Skocz do zawartości

odwiedziny DARA WRX


Daro WRX

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taki wątek: forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=27, który doskonale się nadaje do wrzucania takich fotek i tego typu tematów. Otwieranie na każde nowe śmieszne zdjęcie nowego topicu jest przejawem nieznajomości netykiety i generalnie przyjętych zasad na takich forach.

 

Filip ma rację, a Daro trochę ostatnio przesadza :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze ze filip sie urwal z konopi ale jak mowia zawszze sie ktos znajdzie co mu sie cos nie podoba i ja tez zaczne teraz bacznie uczytac rozne bzdurne posty i oceniac je tak jak filip a myslalem ze uzytkownicy subaru sa luzakami a jak tu widze co niektorzy do bardziej by sie nadawali do mercedesa anie subaru.

 

ps w niedziele sciagnela reszta ekipy do mnie moze to sie wam spodoba :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze ze filip sie urwal z konopi ale jak mowia zawszze sie ktos znajdzie co mu sie cos nie podoba i ja tez zaczne teraz bacznie uczytac rozne bzdurne posty i oceniac je tak jak filip a myslalem ze uzytkownicy subaru sa luzakami a jak tu widze co niektorzy do bardziej by sie nadawali do mercedesa anie subaru.

 

ps w niedziele sciagnela reszta ekipy do mnie moze to sie wam spodoba :twisted:

Nie rozumiem Twoich wypowiedzi, interpunkcja jest jednak potrzebna. Poza tym czemu sadzisz ze urwalem sie z konopii :?: Nie wazne, koncze juz udzielac sie w tym watku bo to jest kompletnie bez sensu. Aha, "Filip" pisze sie z duzej litery, przynajmniej dotychczas tak mi sie wydawalo.

 

PZDR, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...