ja na nich ogarniam jak danym autem jeździ się na danej nawierzchni, poprawiam setup. 

Porada nr. 1 Niemal NIGDY nie używa się opon twardych :)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, llkuba napisał:

Panowie liczona jest jedna próba czy najlepszy czas ?


Na shakedownie powinien być liczony najlepszy czas, ale zasada na jakiej działa Dirt, skłania do przypuszczenia, że liczone będą czasy ze wszystkich odcinków, bez możliwości poprawy ;) 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Danko napisał:

Masz jedną próbę, zero restartów. Jak dopiero kupiłeś grę, pograj w tryb kariery albo tak o luźno, żeby poczuć model jazdy i w ogóle. Przed pierwszym etapem rajdu masz 10 próbnych, krótkich odcinków - ja na nich ogarniam jak danym autem jeździ się na danej nawierzchni, poprawiam setup. 

Porada nr. 1 Niemal NIGDY nie używa się opon twardych :)

 

Tak jak na początek będę musiał nauczyć się jeździć nawet kosztem dobrego czasu.

 

31 minut temu, Premo napisał:


Na shakedownie powinien być liczony najlepszy czas, ale zasada na jakiej działa Dirt, skłania do przypuszczenia, że liczone będą czasy ze wszystkich odcinków, bez możliwości poprawy ;) 

Full PRO. Na początku czas nie będzie dla mnie najważniejszy byle dojechać.

 

 

Jeździcie na skrzyni automatycznej czy manualnej ?

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ogólnie jesteś wgrany w samochodówki - tylko manual

Edit - 2 odcinek - 1 wypadnięcie z trasy w pole - 35 sekund kary. Wtf dirt? 

Edit 2- z rozpędu nie zmieniłem opon, jestem na miękkich XD 

Edit 3 - guma na samym początku - jedną oponę miałem. Minute dalej - 2 gumy :facepalm: nie pytajcie, tak dojeżdżałem na końcówkę odcinka, a jeszcze jeden cały do serwisu :mrgreen:

Edit 183647- 2 gumy z przodu to krytyczne uszkodzenie - postanowiłem zatem nie kończyć rajdu :facepalm::biglol:

20200624_132404.jpg

Edytowane przez Danko
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, llkuba napisał:

Jak maska odpadnie i jedziemy dalej to silnik ma lepsze chłodzenie.

 

Prawda.

 

:mrgreen:

Ja dziś testowałem, czy jazda na samych felgach się opłaca. 

Nie opłaca. 

W ten weekend to ja będę tym, co się odkuć próbuje:mrgreen:

Edytowane przez Danko
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, llkuba napisał:

 

Hehe. Jechałem wyzwanie Colina starym Mini. Dwa pierwsze odcinki pierwszy :D później znienacka zaatakowało mnie drzewo -_-. Nie wiem jak to się stało się to był moment, chwila ... :mrgreen:.

Ja cały ten dodatek zostawiam sobie na czas, kiedy standardową karierę skompletuje. Jestem w przedostatnich ligach i w rajdach i rallycrossie ii czekają mnie drogi przez męki.. 

Jak rajdy już w pierwszym Rally były wymagające, tak rallycross jechałem tam z palcem w duszy, zastanawiając się czy kogoś zdubluje. W II to zupełnie co innego.. I dobrze :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Danko napisał:

Ja cały ten dodatek zostawiam sobie na czas, kiedy standardową karierę skompletuje. Jestem w przedostatnich ligach i w rajdach i rallycrossie ii czekają mnie drogi przez męki.. 

Jak rajdy już w pierwszym Rally były wymagające, tak rallycross jechałem tam z palcem w duszy, zastanawiając się czy kogoś zdubluje. W II to zupełnie co innego.. I dobrze :evil2:

 

Dopiero poznaję fizykę gry. Muszę trochę pojeździć ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Premo napisał:

Dojechane Holka shakedown... ale bida :( wszedłem w fazę klepania pod rząd 2:57 wiec szybciutko na zawody i 2:59... potem na mokrym, ostrożnie, ostrożnie i czasy z dupy... 
 

Ale z bańki, mogę teraz spokojnie poleciec nasz rajd polski ;) 

16195C25-95C3-4DB6-A679-799756DE3465.jpeg

Wlasnie przes to nie jeżdżę tamich eventów.. Nie chce mi sie klepać w kolko każdego odcinka, co i tak nie gwarantuje sukcesu, bo jesen błąd i po wszystkim :p Wole podchodzić tak jak tutaj. Szybki setup, dwie-trzy próby w lobby i jazda, co bedzie to bedzie. W zesslym tygodniu Monako rozpykalem elegancko, w tym jechalem, jakbym kierowal łokciami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Premo napisał:

klepnięte ;)

 

Elegancko, a to Ty jesteś głównym Prezesem tego, że zacnego klubu. 

 

Jest dobrze w wyzwaniu Colina z 15 razy startowałem Mini z tego 5 razy krytyczne uszkodzenie, przebita opona, jakiś rów, jakieś dachowanie.  

 

Po powrocie z pracy w miarę możliwości ćwiczymy dalej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Danko napisał:

Na początek dobrze pojeździć tymi słabymi fwd. Najłatwiej sie na nich wgryźć, a pozniej czerpać korzyści z innych napędów i większej mocy 

 

Stare Mini FWD nie jest demonem prędkości dlatego na początek wyzwanie Colina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Premo napisał:

Dojechane Holka shakedown... ale bida :( wszedłem w fazę klepania pod rząd 2:57 wiec szybciutko na zawody i 2:59... potem na mokrym, ostrożnie, ostrożnie i czasy z dupy... 
 

Ale z bańki, mogę teraz spokojnie poleciec nasz rajd polski ;) 

16195C25-95C3-4DB6-A679-799756DE3465.jpeg

No i się spóźniłem na ten rajd polski. Ale udało mi się wyrównać Twój czas: 2:57:126. Jeszcze są rezerwy, żeby pojechać wysokie 2:55 cały czas jadąc względnie trasą, nie jak topka połowę poza :P. 

Hehe, jednak udalo sie zapisać na ten rajd Polski i po 2 odcinku zgruzować furę. Zero przyjemności z takiej jazdy, gdzie zna się dokładnie trasę. Jednak taka jazda jak tutaj to jest to.

Edytowane przez barbapapa11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...