Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Kolejny syn w drodze ;) termin to początek Maja, ciekawe czy będzie również fanem Subaru jak jego ojciec (czyli ja :) ) i jego starszy brat (2,5 letni, którego najlepszą zabawką są dwa Subaraki, micha mu się cieszy jak słyszy "bulgot" i czuje przyspieszenie mówiąc: "tatusiu, jesce")

 

mam to samo :D

koniec kwietnia/początek maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla przyszłych rodziców :)

 

W Gokart Arenie jeśli dobrze pamiętam jest 8 rodzajów gorących napoi do kupna ( różne kawy czy gorąca czekolada). Nie tak dawno powstała "sala widokowa" na piętrze, z której widać cały tor i jest tam całkiem ciepło, a jakby komuś było jeszcze cieplej to zawsze są 2 kanapy w biurze :)

Dzisiaj rozmawiałem z Arkiem i mówił, że w czwartek przewiduje naprawdę spory tłok. Tym bardziej, że teraz zmieniły się zasady kwalifikacji do ALK i każdy jedzie je samodzielnie. Więc zastanawiam się czy może spocika nie przełożyć na kolejny tydzień. Mnie osobiście zmiana terminu też by bardziej pasowała, bo okazało się że w czwartek mam szkolenie i jest możliwość że się po prostu nie wyrobię;/ Co Wy na to żeby przełożyć spot o tydzień i jak dobrze pójdzie to może nawet będę Was obsługiwać ?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spontaniczny spocik jak zwykle udany. :D

@@Crazy_Ivan,miło było poznać. ;)

Pozdrowionka dla łyżwiarzy. :biglol:

 

Gokarty,w większym gronie,w tej sytuacji może faktycznie przełożymy o tydzień?Oczekuję opinii. :)

Tak czy owak ja w czwartek na gokartach będę.Celem rozpoznania terenu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

l_ewy - ja w sumie tej Twojej wypowiedzi o krawężnikach zaprzeczać nie będę.....

 

A teraz podrzućcie namiar na jakiś zakład który podprostuje mi alu od ręki :twisted: Dziadkowi widać mało było zabaw wczoraj, bo powitał mnie kapciem :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...