Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wojtus, a cos zes sie tak uczepil tych Opli. Wierz mi na slowo, ze taka VOPC jest o milion razy wygodniejsza, bardziej komfortowa i na prostej duzo duzo szybsza niz WRX'06. Wcale nie sa to wyrzucone pieniadze w bloto. Za ta kase nie kupisz raczej nic lepszego. Wiadomo...... jezeli jestes Kuzaj czy Solowow to nie bedzie to auto dla ciebie ale dla zwyklego kierowcy to auto gwarantuje i tak niesamowite emocje. Przeciez po publicznych drogach nie dajesz caly czas bokami i zakrety pokunujesz przewaznie 'normalnie'. Kolejna rzecz wyglad zenwnetrzny - jak dla mnie OPC najladniesze w swojej klasie. Podobnie jest z Astra OPC - jest piekna.

Jakbys mial okazje to przyjrzyj sie blizej VOPC (szczegolnie w Subarowym kolorze) Jest to na prawde fajny pojazd, ktory zdecydowanie nie podchodzi pod auto sportowe ale potrafi i tak dac niesamowita frajde z jazdy i spowodowac zdumienie kierowcow innych mocnych 'scigaczy' takich jak chociazby Impreza, Lancer, ST, GTI, CTR czy rozne mocne Bumy i Merole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze prawie wszystkie Ople (procz GT) maja jedna wade, ktora jest dla mnie dyskwalifikujaca. Mianowicie kierowca czuje, ze jedzie obok samochodu. Przednie zawieszenie nie ma nic wspolnego z tylnym. Nigdy tego nie zrozumialem czemu tak jest, ale tak ma wiekszosc Opli. Szkoda, bo idea OPC bardzo mi sie podoba :(

 

P.S.

Corsa OPC w miare daje rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam porównania do poprzednich modeli
Kolejną opinie napisz jak się przejedziesz którymś poprzednim modelem ;)

 

ze taka VOPC jest o milion razy wygodniejsza, bardziej komfortowa i na prostej duzo duzo szybsza niz WRX'06
Przyrównaj od razu do STi :lol:

 

 

Jak to mozliwe? Przeciez to jest amerykanski samochod.

 

Bo GT jest najbardziej sportowe według mnie z opli :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OPC rulez !

 

No a teraz do rzeczy ! Bylem u dealera firmy Koper - co prawda byl zamkniety, co w niedziele bylo raczej oczywiste, ale nie wszystko stracone !! Za brama stal niebiesciutki WRX ! Malo tego ! Mial ZLOTE FELGI !! Co prawda te zlote felgi w Imprezach wg mnie to totalny koszmar, ale wygladala prawie jak stara dobra Impreza :)

 

Naprawde mi sie spodobala - fajny zgrabny kompakt na miasto, parking przy hipermarkecie itp.....no i do tego zrywny....szkoda, ze nie widzialem wnetrza. Ciekawi mnie tylko, czy 36 tys wiecej niz za zwykla 2.0 Sport jest tego warte ? Bo rozumiem, ze w tej WRX chyba jest inne zawieszenie, uklad hamulcowy itp ?!

 

Na dowod fotka:

2c83c89a06e45fc4m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtus, a cos zes sie tak uczepil tych Opli.

 

Wojtus! Uczepilem sie Opli bo inaczej pojmuje urzadzenie zwane samochodem. Nie musi byc komfortowe i wygodne. Nie musi byc pojemne z bagaznikiem 500l. Musi miec w sobie cos czym potrafi sie wyroznic z tlumu wszystkich innych dupowozow ktore maja czelnosc nazywac sie sportowymi sedanami/haczami etc. VOPC nie ma nic w sobie co powoduje przyspieszone bicie serca. Nie widze tu rowniez tradycji, nie widze legendy, widze marketingowy produkt wytworni spoilerow. Moje zdanie. Z mojej strony EOT :wink:

 

Masz najlepsza fure w miescie, a ja jestem najbardziej slepym kierowca subaru w miescie - juz drugi raz musisz na mnie trabic zebym zobaczyl ten czerwony szal pał :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec mi sie podoba ! Czy ktos mnie slyszy ??!!

 

Słyszy. Mi się zaczął podobać po przeczytaniu posta matiego.

 

Mam wrażenie, że właściciele zmodyfikowanych WRXów byliby niezłymi klientami na MY08 L.E. - KYB AGX, wydech SS, tarcze Brembo i złote fele :grin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...