Skocz do zawartości

Ot kolejny niebieski GTek MY99


hvdy

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, lelenbp napisał:

Kolego te zegary miałeś z sti v4? Mam podobne tylko wiązka w europejskich zegarach jest inna i ma razie leżą w garażu :-(

 

Ja szukałem z v5/v6, żeby tylko podłączyć i się cieszyć :P w v4 musiałbyś pozamieniać piny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

 

Zima mija, impreza w większości stoi w garażu, bo raz nie ma czasu jeździć, dwa, śniegu nie było choćby milimetr, więc szkoda na taką pogodę wyjeżdzać. Od końca września zrobione 1800 km :facepalm:

 

IMG_5819.thumb.jpg.d6e8411a04d2ab7a8b27fdf8945ce53b.jpg

 

No to zacząłem skupować fanty do założenia na wiosnę. Dokładka z carbonu  a'la tokyo drift :D, nawet nie wiedziałem na początku, że to od @Gaceq- dzięki :)

 Backbox prodrive jak będę potrzebować wyciszyć vortex.

 

fullsizeoutput_f27.thumb.jpeg.d18dc6dd7b87c05057880dd680bfb1ca.jpeg

 

I crème de la crème zimowych zakupów- udało się wyrwać ori spoiler z klapą z imprezy type ra v5 w kolorze,  oraz w zasadzie zupełnie nieplanowanie dałem się namówić też na wnętrze z niej, bo jest w super stanie i cena była ok :D Tyle co trzeba oddać do prania, na wiosnę. 

48384DDB-2DA8-4370-A6C6-4765E5C0C2DD.thumb.png.6c00ac8928223410314d277ace592d34.png

 

Edytowane przez hvdy
  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, hvdy napisał:

 

Zima mija, impreza w większości stoi w garażu, bo raz nie ma czasu jeździć, dwa, śniegu nie było choćby milimetr, więc szkoda na taką pogodę wyjeżdzać. Od końca września zrobione 1800 km :facepalm:

 

IMG_5819.thumb.jpg.d6e8411a04d2ab7a8b27fdf8945ce53b.jpg

 

No to zacząłem skupować fanty do założenia na wiosnę. Dokładka z karbonu  a'la tokyo drift :D, nawet nie wiedziałem na początku, że to od @Gaceq- dzięki :)

 Backbox prodrive jak będę potrzebować wyciszyć vortex.

 

fullsizeoutput_f27.thumb.jpeg.d18dc6dd7b87c05057880dd680bfb1ca.jpeg

 

I crème de la crème zimowych zakupów- udało się wyrwać ori spoiler z klapą z imprezy type ra v5 w kolorze,  oraz w zasadzie zupełnie nieplanowanie dałem się namówić też na wnętrze z niej, bo jest w super stanie i cena była ok :D Tyle co trzeba oddać do prania, na wiosnę. 

48384DDB-2DA8-4370-A6C6-4765E5C0C2DD.thumb.png.6c00ac8928223410314d277ace592d34.png

 

 

Szczęściarz:)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, rosaskc napisał:

 

Po co ma u Ciebie stać i nie jeździć... Sprzedaj mi :P

 

Jeszcze się nie nacieszyłem :D I planów trochę jest :P

 

Godzinę temu, Fyrkes napisał:

A potem płacz że coś cieknie albo się psuje :biglol:

 

Musiałeś wykrakać?:angry::P Dzisiaj pojeździłem, umyłem i patrzę, że spryskiwacz reflektora zaczął niedomagać. Oby się tylko zapchał <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
59 minut temu, Schwefel napisał:

A pompkę słychać?  Czy tylko przekaźnik?

 

On działa, ale jakby było  coś przypchane albo właśnie pompka siadała- bo pryska, ale ledwo dolatuje do reflektora :wacko:

A prawy daje, że na metr odpryskuje :D No właśnie, pompka jest jedna czy dwie?

Edytowane przez hvdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, hvdy napisał:

 

On działa, ale jakby było  coś przypchane albo właśnie pompka siadała- bo pryska, ale ledwo dolatuje do reflektora :wacko:

A prawy daje, że na metr odpryskuje :D No właśnie, pompka jest jedna czy dwie?

Pompka jest jedna. Może masz przetarty wąż lub nieszczelność na łączeniu węży :-) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie zapchana dysza i dlatego całe ciśnienie idzie na drugą. Wężyki mają taką średnicę, że nie wiem co by mogło je zapchać. Ewentualnie wyciek ale przy ilości płynu jaką pompuje ta pompka to moment by była kałuża pod samochodem.

Sedan ma dwie, kombi trzy, ale tylko jedna jest do reflektorów.

Edytowane przez Schwefel
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...