Skocz do zawartości

Laczniki stabilizatora


Olleo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Serio? To mielibysmy zwyciezce. Szukam i szukam na forum i w necie, ale znalezc blizszych szczegolow nie moge (to taka aluzja, ze chetnie skorzystam z pomocy =)

 

p.s. przydaloby sie jeszcze taniej rozrzad zrobic - na razie wygrywa propozycja znajomego mechanika - 1200zl z robocizna (ok. 1000zl materialy i 200zl robocizna).

 

Powerflexa ma www.nie-ASO.pl albo zadzwon do Janusza, mi ostatnio zalatwial na tyl (bo wymianialem)

 

A co do rozrzadu to znajomy chyba nie wie na co sie porywa mowiac ze wymieni rozrzad za 200 zl ... Nie umniejszajac mu ale on w ogole wie jak wyglda rozrzad w Subaru? ;)

 

A co do zamiennikow rozrzadu to ja bym nie zaryzykowal ... Jak Ci cos kleknie w takim zamiennikowym rozrzadzie to zima ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasek Conti (270zl), a rolki i napinacz (720zl) mowil, ze oryginalne. Mowisz, ze to nierealne ceny za oryginalne czesci?

 

Janusz mowil o 400EUR.

 

Rozrząd kompletny czyli:

pasek Mitsubuoshi - czyli oryginał

rolki wszystkie SKF

napinacz hydrauliczny Rouville

 

1100 zł komplet

 

 

zapytaj go czy rolki nie przypadkiem z z oznaczeniem JC, jesli tak życzę szczęścia, tak jak napisał Sykstus.

 

P.S. Pasek Conti kosztuje 210zł :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasek Conti (270zl), a rolki i napinacz (720zl) mowil, ze oryginalne. Mowisz, ze to nierealne ceny za oryginalne czesci?

 

Janusz mowil o 400EUR.

 

Rozrząd kompletny czyli:

pasek Mitsubuoshi - czyli oryginał

rolki wszystkie SKF

napinacz hydrauliczny Rouville

 

1100 zł komplet

 

 

zapytaj go czy rolki nie przypadkiem z z oznaczeniem JC, jesli tak życzę szczęścia, tak jak napisał Sykstus.

 

P.S. Pasek Conti kosztuje 210zł :razz:

 

ja u siebie na SKFie i pasku conti zlozylem za 800 PLN :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sirchaser co to za tajemnicze 4 i 5?

firmy, które jeszcze robią łączniki -555 to japońska firma (łączniki na tył ok. 130zł/szt) , Kager już raczej bardziej znana-ok.115zł/szt. Podobno Kager daje radę.

 

Skąd wiadomości że firma Kager bardziej znana :shock: , przeciez ta firma nie produkuje tylko pakuje więc nie wiadomo co w środku jest. Firma 555 , to jeden z większych producentów części do Subaru ( nawet kiedys jeżdziły w barwach 555 Subaru Imprezy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiadomości że firma Kager bardziej znana :shock: , przeciez ta firma nie produkuje tylko pakuje więc nie wiadomo co w środku jest. Firma 555 , to jeden z większych producentów części do Subaru ( nawet kiedys jeżdziły w barwach 555 Subaru Imprezy )
faktycznie jeździły subaryny pod znakiem 555 :) chill out carfit - kager jest mi przynajmniej bardziej znany - widać go w tvnturbo, w sklepach moto itd.

555 napewno są lepsze. Przy okazji- są końcówki drążków by 555??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oznaczeniem JC, jesli tak życzę szczęścia, tak jak napisał Sykstus.

 

ja wogole od wszystkiego co ma to oznaczenie JC trzymal bym sie z daleka bo to jedno wielkie dziadostwo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do łączników stabilizatorów, macie jakąś dobrą i tanią opcje do imprezy ?

z opisu na http://www.4cars.pl/szukaj.php?coo=numer&numer=j67001 wynika, że pasują te same co opisywane wyżej ...?

 

Ktoś testował JC, Adler, Kager i może o nich powiedzieć coś dobrego ? lub złego ?

a na tył warto kombinować z passatowymi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit ten rozrzad, co cene podales, to cena brutto i pasuje do mojego Forka?

 

tak, a dla pewności podaj rocznik i silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak dla pewności dołączę się pytaniem o Adlera. Widziałem na forum dobrą o nich opinie i znam cenę a mój mechanik opwiedział mi dziś , że handlował niemi niegdyś i było to całkowite dziadostwo. Tak , że ma ich jeszcze trochę. Czy ktoś może używał ich dłużej??

Pozdrawiam szanowne bractwo.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit ten rozrzad, co cene podales, to cena brutto i pasuje do mojego Forka?

 

tak, a dla pewności podaj rocznik i silnik

Hm! Zebym to ja wiedzial, jaki to silnik (oznaczenie). Wiem tylko, ze Forek s-Turbo, z tych pierwszych s-Turbo 170KM (grudzien 98). Moge jutro na PW ci podac VIN, jesli to pomoze.

 

Jutro przedzwonie do nie-ASO i popytam ile za komplet gumek powerflexa do lacznikow przednich i tylnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak dla pewności dołączę się pytaniem o Adlera. Widziałem na forum dobrą o nich opinie i znam cenę a mój mechanik opwiedział mi dziś , że handlował niemi niegdyś i było to całkowite dziadostwo. Tak , że ma ich jeszcze trochę. Czy ktoś może używał ich dłużej??

Pozdrawiam szanowne bractwo.;)

 

Twój mechanik miał rację, totalna rzepa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny w nie-ASO za laczniki:

 

whiteline tyl 300/400 komplet (stal/aluminium)

whiteline przod 250/400 komplet (stal/aluminium)

 

powerflex przod 200zl/komplet (aluminium)

powerflex tyl 330zl/komplet (aluminium)

 

Samych gumek rozbic kompletu nie da rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dzwon do tu do JC Auto

 

http://www.jcauto.krakow.pl/index.php?i ... a6a5bd3330

 

powerflexy da sie rozbic i kupic same gumki jedak zareczam ci ze powerflex nie robi lacznikow do przodu.Ma tylko same gumki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...