Jump to content

Rapa0

Nowy
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

About Rapa0

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Szczecin
 • Auto
  Podejmuje się kupna WRX GD

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witajcie grupa... Nie ma któryś z was wspomóc v300 15w50, trochę mnie poniosło z wymina oleju A okazało się że mam pół banki . Wirus szaleje a samochodzik tak stoi i przydało by przejechać parę km
 2. Lej to co pisze w książce twojego samochodu. A jak masz Kuciznę to skontaktuj się z ogarniętym mechanikiem, niech ci dobierze olej. Albo, możesz chwilę poczekać i z podpowiedziami ludzi na tym forum, wybierzesz olej który ci najbardziej pasuje.
 3. 300v : Taki olej potrzebuje wysokiej temperatury by mieć dobre warunki smarowania. Jeżdząc po bułki do sklepu co 5km, nie rozgrzejesz oleju. A puzniej będzie tylko puk puk[emoji1787]. Skonsultuj to z dobrym Mechanikiem. Jeżeli twój samochód nie posiada żadnych specjalnych modyfikacji, lepiej lać co fabryka zaleca.
 4. Liczysz szacowane koszty razem z paliwem po wyjeździe z Polski ?
 5. https://r.tapatalk.com/shareLink?url=https://forum.subaru.pl/topic/105434-s-bug-kombi-20-na-tanio/&share_tid=105434&share_fid=56227&share_type=t A ty reflektujesz bo ja za takie pieniądze Chyba sobie ją wciągnę jako trzecie auto [emoji38]. A tak na serio wydaje mi się ta opcja jedna z najbardziej ciekawych, to co ci proponuję tutaj kolega. Resztę kasy zostanie ci na poprawki i niedociągnięcia.
 6. Warto zaryzykować [emoji16]...
 7. Ogólnie Subaru wychodziło już z radzą z fabryki.[emoji23] Sprawdź nadkola i progi oraz kielichy. zazwyczaj drugi silnik to jest dobrze aczkolwiek kto go składał jak go składał to musisz dosięgnąć większych informacji.[emoji849] Z własnej wiedzy którą teraz posiadam,( a fajnie by było posiadać wcześniej przed kupnem swojej imprezy) podpowiem ci.. Spróbuj znaleźć ogarniętegą osobę z wiedza o tych autach niedaleko ciebie. Niech się z tobą przejedzie i zrobi sprawdzenie przed zakupowe. P.S Napisz skąd jesteś Bo może akurat ktoś ci to z grupy pomoże. Powodzenia.[emoji1696]
 8. Popraw bo nawet nie wiadomo jak ci pomóc w tej sytuacji :X
 9. Teraz pytanie czy to byli Polacy czy Amerykanie?
 10. w międzyczasie ..... Spróbuj dowiedzieć się w Aso a jak nie to na jakich stronach japońskich posiłkuj się vinem ewentualnie modelem rocznikowy A w katalogu powinieneś coś znaleźć.
 11. Odgrzebuje wątek : No właśnie że bita! ;D
 12. Ładnie, jakieś ślady po was na ulicach znajdziemy ! [emoji23]
 13. Mnie wypadło pomaganie rodzince, sorry Panowie.
×
×
 • Create New...