Skocz do zawartości

reflektory ksenonowe


Rafal Wierzba

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,poszukuje już od dłuższego czasu reflektorów ksenonowych używanych do subaru legacy sedan 2007r.VIN JF1BL5LF37G031937.Jeśli ktoś wie gdzie takie można kupić w dobrym stanie proszę o informacje,dodam że do tej pory znalazłem komplet na allegro ale stan masakryczny a nowe to porażka cenowa 1szt. 4500tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan masakryczny? jeśli zewnętrzna powierzchnia jest matowa, reflektor nie posiada pajączków od przegrzania się, lampa nie była rozklejana, porysowana od wewnętrznej strony to da się z niej zrobić ładną lampę, już nawet zerwany zaczep jeden bądź 2 nie będą problemem.

 

Ceny lamp używanych są wysokie jednak masz lampy oryginalne. Tanie lampy przednie w zamienniku  to jest pomyłka... lampy potrafią mieć regulację wyłącznie w JEDNEJ płaszczyźnie, najśmieszniejsze jest to że regulacja nie pozwala na prawidłowe ustawienie wysokości.... takiej cudownej jakości można kupić sobie lampy, a żeby było ciekawiej to taka lampa ma wybitą homologację europejską:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, SubaruLPG napisał:

Ceny lamp używanych są wysokie jednak masz lampy oryginalne. Tanie lampy przednie w zamienniku  to jest pomyłka... lampy potrafią mieć regulację wyłącznie w JEDNEJ płaszczyźnie, najśmieszniejsze jest to że regulacja nie pozwala na prawidłowe ustawienie wysokości.... takiej cudownej jakości można kupić sobie lampy, a żeby było ciekawiej to taka lampa ma wybitą homologację europejską:)

 

 

Do Legacy IV po lifcie, jak kolega wyżej szuka nie ma przednich lamp tanich w zamienniku niestety:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do IV FL nie widziałem lamp w zamienniku przyznaje. Jeśli jednak ktoś znajdzie takową lampę to niech ją dokładnie obejrzy przez zakupem, regulacja na boki w tanich lampach potrafi nie występować, a śruba która się znajduje od regulacji na boki jest zwykłą atrapą. Rozklejałem taką lampę gdzie występowało takie rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Rafal Wierzba napisał:

Jeśli ktoś wie gdzie takie można kupić w dobrym stanie proszę o informacje

 

Myślę, że to będzie bardzo trudne zadanie ze względu na wiek i przebieg. Nawet jeśli lampa z zewnątrz wygląda ok, to przy większych przebiegach niestety w tych modelach wypalały się odbłyśniki i żeby taki reflektor świecił poprawnie, trzeba zrobić regenerację odbłyśnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...