Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Kralky, raczej przeczytaj pierwszy post z 8 grudnia. No sorki ale nie otworzyłeś 8)

 

Oj Dareczku, czytałem i nie jestem PIERWSZY tak jak ty :mrgreen: , ale po pierwsze u nas wtedy nie padało zbytnio, a po drugie otworzyłem sobie sezon he, he. Zdrowych, spokojnych i śnieżnych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie Pepco na ul.Tamka od Pomorskiej. W ciągu handlowym gdzie jest Biedronka i Rossmann. Kosztował niecałe 30 zł i jak na tę śmieszną cenę całkiem spory i nawet szybko jeżdzi, hawkeje w jedynym słusznym kolorze :-) . Dobry na prezent dla małego rzeźnika. W Realu na Piłsudskiego żona widziala też (już zwraca na takie zabawki uwagę) za 120zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, Panowie,

czy ktoś z Was testował "serwisówki", które powstały na użytek budowy autostrady Stryków - Konotopa w okolicach Głowna - Łyszkowic - Bełchowa?

ja się ostatnio tam zabłąkałem, testując kolejny wariant skrótu Stryków-Warszawa zwykłym autem (teraz już nawet odcinek Stryków-Głowno się korkuje, więc trzeba wcześniej uciekać), dobry równy szuter, miejscami ciekawe zakręty

te drogi niekoniecznie mają status dróg publicznych (muszę sprawdzić), na pewno ochrona budów będzie wyganiać, ale gdy spadnie śnieg...

czy ktoś wie czy przy budowie autostrady pracują również w niedziele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ do końca roku dużo nie zostało, część ekipy wyjechana jest, a z czasem też nie za gęsto może jednak spot po 01.01.2012 w przyszłym tygodniu? Miejsce - jak wyżej wspomniano :?:

 

Jest szansa że więcej osób przeczyta i dotrze :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...