Skocz do zawartości

WRX STI po raz drugi


Tommi1

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Panbenonium napisał:

 A z jakiego pułapu startujesz ? W sensie jakie czasy.

biegam od 7 lat praktycznie caly rok raz w tyg, półmaratony robie z marszu koło 1:50h, jak sie kiedyś 2 tyg przygotowywałem to zrobiłem 1:40. Teraz celuje w 1:30 polmaraton, a na jesien debiut w maratonie. Bieganie zaczyna mnie nudzić dlatego chce zrobić maraton i zakończyć samo bieganie :) Stad pomysł na triathlon.  Bylem ostatnio na badanich wydolnościowych po 3 miesiącach nic nie robienia przez kontuzje pleców. 10 procent tkanki tluszczowej i pułap tlenowy miałem 55 czegoś tam, ponoć wysoko jak na kogos kto nic nie robił przez kwartał. Teraz mam 6-7 treningów tygodniowo zobaczymy co wyjdzie na badaniach za 3 miechy. Trener powiedział mi że mam predyspozycje i był w szoku, że mam puls spoczynkowy kolo 30 ud/min. Ten ironman to by bylo moje marzenie na 30tke, ale wiem ze to mało realne na amatora co ma roczne dziecko i budowe domu na karku ;) pożyjemy zobaczymy, jak nie cały to 1/2. W 2 lata mysle ze dam rade sie przygotować do połówki jak wszystko pojdzie po mojej myśli :) 

 

Zrobilem wątek w off topicu o triathlonoe zeby tu nie robić bałaganu Tommiemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MDsuperstar napisał:

Wrzucić na przód jakiś tani lip z eBay, którego nie będzie szkoda. Są takie za 90$ + wysyłka

Kewlarowa płyta pod silnik wychodząca na zderzak wargą do góry i będzie ładnie i bezpiecznie ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tommi1 odnośnie zawiasu pytanie mam, masz tylne tuleje acentryczne w przednich wahaczach czy jeszcze seria? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tommi1 napisał:

seria, tam jeszcze nie "grzebałem" ;)

To zagrzeb :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Oktan napisał:

Kewlarowa płyta pod silnik wychodząca na zderzak wargą do góry i będzie ładnie i bezpiecznie ;)

 

 

wolę jednak plasterek za 2 dychy a resztę kasy przeznaczyć na następną wyprawę na trening.

P.S. zderzak jak element eksploatacyjny, juz wykazuje oznaki zużycia :biglol:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, FilipeK napisał:

dobrze, że nie silnik, który w sti rownież potrafi być elementem eksploatacyjnym :biglol:

każdy silnik jest elementem eksploatacyjnym :P.

 

P.S. Ty tak nie psiocz na te STI, bo gr też nie wiadomo ile posłuży... a jak mówi staropolska mądrość ludowa:  "jak się ma pecha to i w trumnie się można zesrać" (nie zastawiaj się gwarancją tylko :biglol::P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Oktan napisał:

To zagrzeb :P

Też polecam 

 

Godzinę temu, Tommi1 napisał:

P.S. zderzak jak element eksploatacyjny, juz wykazuje oznaki zużycia :biglol:

W hawku dopiero po 3cim zderzaku dałem sobie spokój z wymianami i naprawianiem - łatanie najprostszymi sposobami jest najlepsze :biglol:

 

IMG_6677.thumb.jpg.5e14dd25f237befe4e5eabb62cdccd28.jpg

Edytowane przez Simon WRC
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś z tu obecnych pamięta jak walczyłem z tylnym zderzakiem na RD na Kielcach..

W końcu przywiozłem go z toru do depo na dachu :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tommi1 napisał:

 

P.S. Ty tak nie psiocz na te STI, bo gr też nie wiadomo ile posłuży

ale ja sie tu wcale GRem nie zasłaniam, ja na nie psioczyłem juz prawie rok temu jak mi silnik drugi raz zdechł :D pożyjemy zobaczymy co będzie z toyotą. Tej Mądralo jakoś ostatnio nie byłeś tak optymistycznie nastawiony do Subaru jak go w dziale sprzedam wystawiłeś, bo wsadziłeś w sam silnik 1/3 wartości Yarisa  :D Pozdro, bez spiny bo mi przy Triathlonie nie pomożesz ;) 

 

PS. a przy kremacji też można?:lol:

Edytowane przez FilipeK
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, kowal napisał:

Jak nie jak tak :D
Jeszcze jaki zadowolony :D

 

IMG_20190608_160228.jpg

Szkoda, że odpadł zderzak, a nie kurnik, widać tam więcej wkrętów :rolleyes::P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FilipeK napisał:

Tej Mądralo jakoś ostatnio nie byłeś tak optymistycznie nastawiony do Subaru jak go w dziale sprzedam wystawiłeś, bo wsadziłeś w sam silnik 1/3 wartości Yarisa  

Tej, to było najbardziej optymistyczne na co mnie w tamtym momencie było stać :P.

I to za całokształt z tym bubaru, silnik odegrał tylko nieznaczna a nawet mogę powiedzieć że epizodyczną rolę.

 

2 godziny temu, FilipeK napisał:

PS. a przy kremacji też można?:lol:

tylko przy kasacji :biglol:

 

2 godziny temu, FilipeK napisał:

 bez spiny bo mi przy Triathlonie nie pomożesz ;) 

akurat to nie ma nic do rzeczy, zawsze pomogę jak tylko mogę a szczególnie w jakichś "głupotach" jak tri, samochody etc. :OO:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FilipeK napisał:

ale ja sie tu wcale GRem nie zasłaniam, ja na nie psioczyłem juz prawie rok temu jak mi silnik drugi raz zdechł :D pożyjemy zobaczymy co będzie z toyotą. Tej Mądralo jakoś ostatnio nie byłeś tak optymistycznie nastawiony do Subaru jak go w dziale sprzedam wystawiłeś, bo wsadziłeś w sam silnik 1/3 wartości Yarisa  

Można powiedzieć, że przez rok nie psioczyłeś na silnik jak stał w warsztacie :biglol:.

 

Co do Yarisa, to fakt, bardzo obiecujące auto ale poczekajmy chwilę i zobaczmy jak ten silnik będzie wytrzymały. Oby nie było jak z Subaru ;). A nie wierzę, że te auta będą długo w serii jeżeli doświadczenie niektórych pokazuje że nie jest wielkim problemem wystroić na ponad 300KM.

I druga sprawa to pytanie do czego ma być to auto. Yaris to mało praktyczny samochód na codzień - mały i realnie 2-sosobowy, bez bagażnika. STI to już prawie auto rodzinne, którym można zabrać większą gromadkę, bagaż i od czasu do czasu polatać po torze. Natomiast jeżeli rozmawiamy o potencjale torowym, to całkiem inna sprawa :).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...