Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Jaaaaki elaborat. :lol: Tylko po co? Doskonale wiem jak wygląda zwyczajny przegląd przed zakupem. I zdziwię Cię. Wcale nie wszędzie jest tak jak mówisz. Wystarczy poszukać, zapytać, upewnić się, a nie tylko podążać utartym szlakiem. Wiele znaków na niebie (nomen omen :D ) i ziemi wskazuje, że właśnie w miejscu o którym wyżej wspomniałem przegląd jest nieco dokładniejszy.

 

Poza tym jestem kapryśny, nie da się ukryć, ale mam zamiar kupić samochód o którym niegdyś marzyłem, który jest w stanie cukierkowym, a więc i cena jest cukierkowa. Stąd chęć dokładnego sprawdzenia. Dla własnego spokoju i poszanowania dla grosza.

 

TMIN, który poleciłeś może byłby i OK, tylko nie działa w soboty.

 

OK, tym którzy pomogli dziękuję, więcej nie wcinam się w Łódzkie spotkania. Toć nie mój rewir. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą..ciekawe czy Vtec pracuje w soboty...

 

Ewentualnie, mogę pogadać ze znajomym i jeśli będzie miał wolny kanał, to sam obejrzy i zdiagnozuje a ty będziesz mógł później chodzić sobie pod nim, nad nim i wokół niego by sprawdzić wszystko jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybieram się w piątek do Sącza po autko - mieliśmy jechać wspólnie z Witkiem Grzywaczewskim, ale z przyczyn zdrowotnych Witek nie da rady...

 

no i teraz "gwóźdź", jak się tam dotarabanić...

 

PKP / PKS - podróże ok 12h nie na moje nerwy ;)

 

poszperałem i znalazłem Lot z Warszawy do Popradu na piątek - koszt 90 pln (Eurolot) :shock: :lol: ...a co mi tam - przelece się, z Popradu jest ok 70km do Sącza, obiecałem Edwinowi zacny posiłęk po Słowackiej stronie, jak po mnie wyjedzie :D

 

 

...zawsze to jakaś alternatywa dla podróży do Sącza, sprawdzę jak to się ma w praktyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybieram się w piątek do Sącza po autko - mieliśmy jechać wspólnie z Witkiem Grzywaczewskim, ale z przyczyn zdrowotnych Witek nie da rady...

 

no i teraz "gwóźdź", jak się tam dotarabanić...

 

PKP / PKS - podróże ok 12h nie na moje nerwy ;)

 

poszperałem i znalazłem Lot z Warszawy do Popradu na piątek - koszt 90 pln (Eurolot) :shock: :lol: ...a co mi tam - przelece się, z Popradu jest ok 70km do Sącza, obiecałem Edwinowi zacny posiłęk po Słowackiej stronie, jak po mnie wyjedzie :D

 

 

...zawsze to jakaś alternatywa dla podróży do Sącza, sprawdzę jak to się ma w praktyce.

 

A do Warszawy czym lecisz :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda trasa "Tomaszów Maz. :arrow: Warszawa" :?: :?:

 

słabo :P lepiej przez białą rawską i prosto do słomczyna :) (chyba że tam też jakieś wahadła wymyślili :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...