Skocz do zawartości

Koncerty rockowe i pochodne :)


Krebelka

Rekomendowane odpowiedzi

Szubaru.. sorka, ale nie dałem rady na 16; jednak korki były większe niż myślałem

 

nic to następnym razem się uda :idea:

szkoda,że komórki nie działały na koncercie :(

 

 

 

a dostałeś ode mnie sms'a :?:

 

 

tak prawie godzinę po koncercie jak zasięg złapałem :idea: i od tzd też

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncert będzie można ściągnąć w wersji mp3 i FLAC (za niewielką opłatą), ze tej strony LIVEMETALLICA.COM

 

Zakupił... właśnie jestem po raz 3ci na koncercie :mrgreen:

 

 

 

 

Skoro przerabiam koncert po raz kolejny to ponownie pozdrawiam, wszystkich zespotowanych i niezespotowanych a obecnych na koncercie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha!

Pearl Jam dali czadu, Eddie Vedder nawet mówi po polsku, chociaż "oczywiścia mój polski nie jest najlepszy, więc zaczynamy grać" :D

 

Szok, pierwszy raz zetknąłem się z PJ już 18 lat temu... ale ten czas zapier...nicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Baaardzo żałuje, że nie dam rady pojechać :(

http://www.ticketon.pl/index.html?grp=3994

 

jak to jest że w czechach nie dość że można łoić pod sceną to jeszcze mają wszystko?

a u nas co się uda :roll:

choć i tak nie jest źle

 

(ale gnr w pradze będzie np a nie w łodzi :P )

 

w ogóle to lipa to nowe gnr :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się nieźle musiały rozejść

 

Wszędzie jest wielkie zainteresowanie - w Londynie (O2 Arena) dołożyli 2 koncerty (a tam się mieści ponad 20.000 ludzi) i w sumie będzie 5 Ścian w maju 2011. Będę tam akurat wtedy siedział i na szczęście udało się zdobyć bilet 8)

 

The Wall live to chyba największe moje marzenie muzyczne. Z tego co słyszałem, to w ramach tej trasy Roger przebija wszystko - w tym oryginalny tour The Wall z 80 roku. Bardzo jestem ciekaw jak to wyjdzie muzycznie, bo o scenografię i efekty nie ma się co martwić. 3 lata temu, w maju 2007, byliśmy na koncercie w Earls Court w ramach trasy Dark Side of The Moon i wyszedłem z tego kompletnie zmiażdżony. Jako gość specjalny wystąpił wtedy Nick Mason, który zagrał cały set DSOTM i wszystkie bisy. Czad :) Bardzo liczę na to, że i teraz Waters go zaprosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...