Skocz do zawartości

Myjnia bezdotykowa


radekk

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie w tych które teraz widuję jest wyświetlacz odliczający czas w sekundach, więc już takiego wałka nie zrobią. Faktycznie jak pomyślę, to kilka lat temu bywały myjnie wyświetlające tylko impulsy, więc sadzę że to jakiś starszy typ, albo któryś producent jeszce stosuje to rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy sobie pojechać na BP żeby zobaczyć jakie są cyrki z ciśnieniem. Na Bemowie przy lotnisku są 4 stanowiska i przeważnie wszystkie zajęte więc ciśnienie jest takie, że samochód wyjeżdża niedomyty, tego problemu nie ma na Ostrobramskiej czy Dźwigowej czyli wniosek jest prosty, pompa nie daje rady. Jeżdżę tam bo jest płatność kartą a nie bilonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam nie dowierzalem mojemu koledze z Kielc ze auto myje za 5zl tez kombi... Dzis w Radomiu umylem za 7 zl! i to nawet bylo za duzo bo juz nie mialem co z woda zrobić. zwykle, a wlasciwie od lat w warszawa i okolice myje auto od 10 kiedys do 15zl teraz. Szok taka taniocha w Radomiu. i jeszcze oprysk felg gratos i papier do wycierania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się ostatnio zdziwiłem jak umyłem Forestera po długim okresie niemycia za 8zł... kolejny klient dostał moje 2zł bo szkoda było wylewać wodę bezsensownie. Z przyzwyczajenia wrzucam 10zł, a z reguły potem jeszcze 1zł albo 2zł na spłukanie. 

Słabszego ciśnienia nigdy nie zauważyłem, ale zdarzyło mi się obserwować, że w programie mycia jest jakby gorszy stosunek szamponu do wody. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Jankach mylem auto 3 razy na firmowej myjni Karcher i noze chemia jest ok to cisnienie wody absolutnie niewystarczajace. Bylem tam 3 razy bo firma znana obok salon sprzedazy wiec myslalem ze slabe cisnienie to awaria/ niedomaganie sprzętu.  Niestety 3 razy bbyło to samo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Jankach mylem auto 3 razy na firmowej myjni Karcher i noze chemia jest ok to cisnienie wody absolutnie niewystarczajace. Bylem tam 3 razy bo firma znana obok salon sprzedazy wiec myslalem ze slabe cisnienie to awaria/ niedomaganie sprzętu.  Niestety 3 razy bbyło to samo 
Na ich myjniach myje się szczotką z pianą podawaną z rury, a pistoletem tylko spłukuje, duże ciśnienie nie jest do tego potrzebne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D mycia wstepnego by sie przydalo. W Pruszkowie kolo skarbowego jest myjka ze szczotkami i cisnienie jest najwieksze z jaliego korzysalem. Myjnie Yellow tez maja szczotki i slabe cisnienie. Chociaz dopoki nie skorzystalem z tej kolo skarbowki to mylem na Yellow i wydawalo mo sie ze jest ok:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...