Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Andrzej Koper, bardzo czesto jezdze nowymi, dopiero co wprowadzonymi na rynek samochodami, a czasami samochodami, ktorych jeszcze w Polsce nie wprowadzono do sprzedazy i musze powiedziec, ze narod zawsze, ale to zawsze oglada sie za nowosciami. Jak mialem Golfa V przed premiera w Niemczech, to Polacy sie tylko patrzyli, natomiast Niemcy z wrazenia zwalniali, robili zdjecia, a kilku zawodnikow jechalo za mna autobahna, aby wykorzystac moment gdy zatrzymam sie na stacji/parkingu zeby oblookac auto i wypytac o szczegoly. Tak to juz jest z nowymi samochodami.

 

Myślisz , że oni wiedzieli jaka to marka :?: :mrgreen: Koreańczyk jakis pewnie mysleli :mrgreen:

AK

ps.chciałbym powiedziec , że ja na temat wyglądu tego auta nie wypowiadalem się (chyba że na złosc Przemqkowi :cool: ).Jezeli sie wypowiadam to wyłącznie żeby przeciwstawic sie słowom "ochyda , szkarada , nikt tego nie kupi itd....co mnie , przyznam troche bawi, bo jak wiecie NAJWAŻNIEJSZE ŻEBY MÓWILI :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.chciałbym powiedziec , że ja na temat wyglądu tego auta nie wypowiadalem się (chyba że na złosc Przemqkowi :cool: ).Jezeli sie wypowiadam to wyłącznie żeby przeciwstawic sie słowom "ochyda , szkarada , nikt tego nie kupi itd....co mnie , przyznam troche bawi, bo jak wiecie NAJWAŻNIEJSZE ŻEBY MÓWILI :mrgreen:

 

Panie Andrzeju, nie chodzi o to że boimy się o sprzedaż, bo z pewnością będzie duża. Nie chodzi też o urodę, bo Subaru nigdy do urodziwych nie należało.

Problem, że wygląd nie pasuje do znaczka. Nie ma w nim tego czegoś, tej odrobiny dekadencji :mrgreen: . Można rzec, że nie chodzi o brzydotę, tylko o niewłaściwy rodzaj brzydoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.chciałbym powiedziec , że ja na temat wyglądu tego auta nie wypowiadalem się (chyba że na złosc Przemqkowi :cool: ).Jezeli sie wypowiadam to wyłącznie żeby przeciwstawic sie słowom "ochyda , szkarada , nikt tego nie kupi itd....co mnie , przyznam troche bawi, bo jak wiecie NAJWAŻNIEJSZE ŻEBY MÓWILI :mrgreen:

 

Panie Andrzeju, nie chodzi o to że boimy się o sprzedaż, bo z pewnością będzie duża. Nie chodzi też o urodę, bo Subaru nigdy do urodziwych nie należało.

Problem, że wygląd nie pasuje do znaczka. Nie ma w nim tego czegoś, tej odrobiny dekadencji :mrgreen: . Można rzec, że nie chodzi o brzydotę, tylko o niewłaściwy rodzaj brzydoty.

 

LeonID :!: To nie moja wina , że jest taka ładna... :razz: :mrgreen::mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek , ja niczego nie zachwalam :shock: Mozecie mnie dopisac do listy tych co uwazaja , że nowa Impreza " nie pasuje do znaczka" ( jak to ladnie ujał leonID) :mrgreen:

AK

ps.złote felgi do niebieskiej karoserii tez kiedys nie pasowały :roll: No i co , zaczęły pasowac :?: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Koper, z tym głupim Ceed'em wypalam co raz, bo samochody konkurują w tej samej klasie. W kontekście zwykłego szaraka mówię o grupie docelowej na samochód tej klasy. Nowa impreza nawet w serii już nie konkuruje z Lancerem, spadła do niższej klasy. I w tej niższej klasie bardzo mało na 100% wszystkich szaraków kupi Imprezę. I nie piszczcie, że plan sprzedaży prawie przekroczony, gdy plan zakłada (strzelam...) 40 sztuk a sprzedacie 45...

 

Czekam kiedy ktoś zrobi badanie na 1000 osobach, postawi SI'04 - SI'07 i SI'08 - ciekawe, którą ludzie najmniej skojarzą z Imprezą :cool:

 

ps.złote felgi do niebieskiej karoserii tez kiedys nie pasowały :roll: No i co , zaczęły pasowac :?: :cool:
A ten tekst to juz profanacja - to znaczy, że ta impreza też stanie sie kultowa? NIE - tak samo szybko zmienicie jej wygląd jak brzydkiej Tribeci, Imprezy bugeye itd :P Chyba, że FHI narazie nie ma kasy na poprawę prawie każdego modelu/produkcja dyszla itd - i znowu nam Andrzej Koper wytłumaczy, że wygląd zostanie, bo coś tam niszowość itd ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raga , ja nie wiem o co Ci chodzi :!: Brzydki..OK , nie bedzie sie sprzedawał...OK , Ceed jest lepszy...OK. Kup sobie COŚ np. Ceeda i nie męcz mnie :mrgreen:

AK

ps.Ceed jest tak ładny , że ciężko coś poprawic :razz: Nie ma tylko AWD ale to drobiazg :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...