Skocz do zawartości

Legacy Wagon by Danko


Danko

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Felgi założone, ładne fotki porobię jak umyje. Jaram się mocno, mega wyszło. Z technikaliow, jakby ktoś chciał wiedzieć. 18x7,5.

Przód et 42

Tyl et 52 +dystans 20mm

Wszędzie zalozone zostały pierścienie centrujące 65-56

Nakrętki wrki D1 spec na imbus 13, weszły idealnie, jak w masełko. 

Jednego kapselka nie ma, bo podczas prób regeneracji ulamalem jeden uchwyt, ośmiorniczka wleci i naprawi. 

Co ciekawe, myślałem że gwint będziemy kręcić. Nie ruszyliśmy nic a nic, póki co wygląda mega. Zobaczymy czy będzie haczyc. Jak nie, to pomyślę o rolowaniu i kolejnym centymetrze w dół. Do zoba z fotami! 

Model felgi: Rays Versus Campionato SS7 

20200522_104224.jpg

  • Super! 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniesione. Nie obciera, ale zaczyna się prawdziwe życie na gwincie, na wybojach muszę już uważać. 

@Dymianchyba podwórkowymi metodami zagne, jakąś sztanga czy czymś. Bez sensu chyba umawiać się i wgl na taką pierdole.

Ogólnie tarla jedna strona z tyłu. Podejrzewam, że przez drobne różnice w zbieżności, bo haczy lekko w jednym momencie. Na złączeniu błotnika z tym małym elementem przy drzwiach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rolowaniem rurą przed garażem to trza uważać, bo lakier na samym zagięciu blachy może pęknąć i klops.

Ostatnie foto - czaderskie. Chylę czoła. Jeszcze tylko jakaś dokładeczka z przodu i będzie perfekcja godna Cindy Crawford. :ok:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, DETT napisał:

Z rolowaniem rurą przed garażem to trza uważać, bo lakier na samym zagięciu blachy może pęknąć i klops.

Ostatnie foto - czaderskie. Chylę czoła. Jeszcze tylko jakaś dokładeczka z przodu i będzie perfekcja godna Cindy Crawford. :ok:

Nooo też mi się marzy. Ja nawet nie muszę całego rantu zaginac. Chodzi o to, żeby zamiast... 

L było U

W sensie kształt. Bo haczy bardzo minimalnie i z tej jednej strony. I dokładka noooo... Myślę ciągle, ale laptop się psuje i będzie albo dokładka albo laptop :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update kolejny. Pokręciłem się po mieście itd. Po podniesieniu 4mm jest znacznie lepiej, ale dalej trze. Jutro rano jadę na geometrię, niech zrobią taki negatyw jak z drugiej strony. Jestem w trakcie przeprowadzki i nie ma mowy o poczekaniu na rolowanie czy cokolwiek innego.. Zatem na najbliższy tydzień to będzie (o ile pomysł wypali) rozwiązanie, później coś zrovie z tym rantem i lecimy w dół o... Ja wiem, z 8-10mm? Wtedy już zależeć będzie od tego, jak koło z przodu się mieści. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Danko napisał:

Co to za uchwyty spod spodu tej dokładki? Widział ktoś auto z taką? 

SmartSelect_20200522-190437_Allegro.jpg

W IV gen. nie jestem taki oblatany, w HyperREV o Legacy, który mam nie ma jeszcze nic o tej generacji, więc tym się nie podeprę.

Mi to wygląda jakby ta dokładka była przewidziana do użytku z dodatkowym spliterem i to mogą być uchwyty doń.

Przypomina mi to to:

https://www.japanparts.com/parts/detail/13029

Akcesorium Subaru z rynku JDM, ale nie wiem czy to element jakiegoś konkretnego pakietu, czy osobna część.

To potwierdzałoby moją teorię o możliwości dołożenia do tego jeszcze splittera:

76a1c7b06a1924c2209eeee0e57cab7c.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Danko napisał:

Umyte. 

@DETTogólnie zamiaruje się w dół jak już opuścić. Ale narazie pojeżdżę, czy nic nie obciera. Żeby zejść niżej, to prawdopodobnie rolowanie czeka. 

 

IMG_20200522_145944_309.jpg

 

Koło siadło zacnie :) Niestety ale ten grill dla mnie wygląda słabo. Oczywiście to tylko moje zdanie ;)

 

15 godzin temu, Danko napisał:

Co to za uchwyty spod spodu tej dokładki? Widział ktoś auto z taką? 

SmartSelect_20200522-190437_Allegro.jpg

 

To pewnie są miejsca na spinki żeby przymocować dokładkę do zderzaka. Na tym zdjęciu są dziwnie wygięte.

Udało się dogadać ze sprzedającym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedający tylko całość chce sprzedawać, więc ciągle się waham.. No i dlatego tez pytam o te uchwyty, bo jak to do kolejnej dokładki to trochę lipa :biglol:Ten grill ogólnie mi siada, ale wiem, że z dokładką też dawałby inny efekt.. Tak mi się wydaje przynajmniej :P

Edytowane przez Danko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Bonless napisał:

Znajomy ma ten grill w swoim Legacy Tuned by STI i mimo dokładki (splitera) dalej mnie nie przekonuje. Jak dla mnie lepiej by siadł plaster miodu.

Mocno się zastanawiałem nad plastrem, ale wyszło jak wyszło. Może kiedyś przymierzę, ale no po prostu co kto woli widocznie :P:thumbup:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Danko napisał:

Mocno się zastanawiałem nad plastrem, ale wyszło jak wyszło. Może kiedyś przymierzę, ale no po prostu co kto woli widocznie :P:thumbup:

 

Tak jak pisałem to jest moje zdanie ;) Każdy ma swój gust i dzięki temu każde auto wygląda inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2020 o 19:07, Danko napisał:

Co to za uchwyty spod spodu tej dokładki? Widział ktoś auto z taką? 

SmartSelect_20200522-190437_Allegro.jpg

Sądzę, że montowanie dodatkowego splitera nie jest obligatoryjne. ;)

Dokładka sama w sobie bardzo fajna. A jeśli te dzyndzle będą Ci przeszkadzać to można je chlasnąć i już.

A parafrazując pewnego znanego mema - "grill jest w pytę" :drinks:

 

I na marginesie, wiedziałem że coś mi to przypomina. Bardzo podobna jest dokładka VIS Racing:

AY0F0166.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...