Skocz do zawartości

Laczniki stabilizatora


Olleo

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.4cars.pl/szukaj.php?coo=numer&numer=j67001

 

Czy ktos jest w stanie ocenic, czy ten lacznik za 136zl, ktory w ASO kosztuje ok. 350zl, a sciagany z Niemiec nawet drozej, jest oryginalny, badz wart (jakosciowo) tyle, co oryginalny?

 

p.s. czy wiecie, ze laczniki od Passata sa prawie identyczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

p.s. czy wiecie, ze laczniki od Passata sa prawie identyczne?

 

 

sa ale nie do konca Komancz i Abt przerabiali temat wiec mozesz ich podpytac.

Jak dal mnie to wkladki Powerflexa to dobre i tanie rozwiazanie jezli nie planujesz zmiany stabilizatorw bo inaczej plastikowy korpus lubi pekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bardzo tanie? I plastikowy korpus czego lubi pekac i z jakiego powodu?

 

Komplet oryginalnych lacznikow (przod+tyl) to ok. 950zl.

 

Komplet z linka powyzej ok. 500zl (lub 400, jesli wziac te tansze).

 

Komplet lacznikow BMW (przod) i Passat (tyl) to ok. 270zl (ale jeszcze spytam ww. jak im poszlo badanie tematu).

 

Po ile przerobka starych lacznikow na Powerflexy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa ale nie do konca Komancz i Abt przerabiali temat wiec mozesz ich podpytac

ja mam z tyłu łączniki od passata (w passacie idą do przodu). Trzymają narazie- pół roku.

Sprawdź czy do Forka turbo nie pasują łączniki firmy ADLER.

Wg informacji z kilku źródeł są trwalsze od oryginałów. Do swojego płaciłem coś koło 70zł/komplet.

nie mają tam łączników do mojego Legasia na tył-czy one są może identyczne jak w którymś innym modelu subaru??

Ceny mają dobre :shock: Łączniki przód 30,50 zł brutto, końcówka drążka - 37,53zł ...Wesoly, mówisz , że trwalsze niż oryginał??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest kwestia stosunku ceny do jakosci. Jak czlowiek musi kupic nowe opony, zrobic rozrzad, powymieniac wszystkie plyny i oleje, wymienic laczniki, a w czerwcu ma wesele, ktore musi sam sfinansowac, to zaczyna liczyc grosiki =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adlera znajdziesz u mnie :mrgreen: 70 za parę i tylko do przodu.

 

Tylne można założyć od Passata 96-/A4/A6 (przednie).

A te adlery sa plastikowe? Aluminiowe? Stalowe? Oryginalne, jak zagladalem pod auto, wygladaly mi na stalowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy znacie tę firmę.

Kupiłem u nich tanio chlodnice klimatyzacji, to moze i inne części mają tanio.

Coś mi tam pisali na GG, cytuję:

- łącznik stabilizatora przód np prod. japońskiej kosztuje 120 zł. zamiennik natomiast 60 zł.

- sworzen wahacza 40 zł.

- paski rolki też niedrogie jak do typowego Audi czy VW

 

AUTO-MAX

Dąbrowa 95, 33-311 Wielogłowy

tel. 018-547-92-18, fax. 018-547-92-08, kom. 0503-051-041

e-mail: czesci@autosowa.pl, Gadu-Gadu: 5413974, Skype: autosowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adler jest stalowy. Łączniki Adlera do innych aut (tam gdzie jest sworzń a nie tuleja) są do d....! Ale jakoś właśnie ten daje radę. Co prawda w Mandarynie jeszcze się nie pojawił (nie musiał), opieram się jedynie na opiniach klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sa trzy opcje:

1. Adlery + tylne z linka podanego na samej gorze (ktos cos o nich wie? Pytanie, czy cena jest za komplet, czy za szt. juz wyslane) - cena razem 206 albo 340 zl (w zaleznosci od odpowiedzi)

2. Whiteline'y - cena za komplet stalowych 550zl

3. zmiana gumek w oryginalnych na powerflexy, ale wciaz nie moge znalezc ceny takiej przerobki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sa trzy opcje:

1. Adlery + tylne z linka podanego na samej gorze (ktos cos o nich wie? Pytanie, czy cena jest za komplet, czy za szt. juz wyslane) - cena razem 206 albo 340 zl (w zaleznosci od odpowiedzi)

2. Whiteline'y - cena za komplet stalowych 550zl

3. zmiana gumek w oryginalnych na powerflexy, ale wciaz nie moge znalezc ceny takiej przerobki

4. Kager

5. "555"

 

szczur75, a orientujesz się czy końcówki drążków z Adlera dają radę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana gumek w oryginalnych na powerflexy, ale wciaz nie moge znalezc ceny takiej przerobki

 

juz nie pamietam ale wcale tak drogo nie wychodzi o ile dobrze pamietam to cos kolo 120 zl za os

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana gumek w oryginalnych na powerflexy, ale wciaz nie moge znalezc ceny takiej przerobki

 

juz nie pamietam ale wcale tak drogo nie wychodzi o ile dobrze pamietam to cos kolo 120 zl za os

Serio? To mielibysmy zwyciezce. Szukam i szukam na forum i w necie, ale znalezc blizszych szczegolow nie moge (to taka aluzja, ze chetnie skorzystam z pomocy =)

 

p.s. przydaloby sie jeszcze taniej rozrzad zrobic - na razie wygrywa propozycja znajomego mechanika - 1200zl z robocizna (ok. 1000zl materialy i 200zl robocizna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...