Skocz do zawartości

Subaru jakie ?


krzysiekjab

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, krzysiekjab napisał:

A jak z dieslami ? Dużo opinii Subaru diesel nie ale chyba od 11/12 roku już poprawiłem te silniki są to.by mnie zadowalało najbardziej bo spalanie małe a i diesel ma swojego kopa ale każdy z którym rozmawiam mówi Subaru dieslu nie i nie...

 

W Twoim budżecie to najprościej kupić do 10k Outbacka z uszkodzonym silnikiem, zrobić remont za 15k i cieszyć się za 25k dynamicznym i oszczędnym autem.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzysiekjab na forum masz mnóstwo informacji. Wystarczy użyć funkcji szukaj i trochę poczytać. O h6 spec b masz wątek na ponad stron stron a silnik przecież ten sam co w zwykłym h6. O gazie masz od holery info, tak samo o dieslu czy 2.5T... wystarczy poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem nie ma co się spinać jestem w trakcie czytania ale te parę stron robi swoje :p wlasnie mam okazję trochę obdrapanego outbacka z 06r z 3.0 245tys km przebiegu ale trochę się boje ze jak mi się nie spodoba nie będę mógł sprzedać :p  nic czytać dalej forum może coś mnie przekona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H6 spec b.

Jedzie.

Spalanie?

Na trasie Warszawa - Krasnobrod 10,6. Normalna jazda. Bez wleczenia, bez zapitalania. Po mieście to juz różnie. Max 14 srednio mi szło. Normalnie komputerek coś kolo 12.

Pomysl z uszkodzonym silnikiem i naprawa do mnie przemawia;)

 

O spalaniu to z Oczkoo15 pogadaj:)

Edytowane przez euyot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem miałem ten watek na prawie 100 stron i czytałem nigdzie nie mogę znaleźć nawet w historii

 

 

hmm co do kupna  i naprawy  myślałem nad tym.  ale czytałem ze ludziom pękają wały nawet po naprawie ;0 ? to już było by nie zbyt ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można szukac maksymalnie zadbanego auta w danym budzecie i albo sie ma szczescie albo nie ma.

 

Można szukać danego modelu najtanszego i naprawić w budżecie.

 

Co lepsze?

Mówia, ze jak ktos ma pecha to i palec w dupiu złamie.

 

Mam H6 mt. Przeżyłem Upg (8tysi nie moje).

Gdyby się czas cofnal mialbym teraz h6 mt i przeżył Upg.

 

Taka moja subiektywna ocena.

 

Edytowane przez euyot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2019 o 16:52, krzysiekjab napisał:

Posiadam legacy 2.0dohc 150km z 2008 roku  ale brakuje mi w nim mocy

 

W dniu 5.04.2019 o 16:52, krzysiekjab napisał:

ale musi to lepiej jechać od legasia 

 

20 godzin temu, krzysiekjab napisał:

Legacy Station 2.0i Final Edition   2014r

 

...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dobra panowie dziękuję za rady stety niestety ale kupiłem sobie inne auto, a właściwie 3 inne Skodę Octavię z 2007 roku 4x4 Seata exeo 2010 r i Skodę Octavię 4x4 2012 r wszystkie 2.0tdi  miało być jedno zalocytowalem 3 i weszły na moje konto . I cóż troszkę się zadłużyłem u rodziców ale naprawi się i sprzeda z zarobkiem. A na razie zostanie mi starą skoda która była cała kupiona .

 

W razie jak by ktoś chciał mam do sprzedania  auta prosto ze Szwajcarii uszkodzone lampy i zderzaki wszystkie poniżej 200tys km :p

 

Hmm zobaczę jak się sprawuje haldex bo powiem tak Subaru jest bardzo specyficzne i nie ukrywam że podoba mi.sie bardzo to auto ale niestety mimo że jestem mechanikiem większość rzeczy robię sam niestety praca jako.mechanik lotniczy nie daje mi tyle pieniędzy ile bym.chcial  a studia zjadają swoje :d  no i na utrzymanie Subaru jest trochę za mało :(

Dziękuję za rady  mam.nadzieje że wrócę do Subaru ;)

 

Swoją drogą na Szwajcarii jest bardzo dużo Subaru często zdarzają się po policyjne i są całe z małymi przebiegami. Miałem brać Subaru ale ciężko sprzedać bo trzeba trafić do odpowiedniego grona ludzi z takim autem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...