Skocz do zawartości

WRX STI po raz drugi


Tommi1

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Oktan napisał:

A Ty coś będziesz jeździł czy sprzedałeś? :)

Jak będzie osoba chętna na mojego (za auto przygotowane do sezonu: nowy wkład skrzyni, szpera Cusco płytka, sprzęgło dwutarczowe Exedy, wahacze regulowane na unibalach przód i tył) i teraz będzie ok 400-420KM to za 100k to sprzedam z kompletami kół. Jak nie to coś tam pojeżdżę :) Race Daya jak zwykle chciałbym, ale to się zobaczy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MaciekK napisał:

Jak będzie osoba chętna na mojego (za auto przygotowane do sezonu: nowy wkład skrzyni, szpera Cusco płytka, sprzęgło dwutarczowe Exedy, wahacze regulowane na unibalach przód i tył) i teraz będzie ok 400-420KM to za 100k to sprzedam z kompletami kół. Jak nie to coś tam pojeżdżę :) Race Daya jak zwykle chciałbym, ale to się zobaczy....

Czyli dalej go masz, to bardzo dobrze, będzie z kim powalczyć (i dostać baty pewnie :) )

Musze podjechać w sprawie hamulców w końcu co gadaliśmy kiedyś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Oktan napisał:

A Ci dwaj wymienieni dżentelmeni powyżej nie są dla mnie konkurencją, nawet z nowymi motorami :evil2:

Ah, ta wrodzona skromność :OO:

 

6 godzin temu, Oktan napisał:

rowerze szybciej ganiam :twisted::):P

No i tutaj to możemy polemizować... zawsze się można w tej dziedzinie sprawdzić... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tommi1 napisał:

Ah, ta wrodzona skromność :OO:

 

No i tutaj to możemy polemizować... zawsze się można w tej dziedzinie sprawdzić... 

No jasne :P Chętnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

13 godzin temu, Oktan napisał:

Panowie, zapomnieliście, że silnik jak poleciał latem na ułężu to auto od tej pory stoi? :)

Idzie do odbudowy, takiej gruntownej, także za rok może dwa ... wypuszczę konika :biglol: 

Uuuuu, to z czasem remontu możesz nawet mnie przebić :biglol:

 

11 godzin temu, Oktan napisał:

A Ci dwaj wymienieni dżentelmeni powyżej nie są dla mnie konkurencją, nawet z nowymi motorami :evil2: na rowerze szybciej ganiam :twisted:

Nigdy nie miałem aż takich aspiracji, żeby Szanownemu Koledze nawet buty czyścić, nie ta liga ;)

Ale na rowerze to uważaj, pomimo mojej starości możemy Ci z Tommim konika utemperować :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MaciekK napisał:

Widać po ujęciach, że fun miałeś :-)  Trzeba korzystać !!!

Oj to prawda, fun'u co nie miara. Ale też dużo nauki z panowaniem nad autem i zabawa balansem. Było warto jechać te 600 km :)

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tommi1 napisał:

Oj to prawda, fun'u co nie miara. Ale też dużo nauki z panowaniem nad autem i zabawa balansem. Było warto jechać te 600 km :)

Mistrzem prostej może być każdy ale balansu nie oszukasz, dobrze że mamy chociaż trochę tej zimy w tym roku to można poćwiczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, że Oktan nie przyjeżdżał na Race Daye na Ułęż jak jeszcze jeździłem hawkiem. Wtedy udawało mi się objeżdżać naprawdę szybkie maszyny i kierowców i byłoby to jakieś realne odniesienie. RK po przebudowie wygrał wszystkie zawody RD na jakich się wtedy pojawił :). Także na Slomczynie w doborowym towarzystwie wstydu nie było i jakieś dzbanki do domu wróciły ;).
Aktualnym STI to całkiem inny temat i pomijając moje wątpliwe umiejętności,  szkoda mi po prostu samochodu. Jeżdżę dla frajdy :dance:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Simon WRC napisał:

Jeżdżę dla frajdy :dance:.

No i tym fragmentem wypowiedzi Szymon zamknął temat "objeżdżania" kogokolwiek i czegokolwiek...

Najważniejszy jest fun a nie puchary z Decathlonu i bańka oleju :P

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tommi1 napisał:

Najważniejszy jest fun a nie puchary z Decathlonu i bańka oleju :P

najważniejsza jest moc, nie zapominajmy o tym :D Panowie a wracając do tematu objeżdżania na rowerze, latacie na szosach? Chce w tym roku zrobić triathlon i sie zastanawiam czy w ogóle warto kupić szose. W temacie rowerowym jesteście tak oblatani jak w temaci Subaru? :D Jak tak to chętnie skorzystam z pomocy :) 

Edytowane przez FilipeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Simon WRC napisał:

Trochę szkoda, że Oktan nie przyjeżdżał na Race Daye na Ułęż jak jeszcze jeździłem hawkiem. Wtedy udawało mi się objeżdżać naprawdę szybkie maszyny i kierowców i byłoby to jakieś realne odniesienie. RK po przebudowie wygrał wszystkie zawody RD na jakich się wtedy pojawił :). Także na Slomczynie w doborowym towarzystwie wstydu nie było i jakieś dzbanki do domu wróciły ;).

Fakt może szkoda, ale sądzę że to moc i opona dała wyniki, bo jakoś na KWC mnie dogonić nie mogłeś :P

1 godzinę temu, Tommi1 napisał:

Najważniejszy jest fun a nie puchary z Decathlonu i bańka oleju :P

Jestem tego samego zdania, a że często wychodziło jak wychodziło to teraz leży trochę tego w piwnicy i na strychu w kartonach :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, FilipeK napisał:

najważniejsza jest moc, nie zapominajmy o tym :D Panowie a wracając do tematu objeżdżania na rowerze, latacie na szosach? Chce w tym roku zrobić triathlon i sie zastanawiam czy w ogóle warto kupić szose. W temacie rowerowym jesteście tak oblatani jak w temaci Subaru? :D Jak tak to chętnie skorzystam z pomocy :) 

triathlon i szosa to taki se pomysł... musi być czasówka :biglol:

 

DSC_1779.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Tommi1 napisał:

triathlon i szosa to taki se pomysł... musi być czasówka :biglol:

 

DSC_1779.JPG

Tak to jest, kupuje się sprzęt na który nas nie stać, a jak pod biedrą zaebią koło to nie ma na nowe i trzeba rzeźbić.

:P:mrgreen:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Tommi1 napisał:

triathlon i szosa to taki se pomysł... musi być czasówka :biglol:

 

DSC_1779.JPG

łooo Panie, to nie moje finanse, a już na pewno nie na 1/4 triathlonu. Jak będe sie przygotowywał do całego ironmana to kupie czasówke :D Tommi ty jakie robisz dystanse, bo sprzęt widze pro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Oktan napisał:

Fakt może szkoda, ale sądzę że to moc i opona dała wyniki, bo jakoś na KWC mnie dogonić nie mogłeś :P

Zdecydowanie masz rację, choć RK jakiś mocny wtedy nie był - Ok. 330KM.  Opony miałem profi bo rajdowe pirelli i Micheliny, to fakt. KWC to odcinek bardziej rajdowy (zmienna nawierzchnia, krawężniki, wąsko, wiele miejsc gdzie można wypakować) i doświadczanie oraz umiejętności właśnie tam wychodzą. Tam żeby pojechać szybko trzeba mieć jaja a ja strachliwy jestem, więc tym bardziej ogromny szacun dla Ciebie :bowdown:.

Ale 2 razy na KWC zrobiłem czas w pierwszej 3ce. Tylko co z tego jak resztę przejazdów spieprzyłem totalnie :biglol:.

Edytowane przez Simon WRC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FilipeK napisał:

łooo Panie, to nie moje finanse, a już na pewno nie na 1/4 triathlonu. Jak będe sie przygotowywał do całego ironmana to kupie czasówke :D Tommi ty jakie robisz dystanse, bo sprzęt widze pro :)


A kiedy masz zamiar Ironmana startowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, FilipeK napisał:

Panowie a wracając do tematu objeżdżania na rowerze, latacie na szosach? Chce w tym roku zrobić triathlon i sie zastanawiam czy w ogóle warto kupić szose. W temacie rowerowym jesteście tak oblatani jak w temaci Subaru? :D Jak tak to chętnie skorzystam z pomocy :) 

Ja jeżdżę, ale amatorsko jak w Subaru. A i tu dewiza „więcej sprzętu niż talentu” jest istotna wiec kupiłem Pinarello :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, FilipeK napisał:

łooo Panie, to nie moje finanse, a już na pewno nie na 1/4 triathlonu. Jak będe sie przygotowywał do całego ironmana to kupie czasówke :D Tommi ty jakie robisz dystanse, bo sprzęt widze pro :)

głównie 1/4 ale nie dają mi takiego funu i upodlenia jak 1/2. Z tym profi to bym nie przesadzał ale jest różnica w dobrze skrojonej czasówce nawet na 1/4...

BDW. Tu chodzi o trenowanie a nie same starty... start to wisienka na torcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tommi1 napisał:

głównie 1/4 ale nie dają mi takiego funu i upodlenia jak 1/2. Z tym profi to bym nie przesadzał ale jest różnica w dobrze skrojonej czasówce nawet na 1/4...

BDW. Tu chodzi o trenowanie a nie same starty... start to wisienka na torcie 

jaki czas na 1/4 i jaki na 1/2?:)

 

6 godzin temu, Panbenonium napisał:


A kiedy masz zamiar Ironmana startowac ?

chcialbym za dwa lata ale czy to kest w ogole realne to nie mam pojecia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...