Skocz do zawartości

Majówka - trzeba się pośpieszyć z rez. hoteli


JOY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Do usług. Matkę Krzestną forum już ma to ja na okres zlotu obwołuję się Oćcem Krzestnym i chszzcć .... chżżż.... chszśś...ić, yykgm ale se słowo wybrałem, polewać będę w imię Pana tym świętym płynem co go przywiezieta. Sam ni grama nie ruszywszy bom przysięgę świętą złożył że od dnia pamiętnego nabycia Kobyłki Ognistej Niebieskiej ino jom poił bende. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że będzie gdzie przekimać bo na wynajęcie lokum to chyba już nie ma szans

można by się zorganizować jakoś i można by było jakiś namiot rozbić albo coś takiego

w najgorszym wypadku przekimam się w aucie

 

.... no to widze ze juz wieksza ekipa jest do, a raczej pod namiot :arrow: damy rade :D .....

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde to co...i ja mam sie zarejestrowac na ten melanzyk? ja to sie obawiam ze jak ktos zobaczy LPG u mnie pod maska to nie wyjade cało buauauahahaah...byle by była odpowiednia ilosc pifka i bedzie w bescie.... ale o piwello nie trza sie martwic raczej wycieczka przed wyjazdem do hurtowni z bvrowareksem gdireksem i bedzie pozitivo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde to co...i ja mam sie zarejestrowac na ten melanzyk? ja to sie obawiam ze jak ktos zobaczy LPG u mnie pod maska to nie wyjade cało buauauahahaah...byle by była odpowiednia ilosc pifka i bedzie w bescie.... ale o piwello nie trza sie martwic raczej wycieczka przed wyjazdem do hurtowni z bvrowareksem gdireksem i bedzie pozitivo :D

 

ja też jade na gazie i mam nadzieje że mnie zabardzo nie zbesztają (jakby coś to bede mówił że mam NOS'a z taką duża butlą :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z pewnych źródeł wiem, że Rafał będzie tam na jeden dzień i wieczorkiem powrót do Krakowa :evil:

 

Ja na 100% zostaje do końca, będę dotrzymywał towarzystwa Wełniaczowi przez noc :D:D A powrót do Krakowa... to się jeszcze pomyśli :twisted:

 

No to kopsniesz się z nami spowrotem :wink:

 

PS. Ładny awatarek :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...