Skocz do zawartości

Forester STi SG9 LHD


Hołek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.10.2018 o 17:22, przemyslawn napisał:

Po zdjęciach widać, że przekładka zrobiona bardzo profesjonalnie.

 

Bardzo fajnie to wygląda właśnie :)@Hołek Sam przekładasz czy u kogoś?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2018 o 18:32, Gaceq napisał:

 

Bardzo fajnie to wygląda właśnie :)@Hołek Sam przekładasz czy u kogoś?

 

Tak przekładałem sam :D

 

15 godzin temu, antikos napisał:

Pan Hołek, to chyba sam, skoro robi tego od groma, i chyba każdy chłopa zna ze słyszenia lub opowieści. Jak chcesz mieć dobrze zrobione EVO jedziesz do Kraśnika teraz widzę że nie tylko EVO ale i Subaru, 

 

Na Pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze :P

Bardzo dziękuję za dobre słowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przekładasz też tak ładnie Lancery to szacun przez duże S  :bowdown: Subaraki przy stopniu trudności Evo to w sumie pikuś ;)

Tak sobie pomyślałem... dla odmiany od tych Forków i Imprez to może jakiegoś Legasia JDM podrzucić? :D

 

DSC_0464.thumb.JPG.f56bb030207be9e95c3af3e82d466113.JPG

DSC_0331.thumb.JPG.d1cce676cc7588e005d544f8c258da84.JPG

 

Chciałem zarejestrować jako rhd ale na tą chwilę utknąłem na etapie odstępstwa i bez przekładki chcąc zostawić autko w kraju chyba się nie obejdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny :D Niestety przepisy zrobili mocno pod górkę jeśli chodzi o rejestrację auto prosto z JP. 

 

Możemy coś spróbować ale nie szybciej niż na wiosnę bo narazie mam sporo roboty z autami które muszę skończyć i swoimi które przypłyną zaraz. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Państwo stwierdzili że i tak widza ze nie dostanę pozytywnego przeglądu bo za krótki numer VIN. Jak bym się uparl to by musieli wydać bo nie oni o tym decydują czy auto przegląd przejdźe czy nie. Ale że moja mama pracuje w urzędzie na dole to już nie chciałem robić zamieszania. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hołek napisał:

Państwo stwierdzili że i tak widza ze nie dostanę pozytywnego przeglądu bo za krótki numer VIN. Jak bym się uparl to by musieli wydać bo nie oni o tym decydują czy auto przegląd przejdźe czy nie. Ale że moja mama pracuje w urzędzie na dole to już nie chciałem robić zamieszania. 

To rozbój w biały dzień....teraz wiesz ile ja się w zmc musiałem naszarpac z evo....☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musisz zrobić negatywy i to jest najlepiej zrobić przed przekładką. Później przekładka, wniosek, zdjęcia i czekanie. Następnie pismo, pozytywny przegląd i rejestracja. Zgłoś się do Daniela z PRS, ogarniał ostatnio GC8.

We Wrocławiu nie miałem z tym problemu, chociaż robiłem to 1 raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 4.12.2018 o 23:51, Fyrkes napisał:

Najpierw musisz zrobić negatywy i to jest najlepiej zrobić przed przekładką. Później przekładka, wniosek, zdjęcia i czekanie. Następnie pismo, pozytywny przegląd i rejestracja. Zgłoś się do Daniela z PRS, ogarniał ostatnio GC8.

We Wrocławiu nie miałem z tym problemu, chociaż robiłem to 1 raz.

 

No nie ma problemu jak już masz pozytywny i chcesz zarejestrować auto z Odstępstwem żadnego. Tu chodzi o wzięcie tablic próbnych żeby pojeździć zanim Odstępstwo dostaniesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urodził się nowy pomysł w głowie. 

Forester idzie na sprzedaż. Auto w 100% sprawne. Wszystko działa jak należy. Nowy rozrząd, maglownica z Hawk STi, nowe oleje. 

Auto na aukcji miało ocenę 4B i przebieg 103k km 

 

Cena wyjściowo 90k PLN 

 

W razie pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego 669360711. 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...