Jump to content

Dlaczego zprzedają STI

Kameleon 01

Recommended Posts

Witam chdziałbym się przywitać i zadać jedno pytanie

niedługo stanę się posiadaczem Nowej STi i mam pytanko takie jak w temacie ponieważ od dłuższego czsu śledzę wszystkie dosępne ogłoszenia i w ostatnim miesiącu zauważyłem niesamowity wysyp ogłoszeń dotyczacych sprzedaży nowej STI z bardzo minimalnymi przebiegami

Nie chciałbym za bardzo heretyzować ale O CO CHODZI czy jest coś o czym powinno się wiedzieć przed wydaniem 2 baniek

• Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie ma co się martwić, a wydanie tych pieniędzy napewno spowoduje satysfakcje gwarantowaną :twisted:

Co do tego wysypu STi -ek to jest to spowodowane pewną okazją, którą zna Derekcja :D Czy się podzieli informacjami tego nie wiem :twisted:

A wracając do STi to naprawde warto, sam jestem użytkownikiem i poprostu zakochałem się w jeździe moją walentynką :wink:

A no i witam nowego użytkownika tego forum :D

moim zdaniem ludzie sprzedają autka dlatego że do 1 maja jest ostatnia szansa kupić auto na firme i odliczyć VAT i wydaje mi się że jak ktoś zapłaci teraz za autko to mimo że dostanie je dopiero po 1 maja to VAT będzie do odliczenia

dlatego ja na twoim miejscu bym się pośpieszył bo po 1 maja możesz nie mieć takiego wyboru

moim zdaniem ludzie sprzedają autka dlatego że do 1 maja jest ostatnia szansa kupić auto na firme i odliczyć VAT i wydaje mi się że jak ktoś zapłaci teraz za autko to mimo że dostanie je dopiero po 1 maja to VAT będzie do odliczenia

dlatego ja na twoim miejscu bym się pośpieszył bo po 1 maja możesz nie mieć takiego wyboru

Błąd, tych co znam nie dlatego sprzedają 8)

Auta będą pewnie do odbioru dopiero gdzieś pod koniec Maja

A moze chca kupic to cacko :)

http://www.supercars.net/cars/2004@$Sub ... 0WR1g.html

cyt.

....Podniesiona o 500 cm3 (do 2,5 litra) pojemność silnika pozwoliła uzyskać ogromna moc 320 KM. Pierwsza "setka" pojawia się na liczniku już po 4,25 sekundy. Wskazówka prędkościomierza zatrzymuje się dopiero na wartości 249 km/h. Równie oszałamiający jest moment obrotowy - 420 Nm, który osiągany jest przy 4 000 obr./min.

Świetne właściwości jezdne gwarantuje napęd na cztery koła. Dzięki systemowi DCCD (driver controlled central differential) kierowca może sam decydować, jaki procent momentu obrotowego jest przekazywany na przednią i tylną oś. Standardowo rozkład ten wynosi 30:70. Kierowca może wybrać takie ustawienie, w którym rozkład mocy będzie bliski ideału - 45:55 (przód - tył). System przywraca standardowe ustawienie przy każdym rozruchu silnika.

Tak szybką maszynę trzeba jednak równie szybko zatrzymać. Odpowiedzialne są za to hamulce Brembo o średnicy 330 mm z przodu i 305 mm z tyłu. ....

Witam chdziałbym się przywitać i zadać jedno pytanie

niedługo stanę się posiadaczem Nowej STi i mam pytanko takie jak w temacie ponieważ od dłuższego czsu śledzę wszystkie dosępne ogłoszenia i w ostatnim miesiącu zauważyłem niesamowity wysyp ogłoszeń dotyczacych sprzedaży nowej STI z bardzo minimalnymi przebiegami

Nie chciałbym za bardzo heretyzować ale O CO CHODZI czy jest coś o czym powinno się wiedzieć przed wydaniem 2 baniek

podaj proszę kilka linków do tego wysypu

Błąd, tych co znam nie dlatego sprzedają 8)

Auta będą pewnie do odbioru dopiero gdzieś pod koniec Maja

teraz ludzie różne rzeczy budowlane kupują na tej zasadzie - dziś formalnośći płatność fakturka itp, a powiedzmy w późniejszym terminie dostawa czegoś tam, a przy aucie wartości ponad 2 dużych baniek VATu jest całkiem niemało, to dlaczego by nie zmienić autka

Ja moze sie nie znam ale firma mojego Wujka kupiła teraz 7 samochodów z czego po odliczeniu watu ten siudmy wyszedł ich prawie za darmo także podzielam zdanie kolegi o doradzam kupić jak najszybciej :)

Również witam nowego forumowicza

Panowie, bez ząrtów, STI jako ciężarówka ?? Z kratką ??? Serio ???? No, to ja już bym olał VAT. Zwłaszcza, ze od paliwa i tka nie odliczysz.

Po 1 maja co do osobówek to się sytuacja nawet poprawia (częsciowe odliczenia VAT), więc jak chcesz sobie kupić ją w tej wersji, to czekaj te kilka dni.

V.

Panowie, bez ząrtów, STI jako ciężarówka ?? Z kratką ??? Serio ???? No, to ja już bym olał VAT. Zwłaszcza, ze od paliwa i tka nie odliczysz.

Po 1 maja co do osobówek to się sytuacja nawet poprawia (częsciowe odliczenia VAT), więc jak chcesz sobie kupić ją w tej wersji, to czekaj te kilka dni.

V.

Niby w jaki sposób STi jako ciężarówka?

Numery z kasa pancerna, czyli rejestrowanie wozu jako bankowoz sa juz niewykonalne. Tak samo jak odliczenie VATu od STi, gdyz jest to osobowy sedan, a nie kombi z kratka. A to, ze pojawilo sie kilka swiezych STi do sprzedania, to bynajmniej nie oznaka, ze auta sa "zle", czy tez ludzie kombinuja jakby tu w ostatniej chwili kupic ciezarowke i VAT odliczyc. Lecz podobnie, jak kolega Bart nic wiecej powiedziec nie moge...

A to, ze pojawilo sie kilka swiezych STi do sprzedania, to bynajmniej nie oznaka, ze auta sa "zle", czy tez ludzie kombinuja jakby tu w ostatniej chwili kupic ciezarowke i VAT odliczyc. Lecz podobnie, jak kolega Bart nic wiecej powiedziec nie moge...

Nasze forum robi się tajemnicze hehe :twisted:

No ale cóż więcej to tylko Szanowna Dyrekcja może powiedzieć bo ja zwykły śmiertelnik nie jestem do tego uprawniony :roll:

A to, ze pojawilo sie kilka swiezych STi do sprzedania, to bynajmniej nie oznaka, ze auta sa "zle", czy tez ludzie kombinuja jakby tu w ostatniej chwili kupic ciezarowke i VAT odliczyc. Lecz podobnie, jak kolega Bart nic wiecej powiedziec nie moge...

Nasze forum robi się tajemnicze hehe :twisted:

No ale cóż więcej to tylko Szanowna Dyrekcja może powiedzieć bo ja zwykły śmiertelnik nie jestem do tego uprawniony :roll:

Ale podkręcacie atmosfere :!: Przyznaje, że mnie zaintrygowaliście.