Skocz do zawartości

Subaru Impreza GF Lifted


easyhunter

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Jako, że i tak trzeba siedzieć w domu, to wieczorami można coś podłubać :)
Auto seryjnie jak wiadomo, nie hamuje, jak każdy 1 tłok + bębny. Dodatkowo przy tak dużych kołach nie hamuje jeszcze bardziej :D A jakby tego było mało, to strzelił mi przewód hamulcowy pod autem...

 

Więc projekt hamulce czas zacząć. Plan jest taki, że wymieniam wszystkie przewody metalowe pod (w dużej mierze jednak w środku) samochodem na nowe miedziane. Do tego wpadają 2 tłoki na przód (4 tłoki przy tej mocy to trochę overkill i dodatkowo mało to rozsądne finansowo, no i chyba nie wchodzą pod 16') plus tarcze z 1 tłokami na tył.

 

I tak miałem do wymiany łożyska z tyłu i okładziny, a trafił się cały komplet do przekładki na tył z auta które miało przejechane 80k km w dobrych pieniądzach, więc nic tylko zakładać ;)

 

Do tego wpadną jeszcze dłuższe przewody w oplocie Pizza Brakes (żeby skompensować lift). Będą za darmo, bo znalazłem w domu bon, o którym zapomniałem, a który wygrałem w zeszłym sezonie moją Toyotą w Interia Drive Cup :D 

 

Plan jest taki, że auto ma w końcu hamować jak należy, a dodatkowym bonusem będzie brak wody stojącej w bębnach po topieniu się w błocie.

 

 

 

 

 

IMG_20200415_210901.jpg

IMG_20200415_210913.jpg

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Auto dalej dzielnie sobie radzi (w sobotę nawet wybieram się na pierwszy rajd offroad - zobaczymy co będzie). Zmian za wiele nie zaszło, oprócz nowego alternatora i kola zapasowego na dachu ;)

 

A poniżej krótki filmik z zabawy w rzece :)

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

@Danko nie dało się drzwi otworzyć, musiałbym prawą stroną wychodzić :D Poza tym, o dziwo, nic się do środka nie nalało tym razem...

 

A tu ujęcie z "innej kamery"

135221906_3616688775035158_5289143872591624204_o.jpg

Edytowane przez easyhunter
dodanie zdjęcia
  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...