Skocz do zawartości

Hot Wheels i podobne


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, -=nikon=- napisał:

twój to typowy u mnie się trafił ID

 

przyznaje sie, nie mam pojecia jaka jest roznica :D

do tej pory przy kazdych zakupach w Auchan bralem cos synowi do kolekcji, Twoj post mnie "zmusil" do wybrania sie do Smyk-a i... bede tam czesciej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2020 o 16:07, Infra napisał:

Że też dopiero tu dotarłem :D oto moja kolekcyjka skromna:

 

115907876_120987933018995_1340876495297235366_n.jpg

Szczególny szacun za godne uhonorowanie NFSU2. Poważnie, bez deka szydery. Do dziś mam tą grę na kompie. ;)

Cola z gejszą to Tokyo czy Kyoto?

 

A żeby OT nie było, byłem dziś sklepie z zabawkami przypadkiem, ale żadnych Subaru niet. W ogóle JDM'ów nie było.

To wziąłem to:

20200721_173052.thumb.jpg.1f38cbed74795f86fbb4dd0c5da2501e.jpg

Też Hot Wheels ino nie naziemny,a kosmiczny. USS Vengence ze "Star Trek - Into The Darkness".

W komplecie z Enterprise NCC-1701 z reboot'a serii:

20200721_173120_SM.thumb.jpg.28a5a7fd76328edf57965d38890f3ea3.jpg

Skali niestety nie trzymaja, bo Vengence w filmie był 2 razy większy od klasy Constitution do jakiej należy Enterprise.

Dopiero teraz dowiedziałem się, że w tej serii są jeszcze Enterprise D (z Next Generation, ta seria z Pickardem), Enterprise A (z oryginalnej serii z Kirkiem, Spockiem i McCoy'em), Exelsior i Kelvin. I jeszcze jakieś Kilngońskie warbird'y . Teraz to mam na co polować. I tak, jestem geek'iem Star Trekowym, ale co ciekawe Star Wars'owym też. :P

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, DETT napisał:

Szczególny szacun za godne uhonorowanie NFSU2. Poważnie, bez deka szydery. Do dziś mam tą grę na kompie. ;)

Cola z gejszą to Tokyo czy Kyoto?

 

A żeby OT nie było, byłem dziś sklepie z zabawkami przypadkiem, ale żadnych Subaru niet. W ogóle JDM'ów nie było.

To wziąłem to:

20200721_173052.thumb.jpg.1f38cbed74795f86fbb4dd0c5da2501e.jpg

Też Hot Wheels ino nie naziemny,a kosmiczny. USS Vengence ze "Star Trek - Into The Darkness".

W komplecie z Enterprise NCC-1701 z reboot'a serii:

20200721_173120_SM.thumb.jpg.28a5a7fd76328edf57965d38890f3ea3.jpg

Skali niestety nie trzymaja, bo Vengence w filmie był 2 razy większy od klasy Constitution do jakiej należy Enterprise.

Dopiero teraz dowiedziałem się, że w tej serii są jeszcze Enterprise D (z Next Generation, ta seria z Pickardem), Enterprise A (z oryginalnej serii z Kirkiem, Spockiem i McCoy'em), Exelsior i Kelvin. I jeszcze jakieś Kilngońskie warbird'y . Teraz to mam na co polować. I tak, jestem geek'iem Star Trekowym, ale co ciekawe Star Wars'owym też. :P

Mamy coraz więcej wspólnego. Star Wars i Star Trek to też moje religie :D

 

Cola Tokyo oraz Japan Rugby Team ;)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.07.2020 o 19:45, -=nikon=- napisał:

@Infra dzięki za cynk o niebieskim, nie zbieram MB ale ten mi się spodobał. 

to tak jak ja, ale Majorette czy Matchbox mają kilka fajnych modeli Subaru (btw. Matchbox to i tak teraz Mattel czy właściciel Hot Wheels ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...