Jump to content

Rapa0

Nowy
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

About Rapa0

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Szczecin
 • Auto
  Podejmuje się kupna WRX GD

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Lej to co pisze w książce twojego samochodu. A jak masz Kuciznę to skontaktuj się z ogarniętym mechanikiem, niech ci dobierze olej. Albo, możesz chwilę poczekać i z podpowiedziami ludzi na tym forum, wybierzesz olej który ci najbardziej pasuje.
 2. 300v : Taki olej potrzebuje wysokiej temperatury by mieć dobre warunki smarowania. Jeżdząc po bułki do sklepu co 5km, nie rozgrzejesz oleju. A puzniej będzie tylko puk puk[emoji1787]. Skonsultuj to z dobrym Mechanikiem. Jeżeli twój samochód nie posiada żadnych specjalnych modyfikacji, lepiej lać co fabryka zaleca.
 3. Liczysz szacowane koszty razem z paliwem po wyjeździe z Polski ?
 4. https://r.tapatalk.com/shareLink?url=https://forum.subaru.pl/topic/105434-s-bug-kombi-20-na-tanio/&share_tid=105434&share_fid=56227&share_type=t A ty reflektujesz bo ja za takie pieniądze Chyba sobie ją wciągnę jako trzecie auto [emoji38]. A tak na serio wydaje mi się ta opcja jedna z najbardziej ciekawych, to co ci proponuję tutaj kolega. Resztę kasy zostanie ci na poprawki i niedociągnięcia.
 5. Warto zaryzykować [emoji16]...
 6. Ogólnie Subaru wychodziło już z radzą z fabryki.[emoji23] Sprawdź nadkola i progi oraz kielichy. zazwyczaj drugi silnik to jest dobrze aczkolwiek kto go składał jak go składał to musisz dosięgnąć większych informacji.[emoji849] Z własnej wiedzy którą teraz posiadam,( a fajnie by było posiadać wcześniej przed kupnem swojej imprezy) podpowiem ci.. Spróbuj znaleźć ogarniętegą osobę z wiedza o tych autach niedaleko ciebie. Niech się z tobą przejedzie i zrobi sprawdzenie przed zakupowe. P.S Napisz skąd jesteś Bo może akurat ktoś ci to z grupy pomoże. Powodzenia.[emoji1696]
 7. Popraw bo nawet nie wiadomo jak ci pomóc w tej sytuacji :X
 8. Teraz pytanie czy to byli Polacy czy Amerykanie?
 9. w międzyczasie ..... Spróbuj dowiedzieć się w Aso a jak nie to na jakich stronach japońskich posiłkuj się vinem ewentualnie modelem rocznikowy A w katalogu powinieneś coś znaleźć.
 10. Odgrzebuje wątek : No właśnie że bita! ;D
 11. Ładnie, jakieś ślady po was na ulicach znajdziemy ! [emoji23]
 12. Mnie wypadło pomaganie rodzince, sorry Panowie.
 13. To wstępnie jesteśmy umówieni, ktoś jeszcze?
×
×
 • Create New...