Skocz do zawartości

Hulajnogi, deski i inne alternatywne środki transportu


radnor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Czy może ktoś polecić jakąś hulajnogę elektryczną z wyjmowaną baterią ? Nie chodzi o zapas i zwiększenie zasięgu a o zmniejszenie wagi. Po prosu chciałbym mieć czasami zwykłą, lekką hulajnogę a czasami elektryka.

No dobra, czemu nie dwie ? Testowałem kilka zwykłych hulajnóg i taka z amortyzacją i odpowiednia do mojej masy :P to 600-700 PLN a więc 1/4-1/3 elektryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiliście może moda do m365 pro?

Trochę ciężki jestem i przydało by się wincej mocy :)

Zatrzymałem się na etapie sprawdzenia czy bateria ma 2 bezpieczniki bo mojego nr nigdzie nie ma :/

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2021 o 13:03, coocer napisał:

Robiliście może moda do m365 pro?

mówisz o wgrywaniu softa? Znana mi jest sztuka po tym zabiegu. Przesunięty max na 29km/h, lepiej się zbiera do średnich prędkości. Ostatnie km/h do maxa to rzadki widok na prędkościomierzu bo końcowe rozpędzanie trwa wieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kupilem sobie deskorolke typu longboard, minelo 30 lat kiedy ostatnio jezdzilem na deskorolce... ale mam nadzieje ze zainspiruje swoje corki do checi jazdy na takim czyms (kupilem tez szachy -  zobaczymy co sie okaze atrakcyjniejsze).

 

61NmMv4AsfS._AC_SL1000_.jpg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szukam dla córki 11 miesięcy samochodzik elektryczny którym mogła by jeździć po osiedlu, parku (jest chora na SMA) i chciałbym by była mobilna ;( w sieci od groma jest AUDI BMW JEEP ... a ja skrzywiony szukam jedynej słusznej marki ... Subaru.

 

Podrzucajcie mi linki jak cos znajdziecie albo jak macie sami a dzieciaki wyrosły może odkupie ;(

Edytowane przez orm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...