Skocz do zawartości

EA WRC | Dirt Rally 2.0 - competition


Jumpman

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Jumpman napisał:

Faktycznie inne te Monte w. Stosunku do jedynki. Większą zmienność przyczepności, nie miałem żadnego czystego odcinka ,a dodatkowo zakończyłem jak zwykle ostatnio spektakularnym uderzeniem krytycznym :mrgreen:

 

PS ustawie jutro żebyście za dużo nie trenowali :P

W pierwszej części był dosyć sztywny przeskok z tego co pamiętam asfalt - lód - śnieg. Tutaj są wyspy lodu/asfaltu nie wspomniane przez pilota. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Danko napisał:

A przyznać się, ktoś trenuje przed startami? Ja zawsze zaliczam ze 2 odcinki próbne, czy testowe, nie pamiętam nazwy.. Ale osobno odcinków nie odpalam, bo mi się nie chce :P

Ja odpalam jeden odcinek z danego rajdu i jadę go każdym autem z danej klasy ze 2 razy żeby auto wybrać. A tak to nie gram bo czasu nie ma  na jakieś wjeżdżanie się:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najeździłem się. Popełniłem największy z możliwych błędów: włączyłem grę zanim dzieciaki poszły spać:biglol:

Na pierwszym splicie 0.8s straty.. kilkaset metrów dalej wypad poza drogę i krytyczne uszkodzenia. Dobrze że to zabawa bo bym zastrzelił Gawrony :D

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego staram się grać po 21:00. Dzisiaj niedziela rano spacer, po obiedzie młody śpi tata siada do konsoli będzie polowanie. Cel jeleń szlachetny 13 lvl postaci nie mam nawet wabika. Rozbiłem namiot czekam blisko żerowiska. Czas leci ...nagle idzie wielki prawie jak żubr ogromne poroże. Cyk dostał no ale ucieka (wiadomo niski poziom postaci nie mam jeszcze odpowiednich nabojów) nie celuje w głowe bo to nie humanitarne. Chodzę po śladach w lesie za zdobyczą . Między czasie młody obudził się i wylał wodę (nie mam pojęcia jak sięgnął.) Mija druga a może i trzecia godzina tropienia. Ja schowany w krzakach idelany kąt "niech tylko wychylii się" i mam trofeum do willi w lesie.Mam jelonka na celowniku, wstrzymuje oddech i nagle nie wiadomo skąd młody uderza w pada. Strzeliłem w niebo szlachetny uciekł ... .@Mateusz22 wiem co czujesz ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Danko napisał:

Chyba już wszyscy.. Gdyby nie jedna kara, brakło by tylko 2 sec:mrgreen:

Swoją drogą.. Rozmieszczenie widzów w niektórych miejscach jest wręcz idiotyczne, jak na symulator. 

:upside-down-face_1f643-small:20200621_235009.jpg

Gdyby nie kary, pewnie na tym samym zakręcie byłoby bez zmian:upside-down-face_1f643-small:

Edytowane przez barbapapa11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barbapapa11odnośnie tych widzów? Jak tak, no toooo nie.. Był pewien długi lewy, który się zaciskał. Na ściśnięciu stał ambulans i ludzie za drewnianym murkiem. Podciąłem Recznym bo jechałem nieco za szybko, tyłem ściąłem murek i mnie zresetowało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Danko napisał:

@barbapapa11odnośnie tych widzów? Jak tak, no toooo nie.. Był pewien długi lewy, który się zaciskał. Na ściśnięciu stał ambulans i ludzie za drewnianym murkiem. Podciąłem Recznym bo jechałem nieco za szybko, tyłem ściąłem murek i mnie zresetowało. 

Dokładnie ten sam scenariusz, jechałem ten etap już na pełnym ryzyku, żeby poprawić jeszcze trochę czas i faktycznie po 1 pomiarze było bardzo dobrze. No, ale niestety nie udało mi się ładnie pójść przy ścianie, ratowanie ręcznym i już myślałem, że się udało, ale dosłownie musnąłem barierki. 

 

40 minut temu, llkuba napisał:

Siemanko dwa pytanka, Dirt Rally 2.0 Edycja Gry Roku ma wszystkie DLC na PS 4 ???

 

Drugie pytanko kierownica Thrustmaster T80 warto e inwestować czy zostać przy padzie ?

Z tego co pamiętam ma wszystkie dlc.Trochę szkoda kasy na taką kierownicę, kiedyś miałem coś podobnego i mega mnie zniechęciło do gry na kierownicy. 260 stopni obrotu to zdecydowanie za mało. Co jakiś czas pojawiają się promocje na Thrustmastera i można w dobrej cenie kupić t150 (to takie rozsądne minimum) albo t300 (to już kierownica naprawdę spoko). W tej cenie którą wołają teraz za g29 to średnio się to opłaca patrząc na thrustmastery. Chyba, że kupisz używanego logitecha, to są raczej wytrzymałe sprzęty, a w każdej chwili można sprzedać w cenie zakupu niemalże.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, barbapapa11 napisał:

Z tego co pamiętam ma wszystkie dlc

 

Wersja Goty kosztuje około 150 zł z wysyłką. 

 

Godzinę temu, barbapapa11 napisał:

Trochę szkoda kasy na taką kierownicę, kiedyś miałem coś podobnego i mega mnie zniechęciło do gry na kierownicy. 260 stopni obrotu to zdecydowanie za mało. Co jakiś czas pojawiają się promocje na Thrustmastera i można w dobrej cenie kupić t150 (to takie rozsądne minimum) albo t300 (to już kierownica naprawdę spoko). W tej cenie którą wołają teraz za g29 to średnio się to opłaca patrząc na thrustmastery. Chyba, że kupisz używanego logitecha, to są raczej wytrzymałe sprzęty, a w każdej chwili można sprzedać w cenie zakupu niemalże.

 

Chyba odpuszczę temat. Teraz tak oglądam w sumie kierownica to pikuś ale kontrolery ze sprzęgłem, manualną skrzynią biegów  plus fotel no i jeszcze wskaźniki. Po obliczach koszta robią się dość konkretne . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, llkuba napisał:

 

Chyba odpuszczę temat. Teraz tak oglądam w sumie kierownica to pikuś ale kontrolery ze sprzęgłem, manualną skrzynią biegów  plus fotel no i jeszcze wskaźniki. Po obliczach koszta robią się dość konkretne . 

     Nie potrzebujesz do zabawy ani manualnej skrzyni, ani fotela, a tym bardziej wskaźników:). Naprawdę wystarcza kierownica, nawet z 2 pedałami da radę i zwykłe krzesło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, barbapapa11 napisał:

Nie potrzebujesz do zabawy ani manualnej skrzyni, ani fotela, a tym bardziej wskaźników:). Naprawdę wystarcza kierownica, nawet z 2 pedałami da radę i zwykłe krzesło.

 

Najpierw muszę zamówić Dirt Rally 2.0 a później zobaczy się co i jak ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, barbapapa11 napisał:

     Nie potrzebujesz do zabawy ani manualnej skrzyni, ani fotela, a tym bardziej wskaźników:). Naprawdę wystarcza kierownica, nawet z 2 pedałami da radę i zwykłe krzesło.

Jakbym już kupował kiere, to raz a porządnie. Zwykłą z 2 pedałami to i za 200zl kupisz, ale czy będzie lepiej, niż na padzie - nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Premo napisał:

No nie prowadzi się tak dobrze jak nowsze WRC, ale coś tam się da pojechać ;) 

 

 

Hołek organizuje Erajd Polski, dlatego chciałem żebyśmy polecieli nielegala u nas ;) 

 

477DEBBC-115A-4E41-BAF6-EB3EA3FD99FE.jpeg

Oglądając onboard znalazłem największy błąd u siebie. Brak znajomości tras :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...