Skocz do zawartości

Dlaczego zprzedają STI


Kameleon 01

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłym roku koledze z WRX-a ukradli wycieraczki :o

pamietam ze wycieraczki to notorycznie mojej babci z maluszka kradli.podobna popularnoscia cieszyła sie przkrecana antena...babcia chyba ze 3 razy kupowala taką samą...

teraz babcia ma Ibize ktora tez stracila kilka elementów...pierwszy poszedl mały migacz z błotnika /150 zl/ potem dekle z alufelg i na koncu znaczki...do wysuwanej anteny tez sie przyczepili a jako ze nie dalo sie jej wyrwac to ją powyginali w zyg-zaki :evil:

a bylbym zapomnial o najwazniejszym...w zeszlym roku jakies gnojki urwaly całe ramie tylnej wycieraczki :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie w GT ukradli znaczek "Subaru" z osłony chłodnicy :-(

 

Kiedyś znaczki kradli strasznie, teraz się chyba uspokoiło (albo ja mam tyle szczęścia), zresztą znaczek subaru nie jest zbyt urodziwy.

Natomiast jak miałem swego czasu Alfe to była tragedia. Po trzecim ukradzionym wpadłem na pomysł. Montując kolejny znaczek, obkleiłem go od wewnątrz drobno tłuczonym szkłem...i jak ręką odjął :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w GT ukradli znaczek "Subaru" z osłony chłodnicy :-(

 

Kiedyś znaczki kradli strasznie, teraz się chyba uspokoiło (albo ja mam tyle szczęścia), zresztą znaczek subaru nie jest zbyt urodziwy.

Natomiast jak miałem swego czasu Alfe to była tragedia. Po trzecim ukradzionym wpadłem na pomysł. Montując kolejny znaczek, obkleiłem go od wewnątrz drobno tłuczonym szkłem...i jak ręką odjął :D

 

Znalazłeś na nim kiedyś ślady krwi? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio widziałem Citroena C3

błotniki przednie, czworo dzwi, tylne błotniki, tylna klapa - na każdym z tych elementów wgniecienie na 3 - 5 cm tak jakby ktoś zrobił to butem albo się mocniej oparł zostawili w spokoju tylko dach i przednią maskę,

rozmawiałem z właścicielem co się stało to mówił że na sylwestra jakieś łebki mu tak urządziły auto - ktoś widział z domu ale jak policja przyjechała to już ani śladu po wandalach, mówił że miał pecha bo postawił auto na skraju parkingu, autko kupił sobie jakieś 3 miesiące przed owym sylwestrem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proste obcinac łapy sk...................................... :evil: i sie skonczy beda przechodzic 5m obok auta :evil:

cały czas twierdze ze kodeks Hamburabiego ( nie wiem czy dobrze napisałem :oops: ) był wart dużo wiecej od wszystkich tych "mądrych" aktów prawnych które mamy obecnie

ukradł - 50 % kończyn górnych do zwrotu,

zgwałcił - 100 % kończyn środkowych do zwrotu,

to chyba w średniowieczu tak było, ale pare wyroków i byłby spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proste obcinac łapy sk...................................... :evil: i sie skonczy beda przechodzic 5m obok auta :evil:

cały czas twierdze ze kodeks Hamburabiego ( nie wiem czy dobrze napisałem :oops: ) był wart dużo wiecej od wszystkich tych "mądrych" aktów prawnych które mamy obecnie

ukradł - 50 % kończyn górnych do zwrotu,

ukradł ponownie - reszta rączek papa

zgwałcił - 100 % kończyn środkowych do zwrotu,

to chyba w średniowieczu tak było, ale pare wyroków i byłby spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak jestem za a nawet za, ale co zrobić w razie odkrycia iż wyrok był niesłuszny ?

 

Wszyskie wyroki so niesłuszne .................. bo so za niskie.

Dzisiejsza medycyna dopuszcza możliwość doczepiania nazad, a jak jes zapóźno to sie z gościa robi terminatora i doczepia sie manipulator ....so nawet z wibratorem.

 

Matka chrzesna - sam musze nad tym pomyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bylo w starozytnej Mezopotamii i gostek sie nazywal Hammurabi :wink:

 

nie sprawdzałem w mądrych książkach tylko znalazłem w mojejm pustej głowie, wiec delikatna pomyłka musiała sie trafić, :oops::D

 

boże... powiało tu grozą

 

grozą to by powiało wśród amatorów cudzej własności, jakby co chwile kumpla z kikutem spotykał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...