Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Wolałbym w czwartek. W piątek nie mogę.

 

W myśl zasady "jeszcze się taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził" proponowany termin spota nigdy nie przypasuje wszystkim... Trudno, bo myślałem, że będzie możliwość przetestowania tych Twoich Teinów :wink:

 

I krótkie pytanie - czy możecie polecić jakąś firmę w Łodzi, która ogarnia temat naprawy felg (likwidacja podbić i równanie pozadzieranych rantów) i lakierowania na kolor inny niż srebrny/biały/czarny :?: I jakie są koszty naprawy rantów i lakierowania jednej felgi w tej firmie :?:

 

Szacun :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafcio78, ja ostatnio naprawiałem felgę na Oblęgorskiej, (Oblęgorska 6 ?) koszt: 100zł (mocno biła powyżej 120 i Adam nie mógł jej dobrze wyważyć, teraz jest OK.)

a co do lakierowania ,polecam ale daleko ;-) bliżej masz na Retkini na Balonowej, ale oni strasznie drodzy są ostatnio ... i sami nie maluja tylko wożą do:

MALMET - Pabianice ul. Bagatela 12 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie jechać, bo po urlopie mam pełno roboty, ale trzeba postawić diagnozę Forkowi :evil:

 

Na szybko przeklejam to co dostałem o właściciela strzelnicy:

 

Witam,

 

W takiej sytuacji o jakiej rozmawialiśmy proponuję mix strzelecki :

 

15 szt. z pistoletu do metalowych celów reaktywnych (po trafieniu cel przewraca się) - koszt : 65 zł/osobę

 

15 szt. z pistoletu + 5 szt. ze shotgun do metalowych celów reaktywnych - koszt : 75 zł/osobę

 

15 szt. z pistoletu + 5 szt. ze shotgun + 15 szt. z karabinka AKMs (Kałasznikow) - koszt. 105 zł/osobę.

 

15 szt. z pistoletu + 5 szt. ze shoot-gun + 15 szt. z karabinka AKMs (Kałasznikow + 5 szt. z SWD (do tarczy terrorysta z zakładnikiem – tarcza na pamiątkę - koszt 150 zł/osobę.

 

Obsługa instruktorska dla grupy do 10 osób 250 zł wersje nr 1 i 2, 300 zł wersja nr 3 i 4. Dla grupy powyżej 10 osób plus 100 zł.

 

Czy da się coś zjechać z cen? Nie wiem, zależy od ilości osób.

 

Proszę o ostateczne wpisanie się na listę z nr tel. Będę do Was dzwonił.

 

LISTA

 

https://docs.google.com/document/d/1gEM2k9EA5CsKUPKVwStm5B-nkvgoBVYfnM0GAJBpK7w/edit?pli=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...