Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

kieruje sie sercem, emocjami, wlasnym gustem i wlasna filozofia a dodatkowo warunki dyktuje kieszen. To dlatego wlascicel wrx bedze uparcie twierdzil ze to jest pod kazdym wzgledem lepsze auto niz gti a taki dajmy na to Przemeq (ktory pierwszy mi do glowy przyszedl) wlasnie dlatego kupil sti a nie evo.

 

Potwierdzam i podpisuję się pod tym :cool:.

 

A tajemnica chyba nie jest ze bardzo dobry, doswiadczony kierowca przy uzyciu citroena C4 Vcostam objedzie mnie za kierownica wrx-a w kazdych mozliwych warunkach.

 

Kolejny przykład: Beben_WRC objeżdżający seryjnym WRX-em wszystkie nasze dopasione "killery" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zamienię się z Tobą na cztery kilo pasztetu.

 

Biorę :mrgreen:

 

Teraz właśnie jest spokój, ale jak spadnie śnieg...

 

Wiem, że jestem monotematyczny, ale od Plejad i przejażdżki po lesie stałem się wiernym fanem talentu kol. Bębna. TAAAAKIE BOCZUUUURY! :shock: :twisted: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, a co, czerwonemu Gerhardowi zepsuł się patefon i muszą doprodukować jedną sztukę dla byłego kanclerza?

 

Nie wiem - ja się do polityki nie mieszam :).

 

Wiem tylko tyle:

 

http://www.worldcarfans.com/spyphotos.c ... n-facelift

 

http://car-reviews.automobile.com/Volks ... rica/2730/

 

http://digiads.com.au/car-news/latest-V ... 00706.html

 

http://www.motorauthority.com/cars/audi ... nd-arnage/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy uwazaja, ze w spoleczenstwie po prostu nie przyjal sie wizerunek luksusowego Volkswagena.

 

Nie no, Śkoda to rozumie, że nie, ale Volkswagen?? :roll:

 

Przecież większość społeczeństwa uważa, że to auta och i ach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ztcp, wycofali go wlasnie dlatego, ze sie nie sprzedawal tak jak chcieli. Niektorzy uwazaja, ze w spoleczenstwie po prostu nie przyjal sie wizerunek luksusowego Volkswagena.

 

I tak i nie 8).

 

W końcu skoda jest najmniej prestiżową marką koncernu, a ma "model flagowy" - superba. Audi, czyli półka wyżej, ma A8. W marce "środkowej" brakowało po prostu typowego modelu flagowego i stąd phaeton. Jeśli tylko nie będzie pozycjonowany, jako konkurent S-klasy, BMW 7, czy nawet A8 (a takie można było odnieść wrażenie przy pierwszym phaetonie), powinien sobie poradzić. Zawiódł nie tyle produkt, co marketing.

 

Z drugiej jednak strony Ford wycofał się z dużej luksusowej limuzyny, opel też nie ma już omegi. Ale to raczej dlatego, że mondeo i vectra bardzo urosły i chyba tym firmom "nie zależy" na budowaniu czegoś jeszcze poważniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie jeździłem glofem gti

 

A niszczysz to auto jakbys co najmniej milion kilometrow nim zrobil. Uwielbiam wrecz ludzi porownujach samochody i wydajacych o nich opinie, biorac pod uwage, ze nie przejechali nimi nawet metra.

 

Blagam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz właśnie jest spokój, ale jak spadnie śnieg...

 

Wiem, że jestem monotematyczny, ale od Plejad i przejażdżki po lesie stałem się wiernym fanem talentu kol. Bębna. TAAAAKIE BOCZUUUURY! :shock: :twisted: :cool:

 

Potwierdzam, gdy jeździłem z Bębnem po szutrach, to do oglądania "pejzażu" używałem wyłącznie bocznych szyb. Ma kolega talent - zjeść kiełbaskę, odpalić brykę i mieć gdzieś fizykę, nawet na prostej potrafi zaliczyć do 45stopni na kątomierzu i to w tempie oesowym!

 

:roll: wow! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...