Skocz do zawartości

Hot Wheels i podobne


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Bednarcm napisał:

 

W samochodzie? Ukrywasz przed dziećmi czy przed żoną? ;)

 

Mój "zbiór", ukrywany przed niespełna czterolatkiem, raz nieopatrznie mu pokazałem i skończyło się to wielką awanturą ;)

 

20210216_121219.thumb.jpg.a06b720d5a84542ff24d0b90f2c1a4f0.jpg

Z paczkomatu wyciągnąłem i chciałem zobaczyć :)

Przed synami kolekcję chowam w pracy, z biura mi nie zabiorą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

6 minut temu, matros1 napisał:

Z paczkomatu wyciągnąłem i chciałem zobaczyć :)

Przed synami kolekcję chowam w pracy, z biura mi nie zabiorą ;)

 

Jak mi się podoba to kupuje drugi model i daje synowi a drugi do kolekcji. Wiem to od @-=nikon=- bo też tak robi :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, llkuba napisał:

 

W tym roku zacząłem zbierać dzisiaj kilka doszło. Cała kolekcja Hot Wheels:

 

IMG_20210304_145336.thumb.jpg.da4d8651bfebb76b2ed164f06ec419ee.jpg

 

 

 

No to już wiadomo gdzie podziały się wszystkie lancie i większość sti z wypustu lidlowego ;)

Ja zacząłem rok temu, kiedy to właśnie tutaj pojawiła się informacja o 22b w HW. Zwykle coś interesującego mnie szło do kolekcji i dodatkowo coś dla młodego.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bednarcm napisał:

No to już wiadomo gdzie podziały się wszystkie lancie i większość sti z wypustu lidlowego ;)

Ja zacząłem rok temu, kiedy to właśnie tutaj pojawiła się informacja o 22b w HW. Zwykle coś interesującego mnie szło do kolekcji i dodatkowo coś dla młodego.

 

Dzisiaj byłem w Lidlu zobaczyć czy jest szlifierka kątowa (której nie mam) no i kupiłem kilka Hot Wheels. Teraz młody będzie miał się czym bawić bo miałem pojedyncze sztuki B).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Pan Dziedzic napisał:

No i mnóstwo wynalazków.

Niestety Lidl w tym mc obciął Hw do 32 na skleo i jeszcze dał z starych roczników w niektórych sklepach. Jak szukasz czegoś daj znać bo już z oficjalnej dystrybucji je mam. 

 

 

18 godzin temu, llkuba napisał:

 

 

 

Jak mi się podoba to kupuje drugi model i daje synowi a drugi do kolekcji. Wiem to od @-=nikon=- bo też tak robi :lol:.

Nie szalej :D Mój młody ma miesiąc a kupuje dla niego po sztuce tych fajnych klasycznych bo potem nie dobierał się do moich :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@-=nikon=-, pomyliłeś się w zamówieniu, miała być Lancia i GT3RS, ale mam dziwne wrażenie że pomyliłeś się celowo, bo wiedziałeś że GT-Ra nie oddam, a Prosiaka i tak dokupię :D

 

P. S. Jest kosmos. Dzięki! :)

20210305_085617.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, -=nikon=- napisał:

 

Nie szalej :D Mój młody ma miesiąc a kupuje dla niego po sztuce tych fajnych klasycznych bo potem nie dobierał się do moich :D 

 

Spokojnie jeszcze w Pepco nie byłem :D, Subaru z Welly wyczaiła moja Kobieta ^_^.

 

Najlepsze jest to, że wczoraj w koszyku było kilka Hot Wheels w tym dwa STI i dwie Delty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Elvisiak napisał:

Świetny ten Dajiban!

 

Serio...? Ja w sumie zakosiłem ori koła z niego do Porsche, a na niego założyłem z Hondy S2000 z Maisto które mi zalegały... pogonię go na jakiejś Hot Wheelsowej giełdzie za grosze bo zupełnie nie moja bajka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...