Jump to content

Rapa0

Nowy
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

About Rapa0

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Szczecin
 • Auto
  Podejmuje się kupna WRX GD

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podgrzewam Koltleta... Kiedy można się spodziewać kubka że świnką dziewczynką ?
 2. Witajcie grupa... Nie ma któryś z was wspomóc v300 15w50, trochę mnie poniosło z wymina oleju A okazało się że mam pół banki . Wirus szaleje a samochodzik tak stoi i przydało by przejechać parę km
 3. Lej to co pisze w książce twojego samochodu. A jak masz Kuciznę to skontaktuj się z ogarniętym mechanikiem, niech ci dobierze olej. Albo, możesz chwilę poczekać i z podpowiedziami ludzi na tym forum, wybierzesz olej który ci najbardziej pasuje.
 4. 300v : Taki olej potrzebuje wysokiej temperatury by mieć dobre warunki smarowania. Jeżdząc po bułki do sklepu co 5km, nie rozgrzejesz oleju. A puzniej będzie tylko puk puk[emoji1787]. Skonsultuj to z dobrym Mechanikiem. Jeżeli twój samochód nie posiada żadnych specjalnych modyfikacji, lepiej lać co fabryka zaleca.
 5. Liczysz szacowane koszty razem z paliwem po wyjeździe z Polski ?
 6. https://r.tapatalk.com/shareLink?url=https://forum.subaru.pl/topic/105434-s-bug-kombi-20-na-tanio/&share_tid=105434&share_fid=56227&share_type=t A ty reflektujesz bo ja za takie pieniądze Chyba sobie ją wciągnę jako trzecie auto [emoji38]. A tak na serio wydaje mi się ta opcja jedna z najbardziej ciekawych, to co ci proponuję tutaj kolega. Resztę kasy zostanie ci na poprawki i niedociągnięcia.
 7. Warto zaryzykować [emoji16]...
 8. Ogólnie Subaru wychodziło już z radzą z fabryki.[emoji23] Sprawdź nadkola i progi oraz kielichy. zazwyczaj drugi silnik to jest dobrze aczkolwiek kto go składał jak go składał to musisz dosięgnąć większych informacji.[emoji849] Z własnej wiedzy którą teraz posiadam,( a fajnie by było posiadać wcześniej przed kupnem swojej imprezy) podpowiem ci.. Spróbuj znaleźć ogarniętegą osobę z wiedza o tych autach niedaleko ciebie. Niech się z tobą przejedzie i zrobi sprawdzenie przed zakupowe. P.S Napisz skąd jesteś Bo może akurat ktoś ci to z grupy pomoże. Powodzenia.[emoji1696]
 9. Popraw bo nawet nie wiadomo jak ci pomóc w tej sytuacji :X
 10. Teraz pytanie czy to byli Polacy czy Amerykanie?
 11. w międzyczasie ..... Spróbuj dowiedzieć się w Aso a jak nie to na jakich stronach japońskich posiłkuj się vinem ewentualnie modelem rocznikowy A w katalogu powinieneś coś znaleźć.
 12. Odgrzebuje wątek : No właśnie że bita! ;D
 13. Ładnie, jakieś ślady po was na ulicach znajdziemy ! [emoji23]
 14. Mnie wypadło pomaganie rodzince, sorry Panowie.
×
×
 • Create New...