Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

Jadac dzis do studia w Atenach jechalem Kiffisia Avenue i kazalem taryfiarzowi zatrzymac sie obok Subaru. Wylazlem i wsiadlem do dwoch: zwyklego i Wrxa.

 

Kalimera Kyrios Arnutek.

 

Trzeba było wpaść dwie przecznice dalej do mnie do biura na colę 8). Na lotnisko jechałeś pewnie, z centrum?

 

Ciekawy byłem Twojego zdania na temat MY'08 bo przecież Ty nie jesteś hardcore'owcem i trochę inaczej patrzysz na sprawę, niż my...

nie nie na lostnisko a do melissi do studia, gdzie do teraz jestem.

wieczorem ide na pokaz filmow i zwiatunow w sali tae kwondo (olimpijskie)

jesli chcesz pojsc, potem wypitka i zarcie, kilka gwiazd tam bedzie... to daj sygnal na komorke albo mail disneyovski.

pewnie okolo siodmej bedzie sie zbierac

A auto?

Moje zdanie jest proste: na pewno sie wiecej sprzeda. pomieszanie hujdaja z eskortem.

w srodku nowoczesniej, ale jakos tandentniej.

kierownica jakos a to za nisko, a to za wysoko.

ale to, czego z pewnoscia bedzie lunosci z forum brak to - tzw presence. Z WRX nie emanuje power. Zero sily wizualnej.

Potem wyjechalismy taksowka na Kifffiiissie i od razu mignal nam poprzedni WRX - z tetgo auta bije kurde bije po oczach sportem. wot i cala roznica.

a ze wiekszosc ludnosci woli spokoj i tylko niewielka garstka palantow chce szalec....

i nie ma co sie burzyc na forum, ze kupa, ze badziew, ze kia.... co za roznica.

najwieksza wada, to tyci bagaznik.

reszte przy opticznym tjuninku STI pewnie da sie zniesc.

poczekajcie az wygra ( miejmy nadzieje) sezon WRC.

Zobaczycie jak auto nagle wypieknieje. he he.

jakie auta sie glownie sprzedaja w Polsce? STI??? Forys, legas, Outback... no chyba ze sie myle.... to prosze mnie poprawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Vini, vidi, Vinci - czyli przybylem do salonu, zobaczylem te nowe dziecko subaru i zwyciezylem niechec czyli wsiadlem i przejechalem sie.

Nie jest tak tragicznie, bez przesady. Ma minusy ale i ma plusy [wiecej].

Nie bede pisal co mie sie podoba a co nie - nie w tym rzecz. Choc lusterka ca cacy jak i te diodowe swiatelka z tylu [za kilka lat tylko takie lampki beda w naszych domach, samochodach i na cmentarzach. Wiadomo - oszczednosc energii].

Jest nowy samochod i basta.

Mozna sie na niego smiertelnie obrazic, zdradzic i przesiasc na oktawie np. lub trabanta czy poloneza. Tak polonez sie nie zmienia od 150 lat. To kultowy samochod dla prawdziwych fanow. Szkoda ze nie produkuja juz Fiata 125P w kolorze jellowbahama. Ten to byl kultowy jak cholera !!!!!!!!!!!!

Albo mozna pozostac fanem. Bo i prawdziwy fan sie nie obraza ze idol zmienil image.

Corvette tez sie zmienia, zapalniczka zippo takze samo i harley dawidson tez.

Nie zmienia sie jedynie zespol Micka Jaggera - Stonesi. Ale oni sobie moga na to pozwolic. Graja dla siebie a nie dla kasy.

Wracajac do meritum. Samochod zyska na sprzedazy zapewne - bo nie ma z tylu tego "obciachowego" ["obciachowego" dla wielu starszych panow po 40-tce] skrzydla i ma wiecej z tylu miejsca.

I na koniec do malkontentow. Trza was wyslac 30 lat wstecz do ery samochodow na talony - do fiata 126 P z zabojcza moca 33 KM - samochodu marzenia kazdego doroslego Polaka. Przestalibyscie narzekac. A i do paliwa na kartki po 36 litrow na miesiac.

Moze za dlugo - pozdrawiam.

Na sam koniec - moga sie cieszyc wlasciciele "starych" imprez - wasze samochody nabierac beda wartosci jak stare wino, jak samochody dziela sztuki.

 

Dbajcie o nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pchelek, czemu vidi z małej?

 

I na koniec do malkontentow. Trza was wyslac 30 lat wstecz do ery samochodow na talony - do fiata 126 P z zabojcza moca 33 KM - samochodu marzenia kazdego doroslego Polaka. Przestalibyscie narzekac. A i do paliwa na kartki po 36 litrow na miesiac.

30 lat wstecz? Super. Ja chcę Datsuna 250Z!

 

 

Albo mozna pozostac fanem. Bo i prawdziwy fan sie nie obraza ze idol zmienil image.

 

Co za dyrdymały, aż się niedobrze robi. Myślisz, że fani np. Stonesów nadal by ich słuchali gdyby zaczęli grać coś a la disco polo? Fanem czegoś/kogoś jest się z powodu jakichś cech uwielbianego obiektu, a nie dla samego faktu bycia fanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo mozna pozostac fanem. Bo i prawdziwy fan sie nie obraza ze idol zmienil image.

Corvette tez sie zmienia, zapalniczka zippo takze samo i harley dawidson tez.

Nie zmienia sie jedynie zespol Micka Jaggera - Stonesi. Ale oni sobie moga na to pozwolic. Graja dla siebie a nie dla kasy.

no i trafiłeś waćpan w samo sedno. Bo WRX czy estiaj to (w moim mniemaniu) nie były samochody robione dla kasy, tylko dla "imidżu". Tak jak obecnie veyron, na ktorym VAG za duzo nie zarobi jesli liczyc sprzedaz poszczegolnych samochodow, ale zyska ów imidż.

 

Dla kogoś kto się nie chce ścigać to oferta była już dosyć kompletna: forek, legacy, outback, wolnossąca impreza, nawet ostatnio B9 dla spasionych amerykanów. WRX to zawsze był "entry level" dla kogoś kto szuka samochodu dającego radość z jazdy. A ostatnio FHI sukcesywnie radość z jazdy zastępuje schowkami na colę, lepszym wyciszeniem, komfortową zawiechą i takimi tam... Jakbym chciał komfortu to bym szukał lexusa, ot co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na koniec do malkontentow. Trza was wyslac 30 lat wstecz do ery samochodow na talony - do fiata 126 P z zabojcza moca 33 KM - samochodu marzenia kazdego doroslego Polaka. Przestalibyscie narzekac. A i do paliwa na kartki po 36 litrow na miesiac.

Zgadzam się całkowicie - auto da się polubić a malkontenci się zawsze znajdą. Chociaż rozumiem, że długoletni fan marki może się poczuć "źle" dlatego, że jego ulubiony model się nagle zmienił nie do poznania.

 

126 P z zabojcza moca 33 KM

Z tego co wiem to ta zabójcza moc wynosiła 24 KM - jednak spokojnie to wystarczało, żeby łatwo odlatywać [z jezdni] na zakrętach, co pozwalało na dosyć ekscytującą jazdę nawet przy przepisowej prędkości 50km/h. Niestety Impreza nie posiada takich cech, jest zdecydowanie nudniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SubMelol - moce mi sie pomylili. 33 to mial turbo - czyli ze splanowana glowica i z wiatraczkiem w gazniku.

A do niesamowitych atrakcji 126 P nalezalo odpalanie od kija od szczotki jak sie bendix zepsul. A ile frajdy bylo przy spuszczaniu paliwa przez trojnik. !!!!!!!!!!!!

Subaru tego nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

statystyk nigdy nie podałeś

 

a jakbym i napisal ze imprez wolnossacych sprzedawalo sie 10X, STI 5X, Foresterow w roznych wersjach 20X, a Legacy 15X i WRXow 2X, to co z tego? To ze sie nie sprzedawaly stwierdzili goscie z FHi wiec chyba cos musi w tym byc, e? Niewazne, jakie dokladnie sa to liczby.

 

Chodzi mi o to, ze, bedac polsrodkiem, niedobrze schodzil, wiec (wg mnie) sprobowali zmienic target (w USA), a w Europie jak musieli z czegos zrezygnowac (normy), to wlasnie z niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis mialem okazje poznac blizej czarna szkarade.

64a39f4400752dfdm.jpg

e37c94f360f7ca82m.jpg

Bylem na tyle litosciwy, ze zamalowalem rejestracje.

Poziom wewnetrznego fuj po poznaniu wzrosl mi parokrotnie. Chocby jezdzila jak lokomotywa po szynach - nie ma u mnie szans. Nie na to odkladam do skarbonki :lol:

Niedaleko pod blokiem stal Lacetti, ale odjechal jak podszedlem - nie zdazylem zrobic akcji "znajdz roznice" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vidi - sorki - wszak to poczatek slynnego zdania.

Stonesi discopolo nie zagraja - nie musza bo ich kasa nie mami. Chociaz jakby discopolo zagrali nawet to te plytke tez bym kupil. Mam ich wszystkiw procz jednej bluesowej - grali bluesa na poczatku i cos takiego nagrali - ale tylko w bootlegu 1 CD - raz w zyciu widzialem - moze masz lub wiesz gdzie to kupic

Datsun [obojetne] w Polsce to w tamtych czasach byl jak zielony ludzik z Marsa. Cos niewyobrazalnego. A Ty masz takie wymagania.

Po fiata sie stalo 2 miesiace w kolejce, potem byly talony od wujka z PZPR

A w ogole to byly wspaniale czasy bo samochod wyprowadzony za brame FSO zyskiwal na wartosci cos z 50%. Zupelnie odwrotnie jak teraz. Kupujesz bryke wyjezdzasz z salonu i tracisz natychmiast 30%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w Europie jak musieli z czegos zrezygnowac (normy), to wlasnie z niego.

 

Ach, Szwajcaria, ten piękny afrykański kraj. :wink:

 

W UK oficjalnie też nie będzie?

 

 

Stonesi discopolo nie zagraja - nie musza bo ich kasa nie mami. Chociaz jakby discopolo zagrali nawet to te plytke tez bym kupil. Mam ich wszystkiw procz jednej bluesowej - grali bluesa na poczatku i cos takiego nagrali - ale tylko w bootlegu 1 CD - raz w zyciu widzialem - moze masz lub wiesz gdzie to kupic

Dla mnie udawanie, że coś jest fajne, bo stworzył to ktoś kto ma na końcie dzieła naprawdę fajne jest... śmieszne. Wpadki zdążają się najlepszym i udawanie, że wszystko jest ok, jest dziwne.

 

Datsun [obojetne] w Polsce to w tamtych czasach byl jak zielony ludzik z Marsa. Cos niewyobrazalnego. A Ty masz takie wymagania.

 

Po pierwsze jakieś Datsuny w Polsce były (nie wiem skąd, ale wiem, że były). Po drugie, z tego co wiem to w tedy poza ZSRR były jeszcze jakieś inne kraje i w nich też mieszkali ludzie. :wink: W 1945 to z przydziału trochę ludzi zostawało kierowcami wyrobów Porsche i jeszcze im za to płacili (było lepiej!), a w XIX w to się jeździło włochatymi roadsterami, nie ważne czy deszcz czy śnieg, czy z tego powodu mamy codziennie oddawać dziękczynne modły i cieszyć się, że możemy sobie kupić malucha i nie moknąć? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udawanie, że coś jest fajne,

Nie w tym rzecz - jesli chodzi o kolekcjonerskie pasje i fanow tego i owego. Nie chodzi o udawanie ze cos jest fajne, czy fajansiarskie.

Ja jestem typowym fanem i maniakiem kolekcjonowania plyt CD i zbieram wszystko co wychodzi w dyskografiach zespolow - w tym Stonesow. I dlatego kupilbym nawet ich plyte "discopolo" a nawet ich plyte nagrana wspolnie z Dodą i Wiśniewskim oraz Rubikiem takie trio ze Stonesami]. Jestem gotow jako plytowy maniak wybaczyc wszystko, nawet plyty "nowe imprezy"

Ale zbaczam z tematu. Wróóóóóóóóóóóć. [jak mawia Zyta]

A o Szwajcarii zapomnialem :oops: - pewno tam wyemigrujemy w poszukiwaniu wolnosci w wrx-ach. Taka polityczna emigracja :twisted:

No i jednak pisze ze te nowe subaru ma plusy i MINUSY.

Czy jest fajne - ??????????????

A modly to tzreba oddawac pewnej organizacji z rokui 1980, pewnemu Polakowi i wielu innym odwaznym - to dzieki nimw Polsce mozna teraz pomykac subaru a nie jedynie fiatem 125 P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem w stanie zrozumiec maniakow, milosnikow, fanow Imprezy podnoszacych larum nad nowym modelem. Nie ma dotychczasowego sportowego ducha, jest kompaktem i ma bagaznik taki jak w Punto (mial byc rodzinny)....dodatkowo jesli ma nie byc oferowanej wersji WRX to rozpietosc miedzy 1.5 czy 2.0 a STI jest zbyt drastyczna !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha poniewaz za 2 dni wchodzi do sprzedazy nowy Lancer looknalem na wersje i wyposazenie - tak samo jak w Imprezie jest 1.5 ! No i jest 1.8 144 konie oraz diesel 140 koni :???:

 

Lancer z dieslem....no, ale to nie EVO....

 

http://www.samar.pl/__/__la/pl/__ac/sec ... C5%82.html

 

Poczekaj. Niedługo bedzie Impreza z dyszlem.

 

Ale to zwykłe oski ! z czym do ludu !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 lat wstecz? Super. Ja chcę Datsuna 250Z!

Pacz! To samo dzisiaj pomyślałem, jak zobaczyłem nowy szrot ;)adamusmaxa.

 

 

Fanem czegoś/kogoś jest się z powodu jakichś cech uwielbianego obiektu, a nie dla samego faktu bycia fanem.

Coś mi ten dyskurs przypomina. :twisted:

 

A co by nie było OT.

Dzisiaj widziałem lawetę z nówkami sztukami Imprezy. Były WRX-y, były NA. Chyba do AK jechały. No, to może już więcej nie będę pisał. Kumpel, którego przekonywałem, że to Subaru nie chciał mi wierzyć. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...