Skocz do zawartości

Laczniki stabilizatora


Olleo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

adamusmax, do tyłu tak?? Jeśli podejdą do mojego to biorę :)

 

hogi, jeździsz na takich z Bajecznej??Jak się sprawują??

Zrobiłem na nich dopiero z 2000 tyś.

Wcześniej jak dzwoniły to i dupka bardziej skakała na zakrętach. Teraz jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glupia sprawa... no bo laczniki juz zamowilem, a na dobra sprawe nie jestem przekonany, ze sa do wymiany - tak mi mechanior na Baltyckiej rzekl i pokazal wygniecione gumki, ale szczerze mowiac rzadko cos puka na nierownosciach - i to tylko na tych najwiekszych, asymetrycznych, pokonywanych z bardzo niewielka predkoscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax, tak bez modyfikacji? Tam się trochę chyba otwór nie zgadzał :)

 

otwor jest OK tylko przy grubszym stabie trzeba przyfrezowac delikatnie bo prawie dotyka do lacznika - robisz malym frezikiem przyszlifke ok 1m na 2 mm i jest genialnie ;)

nie narusza to konstrukcji lacznika poza tym jest od z bardzo dobrego gatunkowo alamunium :mrgreen: (tak mojego kumpla babcia mowi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja załóżyłem u Zbyszka na przód- rewelacja - stuki jak ręką odjął. I "lepiej" teraz czuć , że mam wylany prawy przedni amortyzator :mrgreen:

Z tyłu te passatowskie jeszcze są dobre. Ciekawe swoją drogą, czy one jakoś zmieniają charakterystykę zawiechy z tyłu przez to , że są "sztukowane"?? Jak padną to oczywiście u Zbyszka się zmieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja załóżyłem u Zbyszka na przód- rewelacja - stuki jak ręką odjął. I "lepiej" teraz czuć , że mam wylany prawy przedni amortyzator :mrgreen:

Z tyłu te passatowskie jeszcze są dobre. Ciekawe swoją drogą, czy one jakoś zmieniają charakterystykę zawiechy z tyłu przez to , że są "sztukowane"?? Jak padną to oczywiście u Zbyszka się zmieni :)

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak zle. W Nubirze juz dokladnie nie pamietam, ale chyba 36zl za 4 sztuki placilem, a wymienialem sam.

 

W czwartek jestem umowiony do MTS na montaz lacznikow oraz wymiane plynow, olejow, sprawdzenie ogolne i szczegolne (lacznie z rozrzadem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do adlera moge powiedziec na przykladzie bmw mialem caly zawias na nim zrobiony + tyleje proflexa i zawieszenie -75/50 (max twardeeeeee) zawias zrobil w rok 20 tys luzy przynajmniej wyczuwalne na aucie sie nie pojawily ja polecam cena jakos bardzo dobra!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...