Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

To w koncu bedzie WRX czy nie bedzie w sprzedazy, bo juz nie wiem ?!

 

Będzie. To znaczy nie będzie.

 

:mrgreen:

 

PS Wbrew pozorom mówię poważnie - dziś jest, ale jak wejdzie STI, WRX ma zniknąć z UE.

 

Subaru wezwie wszystkie WRXy do serwisu na wymianę...

 

 

 

 

 

 

znaczków. :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale to chyba z pierwszej partii. Nie wiem, czy jest to równoznaczne z tym, że będzie tylko 30 sztuk do lutego, gdy pojawi się STI. Nie chce mi się w to wierzyć... :roll:

z tego co zrozumiałem to Pan Andrzej (jak u Rubika na forum :mrgreen:) pisał że tylko 30 sztuk będzie ale z moim rozumieniem to różnie bywa więc :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie zaistnial w sensie, ze sprzedano np. 300 szt i troche sie opatrzyl na ulicach....

z tego co pisał Andrzej Koper to do sprzedaży jest tylko 30 sztuk i już tylko kilka zostało

 

Na rynku polskim....to 30 sztuk (chyba) a zostalo kilkanaście...w tym 1 niebieski :cool: :mrgreen:

 

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanem czegoś/kogoś jest się z powodu jakichś cech uwielbianego obiektu

czyli jak obiekt "utraci cechy'. np. WRX- sylwetke to przestajemy być fanem????

Cos nie teges.

 

przyczyna, dla której nie polubiliśmy nowego WRX-a.

To sie okaze "w praniu" By kogos polubic lub nie to trzeba go dobrze poznac.

Pierwsze wrazenie, na ogol jest negatywne a znieksztalcane jest dodatkowe przez zewnetrzne opinie.

Gdybysmy tak sztywno podchodzili do zmian i innowacji to swiat stalby w miejscu a my bysmy na drzewach jeszcze spali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Koper, wczoraj przyjechał ten niebieski? Widziałem takiego na lawecie.

 

pchelek, jestem czyimś/czegoś wielbicielem, bo cenię go/to za niezależność i to że się nie "szmaci". Jeśli ten ktoś/to coś się "zeszmaci", to powód uwielbienia przestaje być aktualny i czuję się uprawniony do zwolnienia z roli fana. Co w tym nie teges?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U szwajcarów nowy WRX ( niebieski ) kosztuje w przeliczeniu 89.310 zł

W USA ok. 66000 PLN :roll:

Najtanie kupicie takie auto w Japonii :mrgreen: . Jeżeli z CH. to 10% cła 22 vat-u i 13.8 akcyzy (nie pamietam kolejności naliczania) plus jakis transporcik , hotelik . prezenty z wyjazdu :mrgreen: i proby zarejestrowania w Polsce...tłumacz , przegląd itd.

Jeżeli natomiast z US to fabryczne ograniczenie szbkości do 180km/godz :?: ,transport , opłaty jak z CH. (doliczony transport do ceny towaru) i brak gwarancji na auto :!: Pozdr.AK

ps. to tylko informacja :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U szwajcarów nowy WRX ( niebieski ) kosztuje w przeliczeniu 89.310 zł

W USA ok. 66000 PLN :roll:

Najtanie kupicie takie auto w Japonii :mrgreen: . Jeżeli z CH. to 10% cła 22 vat-u i 13.8 akcyzy (nie pamietam kolejności naliczania) plus jakis transporcik , hotelik . prezenty z wyjazdu :mrgreen: i proby zarejestrowania w Polsce...tłumacz , przegląd itd.

Jeżeli natomiast z US to fabryczne ograniczenie szbkości do 180km/godz :?: ,transport , opłaty jak z CH. (doliczony transport do ceny towaru) i brak gwarancji na auto :!: Pozdr.AK

ps. to tylko informacja :roll: :mrgreen:

 

i to jest właśnie chore, ponieważ mamy najdroższe auta w Europie. Ale o tym to było już milion razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... (doliczony transport do ceny towaru) i brak gwarancji na auto :!: Pozdr.AK

ps. to tylko informacja :roll: :mrgreen:

 

i to jest właśnie chore, ponieważ mamy najdroższe auta w Europie. Ale o tym to było już milion razy.

 

Ach żeby tylko to było chore.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem który byl pierwszy ale chyba Gomułka juz mówił o walce z luksusem i wprowadzil kontrole robotniczo - chlopskie do walki z " prywaciarzami" , nie pamiętam który wprowadził podatek od luksusu ( teraz akcyza) ale jest to przez wszystkie ekipy ciagniete dalej i oczywiscie , że to jest chore.....moze PO coś by zmieniło a najlepiej UE moze cos o jednolitych cenach za auta dla obywateli UE. Nie wiem dlaczego na te auta tak się uparli w Polsce że to niby luksus taki :?: :shock: i mieszkania znów podzielili , że jak do ilus metrów to jakis zwrot a jak więcej to nie Nie maja widocznie co zrobic z ta armią urzedników to muszą dac im zajecie , głownie kontrolne :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Andrzeju - wraca stare. I IRCHY będą i podatek od luksusu i kontrole w prywatnych mieszkaniach i paliwo na kartki. Niech no tylko kaczyzm przejmie waaaadze calkowicie.

narod jest ciemny i obietnice kaczyzmu kupi. "Nie bedzie sąsiad pomykal subarakiem jak ja nie mam nie tylko samochodu ale i na kolejne pol litra dykty".

Obym sie mylil. I chyba sie myle. Na pewno sie myle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanem czegoś/kogoś jest się z powodu jakichś cech uwielbianego obiektu

czyli jak obiekt "utraci cechy'. np. WRX- sylwetke to przestajemy być fanem????

Cos nie teges.

 

Według twojej teorii trzeba by być fanem WRXa nawet jak stałby się przednionapędowym autem podobnym do Matiza i z silnikami tylko na LPG/ropę. Głupoty pan gadasz. Albo inaczej. Załóżmy taką sytuację: byłbym fanem pcheleka, bo na forum mądrze gada, emanuje dobroć z jego wypowiedzi pomoc bliźnich, a nagle okazałoby się, że mu coś się odwidziało i zostałby damskim bokserem, sadystą i mordercą. Nadal trzeba być fanem takiego, bo w przeszłości pomagał staruszką przechodzić przez ulice itp.? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...