Skocz do zawartości

O nowych zabawkach stolecznej policji i nazwach ulic


gruby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Azrael napisał/a:

Nawet nie znam innych nazw poza Prymasa. Wiem że gdzieś jest Armii Krajowej, ale nie wiem do końca gdzie i bez tej wiedzy moje życie nie jest puste.

 

A ja tam znam tylko aleje Jana Pawla Marchlewskiego. :mrgreen: Bo od czego jest GPS, i tak jest za duzo do spamietania, a co zmiana wladzy, to sie meczennicy ustroju ustawiaja w kolejkach do zmian w nazewnictwie ulic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadu-gadu, a konkluzja jest następująca: Teraz oprócz rozglądania się po krzakach, trzeba będzie ciągle analizować lusterko wsteczne. A kiedy się skupić na jeździe? ;-)

 

Fido__ - ja to robię już od dawna. Zresztą pisałem, że takie metody policji tylko obniżają bezpieczeństwo na drogach, bo ludzie, zamiast patrzeć w kierunku jazdy, patrzą, czy nie mają "bandit on the six" :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nikt nie śmie wyprzedzić radiowozu, nawet gdy ten się wlecze, itd., itd.

 

Kto nie śmie ten nie śmie. :mrgreen:

 

Kiedyś znajomi zatrzymali się przed makietą radiowozu, założyli odblaskowe kamizelki i czapki kapitańskie. Była polewka. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pshemekh, Pust' nash velikiy Polskiy narod uchitsya kak nado pisat'

 

My, Polacy, nie gęsi - swą transkrypcję mamy.

Nas nie nada zrównywać z byle Angolami.

Niech się schowa poprawność i globalizacja.

Po ich stronie moda, a po naszej - racja!

 

O! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do tego, jak się robi niebezpiecznie, gdy kierowcy dostrzegą radiowóz. Wykonują często jakieś niekontrolowane manewry, gwałtowne hamowania, jadą 50 tam gdzie można 80, nikt nie śmie wyprzedzić radiowozu, nawet gdy ten się wlecze, itd., itd.

... o czym to świadczy?

... wóz z dyszlem i kunia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pshemekh, Pust' nash velikiy Polskiy narod uchitsya kak nado pisat'

 

My, Polacy, nie gęsi - swą transkrypcję mamy.

Nas nie nada zrównywać z byle Angolami.

Niech się schowa poprawność i globalizacja.

Po ich stronie moda, a po naszej - racja!

 

O! :twisted:

 

O!

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nie chce mi sie calego posta czytac... ale w ramach malego OT dodam ze jestem zwolennikiem 50 w miescie... w scislym centrum, na osiedlowych uliczkach.... ale na litosc po jakiego grzyba na 4 pasmowej drodze... robic ograniczenie do 50 ( tak jak jest to u mnie w miescie ) ciezko utrzymac tu 70... niemal sie nie da. Oczywiscie to jedno z czesciej obstawianych miejsc przez panow z suszarkami... bo gosc jadacy 70-80 powoduje tu straszne zagrozenie. Mi sie bardzo dobrze jezdzi u szkopa... 90% ludzi przestrzega tam ograniczenia ( ktore sa bardzo dobrze dobrane ) kolejne 5% lekko je nagina a ostatnie 5% zapie(*&%^&* ile fabryka dala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ostatni czwartek stałem sobie ze znajomymi na poboczu przy głebockiej i widać było latające srebrne mondeo co zdejmowało osoby jeżdzące ponad 100. No rozumiem że w ciągu dnia, ale to było koło godziny 23, gdzie trasa jest pusta i można naprawdę szybciej pojechechać.

 

Pecunia non olet.

 

r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie bardzo dobrze jezdzi u szkopa... 90% ludzi przestrzega tam ograniczenia ( ktore sa bardzo dobrze dobrane ) kolejne 5% lekko je nagina a ostatnie 5% zapie(*&%^&* ile fabryka dala.

 

Mnie również. W miastach fajnie upłynnia się dzięki temu ruch. Od zawsze podziwiałem ich drogi i ruch na nich odbywający się. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nowych zabawkach stolecznej policji i nazwach ulic- taki podobno jest tytuł a burdel taki że się nie chce nawet czytać...na temat może z 5 postów

 

 

pozdro dla spamerów (adamus :mrgreen: ) i wykrztałciuchów :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nowych zabawkach stolecznej policji i nazwach ulic- taki podobno jest tytuł a burdel taki że się nie chce nawet czytać...na temat może z 5 postów

 

 

pozdro dla spamerów (adamus :mrgreen: ) i wykrztałciuchów :wink: :mrgreen:

 

spac nie mozesz :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio widziałem... kierowcę zatrzymanego na Trasie Toruńskiej przez policjantów z nijakiej, zielonkawej fabii, jakich tysiące i to nawet nie na numerach WI, a chyba właśnie na WPR. Trochę się przeraziłem :???:.

 

To bedzie chyba pierwsza "cywilna" Fabia ktora bedzie w stanie dogonic estiaja ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...